Jump to content
Dogomania

Zagłodzony do granic możliwości owczarek niemiecki. Mona ma dom


Merys

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To jest coś, czego nie rozumiem. Kto nie lubi psów, nie musi przecież ich trzymać, a jeśli już trzyma, nikt nie wymaga od niego, żeby je brał do łóżka, ale dać jeść to chyba elementarny obowiązek wobec każdego żywego stworzenia? Ciekawe, czy ktoś ich monitoruje, czy nie wzięli jakiegoś innego psa? W Chinach są obozy reedukacyjne - u nas by się dla takich przydały!

Link to comment
Share on other sites

W reportażu źle podpisali kobieta to nie "właścicielka psa" a matka właściciela Mony.
Co do boksera...ja tez nie wierzę,że żyje ale chciałam mieć w sądzie iż mimo poszukiwań psa nie odnaleźliśmy więc można tylko wnioskować co go spotkało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arabiansaneta']To jest coś, czego nie rozumiem. Kto nie lubi psów, nie musi przecież ich trzymać, a jeśli już trzyma, nikt nie wymaga od niego, żeby je brał do łóżka, ale dać jeść to chyba elementarny obowiązek wobec każdego żywego stworzenia? Ciekawe, czy ktoś ich monitoruje, czy nie wzięli jakiegoś innego psa? W Chinach są obozy reedukacyjne - u nas by się dla takich przydały![/QUOTE]

Nie rozumiesz bo nie rozumiesz czym jest psychopatia, sadyzm. Mi się też to w głowie nie mieści ale życie pokazuje, że takie zjawiska istnieją. Psychopaty nie zresocjalizujesz. Tacy nie ulegają żadnym perswazjom ani terapiom

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dzisiaj zadziałał mi link z wywiadu o Moni.
Pomijając złe podpisy...tam co było wspominane o tymczasowym odbiorze psa właścicielowi.
Jak to się ma do rzeczywistości. Czy dopiero sad na podstawie zebranego materiału orzeknie o całkowitym jej odebraniu? Czy niestety istnieje taka możliwość, że będzie trzeba oddać im Monę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merys']Reportaż o Monie [URL]http://www.tvp.pl/lublin/reportaze/zdarzenia-magazyn-reporterow/wideo/28-listopada-2012/9250530[/URL]
Wyć się tylko chce..[/QUOTE]

siedze i rycze, jak można to zrobić jedynemu i największemu przyjacielowi czlowieka?:placz:
trzymaj się mała i walcz!

Link to comment
Share on other sites

Ważne jest zbieranie wszystkich najmniejszych dowodów, dokumentowanie wszystkiego, zbieranie wyników badań medycznych, oceny weterynaryjnej. Wyroki, no powiedzmy, że adekwatne (dla mnie nie ma takiego pojęcia, bo jakie by miało być to przełożenie adekwatności za długotrwałe cierpienie zwierzęcia ?) za znęcanie się nad zwierzętami się jednak zdarzają: [URL]http://www.lm.pl/aktualnosci/informacja/86767/[/URL]
Bardzo liczę na w miarę sprawiedliwy wyrok za znęcanie się nad Moną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Ja jestem za tym, żeby było oko za oko, ząb za ząb: jak ktoś psa katuje, to go do pierdla choćby na miesiąc i obowiązkowo codzienne manto, jak głodzi - to zamknąć bez żarcia, a jeszcze najlepiej z widokiem na stołówkę.[/QUOTE]

Jestem ZA :klacz:
Nawet nie wiem jak nazwać takich bez używania przekleństw...
Bo jeśli powiem świnie czy bydlęta to obrażę niczemu nie winne stworzenia
Brzydzę się przemocą, ale dla takich nie mam litości :mad:

[B]Mona[/B], jesteś bardzo dzielna :loveu:
Tak trzymaj Słonko :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']no własnie się nad tym zastanawiałam, bo jej wypowiedź nijak mi do "włascicielki" nie pasowała
doszłam do wniosku, że jest to włascicielka jakiegoś innego psa po prostu...

to ona nie wiedziała, co się u syna dzieje??[/QUOTE]

Nie sposób było nie zauważyć.. Kojec Mony był usytuowany zaledwie parę metrów od wejścia do domu..

Link to comment
Share on other sites

Donka wpłata 200zł doszła na konto, bardzo Wam dziękujemy :)
Kochani! Bardzo prosimy o oddanie głosu na naszą Fundację Lubelską Straż Ochrony Zwierząt w konkursie firmy Furkidz.eu Głosowanie trwa do 6 grudnia, do godziny 20.00.
Trzy pierwsze organizacje otrzymają odpowiednio 20, 15 i 10 obroży z serii Active. Prosimy udostępniajcie i głosujcie, potrzebna nam pełna mobilizacja! W imieniu naszym i naszych podopiecznych, dziękujemy za każdy oddany głos. [URL]http://www.furkidz.eu/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mona została wczoraj wykąpana aby jej ciało wreszcie zaczęło normalnie oddychać. Wie już,że otaczający ją ludzie nie zrobią jej nic złego choć wciąż boi się gwałtownych ruchów i smyczy trzymanej w ręce.Jest bardzo słaba jednak jej chęć walki jest niewiarygodna.
[img]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/77075_428835913848606_1244914576_n.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Jestem ZA :klacz:
Nawet nie wiem jak nazwać takich bez używania przekleństw...
Bo jeśli powiem świnie czy bydlęta to obrażę niczemu nie winne stworzenia
Brzydzę się przemocą, ale dla takich nie mam litości :mad:

[B]Mona[/B], jesteś bardzo dzielna :loveu:
Tak trzymaj Słonko :):):)[/QUOTE]
Po stokroć TAK!!!!!
To chyba jedyna rada dla takich prymitywów pozbawionych uczuć wyższych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...