Jump to content
Dogomania

KOCZOWAŁ ZIMĄ NA GOŁEJ ZIEMI - MANIO ZA TM:(


gosia7

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

No więc nie marźnie, ale robi sensację na dzielni, bo pod płaszcz zakładam mu polarowy koc... Właśnie miałam o tym pisać - gdybyście Cioteczki widziały gdzieś coś ciepłego na grzbiet 70 cm długości, to dajcie znać...

Z solą problemu nie mam - na osiedlu a tym bardziej na pobliskich polach nie sypią.

Wczoraj chciałam wyciągnąć Mania na dłuższy spacer, wyglądał jak przebieraniec, ale był zadowolony. Dopóki nie zobaczył, że nie wracamy na osiedle... Zaczął iść za mną na pole bardzo powoli i okrutnie utykać na jedną łapę. Zawróciłam więc natychmiast, co spowodowało cudowne uzdrowienie: Mań pogalopował biegiem do furtki powiewając na wietrze swoim kocem... Kochany oszust <3  

Link to comment
Share on other sites

My mamy kombinezon podobny do tego.

http://www.zooplus.pl/feedback/shop/psy/obroza_dla_psa/plaszczyki_dla_psa/kombinezony/262965

Widzę,że istnieje rozm.70cm  (XXL),ale chyba nie ma aktualnie na stanie.Może podpytać w zooplus kiedy będzie,albo dałoby radę zamówić? Skoro golden się zmieścił,to Mań też powinien.

 

A swoją drogą, uwielbiam Wasze patenty ,dzięki którym Mań rządzi na dzielni;) W lato paradował podczas upałów po osiedlu w mokrym ręczniku,teraz w kocu :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...