Jump to content
Dogomania

Zagłodzony do granic możliwości owczarek niemiecki. Mona ma dom


Merys

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='warsawmoo'][LEFT][FONT=times new roman][SIZE=3][COLOR=#333333]Niestety, nie jest dobrze. Podczas nagrywania reportażu Mona nam ciągle przysiadała, skończyło się na tym, że musiała leżeć. Sunia jest wciąż bardzo słaba ..
Mona walczy, jednak wyniszczenie organizmu powoduje, że jej ciało wciąż odmawia posłuszeństwa.
Z dobrych wieści - mimo skrajnego zagłodzenia, pokarm podawany jej na ręce zjada delikatnie muskając dłoń [/COLOR]:loveu:[COLOR=#333333]. Organizm nareszcie wydalił kamienie, które jadła z głodu....
Reportaż będzie emitowany w przyszłym tygodniu.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/LEFT]
[/QUOTE]

Najważniejsze, że walczy :thumbs:
Szkoda, ze nie możemy wesprzeć jej naszą siłą :shake:
Trzymaj się psino :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

To niesprawiedliwe,że ludzie tak krzywdzą istoty najwierniejsze, najbardziej im oddane....:(
Jaką trzeba być kanalią...... Przecież Mona konała z głodu na ich oczach, jadła te kamienie kiedy oni żarli i oglądali tv, cierpiała , leżała bez sił a te ludzkie bestie pewnie jej z kojca nie wypuszczały ,żeby sobie choć zapleśniały chleb znalazła:(
Nienawidzę tych ludzi , z całego serca nienawidzę i mam nadzieję,że sprawiedliwość ich dopadnie:angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']To niesprawiedliwe,że ludzie tak krzywdzą istoty najwierniejsze, najbardziej im oddane....:(
Jaką trzeba być kanalią...... Przecież Mona konała z głodu na ich oczach, jadła te kamienie kiedy oni żarli i oglądali tv, cierpiała , leżała bez sił a te ludzkie bestie pewnie jej z kojca nie wypuszczały ,żeby sobie choć zapleśniały chleb znalazła:(
[B]Nienawidzę tych ludzi , z całego serca nienawidzę i mam nadzieję,że sprawiedliwość ich dopadnie:angryy::angryy::angryy::angryy:[/B][/QUOTE]

Mam to samo :mad:
Czasem przeraża mnie to co czuję, bo z natury jestem raczej łagodną i wyrozumiałą osobą, która zasadniczo brzydzi się przemocą :shake:
Jednak coraz częściej, gdy widzę lub słyszę takie historie budzi się we mnie taka wściekłość, że mogłabym chyba zrobić krzywdę komuś kto tak traktuje żywe, bezbronne istoty :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Mona i jej historia kompletnie mnie rozwaliły....Niestety na tym forum to jedna z wielu opowieści o głodzie, o cierpieniu , o bestialstwie...:(
A jednak za każdym razem człowieka rozrywa wściekłość, żal, niezrozumienie....
Co siedzi w głowach tych ludzkich potworów...?????????????:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się jak trzeba głodzić psa, żeby doprowadzić go do takiego stanu. Czy oni nie dawali jej jeść wogóle np od miesiąca albo dłużej - ktoś wie ile czasu pies może przeżyć bez jedzenia ? Czy dawali jej odrobinę jedzenia raz na tydzień ? A może przeżyła tylko dlatego, że czasami udawało jej się upolować jakiegoś wróbla ? A woda - czy przynosili jej wodę ? bo przecież bez wody by nie przeżyła - no więc jeśli przynosili jej wodę to nie zapominali o niej tylko pastwili sie z premedytacją w pełni świadomie. Ktoś z nimi przeprowadzał jakis wywiad ? Mówili jak to było ? Ja bym tą suczkę wyjęła z kojca a ich bym tam zamkneła i trwałabym przy tym kojcu i pilnowała, żeby nikt nie przyszedł i nie udzielił im pomocy tak długo aż doprowadziłabym ich do takiego samego stanu jak oni tą biedną suczynę. Patrzyłabym jak zamieniają się ze strachu i z rozpaczy w dzikie zwierzęta i żarli by g...na spod siebie tak jak ten pies. Żaden sąd ich nie ukarze ja w to nie wierzę - wyjda z tej sprawy zwycięscko i będą triumfować a z takich jak my będą się śmiać. A to ich wysokie wykształcenie to niby jakie ? Może dałoby się ich jakoś skompromitować w ich środowisku ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia Z.']Zastanawiam się jak trzeba głodzić psa, żeby doprowadzić go do takiego stanu. Czy oni nie dawali jej jeść wogóle np od miesiąca albo dłużej - ktoś wie ile czasu pies może przeżyć bez jedzenia ? Czy dawali jej odrobinę jedzenia raz na tydzień ? A może przeżyła tylko dlatego, że czasami udawało jej się upolować jakiegoś wróbla ? A woda - czy przynosili jej wodę ? bo przecież bez wody by nie przeżyła - no więc jeśli przynosili jej wodę to nie zapominali o niej tylko pastwili sie z premedytacją w pełni świadomie. Ktoś z nimi przeprowadzał jakis wywiad ? Mówili jak to było ? Ja bym tą suczkę wyjęła z kojca a ich bym tam zamkneła i trwałabym przy tym kojcu i pilnowała, żeby nikt nie przyszedł i nie udzielił im pomocy tak długo aż doprowadziłabym ich do takiego samego stanu jak oni tą biedną suczynę. Patrzyłabym jak zamieniają się ze strachu i z rozpaczy w dzikie zwierzęta i żarli by g...na spod siebie tak jak ten pies. Żaden sąd ich nie ukarze ja w to nie wierzę - wyjda z tej sprawy zwycięscko i będą triumfować a z takich jak my będą się śmiać. A to ich wysokie wykształcenie to niby jakie ? Może dałoby się ich jakoś skompromitować w ich środowisku ?[/QUOTE]
A niech się śmieją, my ich mamy w pogardzie..... Zrobili Monie obóz koncentracyjny...
Pewnie co niedzielę na mszy w nowych butach....Środowisko.. jakie środowisko...? Tacy sami jak oni, z pewnością przychodzili do nich znajomi, rodzina , sąsiedzi.... Ślepi, głusi, bezduszni, tacy sami.....tacy sami.
Wykształcenie?????? ............Kołtuneria z dylomami...
A zwycięstwo....???????? No coż życie pokaże czy zwyciężą......Rachunki płaci się często długo post factum....

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']A niech się śmieją, my ich mamy w pogardzie..... Zrobili Monie obóz koncentracyjny...
Pewnie co niedzielę na mszy w nowych butach....Środowisko.. jakie środowisko...? Tacy sami jak oni, z pewnością przychodzili do nich znajomi, rodzina , sąsiedzi.... Ślepi, głusi, bezduszni, tacy sami.....tacy sami.
Wykształcenie?????? ............Kołtuneria z dylomami...
A zwycięstwo....???????? No coż życie pokaże czy zwyciężą......Rachunki płaci się często długo post factum....[/QUOTE]

No mi wcale nie jest obojętne, że będą sie śmiali, bezradność wobec takich potworów po prostu boli i przerażające jest, że tacy jeszcze wychowują następne pokolenie. Powinno się ich wykastrować. A co do tego wykształcenia to ja tego nie wymyśliłam tylko odwołałam się do wcześniejszych postów gdzie było tak napisane, że wykształceni. Właśnie interesuje mnie to ich wykształcenie - z jakiej branży są ci pseudoludzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Basiu potwory sa wszedzie bez wzgedu na wyksztaucenie....Nie wiem czy to czytalas to byl koszmar pani pedagog [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/174265-Trzy-w-jednym-Horror-koszmar-tragedia-jutro-kolejna-rozprawa[/URL] Przeplakalam kilka nocy,az w koncu sie upilam....[/QUOTE]

Tak, psychopaci są wszędzie w każdym nawet elitarnym środowisku ale ich znajomi i przyjaciele wcale nie musza być tacy sami i wcale nie muszą o niczym wiedzieć. Taki psychol w swoim środowisku społecznym prezentyje się jako porządny, przyzwoity człowiek i często jego znajomi a nawet bliscy wcale nie wiedzą z kim mają naprawdę do czynienia. Dlatego jestem za tym, żeby takich demaskować, wytykac palcami i pokazać wszystkim jakiego okrucieństwa się dopuścili jaka naprawdę jest ich natura. Pewnie jesteście zbyt młodzi, żeby pamiętać ale kiedyś w Polsce była głośna sprawa takiego psychopaty, który zamordował wiele kobiet zanim go złapali. Wychodził wieczorami z młotkiem na polowanie - nie zabijał ofiary od razu tylko patrzył jak kona powoli, jeszcze ją w tym czasie okradał i gwałcił i nawet jego najbliźsi nie wiedzieli z kim mieszkają bo on na codzień chodził normalnie do pracy i miał żonę i dzieci wobec których zachowywał sie normalnie, funkcjonował jako całkiem poprawny mąż i tatuś. Psychopaci znęcają się w ukryciu po cichu dla własnej osobistej satysfakcji. Nie chwala sie zbytnio w środowisku tym co robią swoim ofiarom. I niestety często sa to inteligentni i uroczy ludzie nawet obdarzeni charyzmą. A zaczynają być może właśnie od mordowania zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

"Szkolenie" młodzieży w Hitlerjugend też zaczynało się od mordowania zwierząt, żeby zabić w tych młodych ludziach wrażliwość. I takie szkolenie poglądowe przechodziły dzieci tych potworów. Czego sie nauczyły, że można trzymać psa bez jedzenia? Zżymamy się na osobników porzucających psy, ale porzucony pies przynajmniej ma szansę coś sobie znaleźć, wyżebrać lub upolować, a ona nawet tej szansy nie miała. Pokazali dzieciom sposób pozbywania się psów? To po co ją w ogóle brali? Ciekawe, że w naszym państwie bez skrupułów odbiera się dzieci matce, która nie ma pieniędzy na zapłacenie grzywny, a takim sadystom się je zostawia? Na kogo one wyrosną?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia Z.']Tak, psychopaci są wszędzie w każdym nawet elitarnym środowisku ale ich znajomi i przyjaciele wcale nie musza być tacy sami i wcale nie muszą o niczym wiedzieć. Taki psychol w swoim środowisku społecznym prezentyje się jako porządny, przyzwoity człowiek i często jego znajomi a nawet bliscy wcale nie wiedzą z kim mają naprawdę do czynienia. Dlatego jestem za tym, żeby takich demaskować, wytykac palcami i pokazać wszystkim jakiego okrucieństwa się dopuścili jaka naprawdę jest ich natura. Pewnie jesteście zbyt młodzi, żeby pamiętać ale kiedyś w Polsce była głośna sprawa takiego psychopaty, który zamordował wiele kobiet zanim go złapali. Wychodził wieczorami z młotkiem na polowanie - nie zabijał ofiary od razu tylko patrzył jak kona powoli, jeszcze ją w tym czasie okradał i gwałcił i nawet jego najbliźsi nie wiedzieli z kim mieszkają bo on na codzień chodził normalnie do pracy i miał żonę i dzieci wobec których zachowywał sie normalnie, funkcjonował jako całkiem poprawny mąż i tatuś. Psychopaci znęcają się w ukryciu po cichu dla własnej osobistej satysfakcji. Nie chwala sie zbytnio w środowisku tym co robią swoim ofiarom. I niestety często sa to inteligentni i uroczy ludzie nawet obdarzeni charyzmą. A zaczynają być może właśnie od mordowania zwierząt.[/QUOTE]


W "elitarnym" środowisku jebów jest najwięcej.
Ludzie prosci nie są tak wyrafinowani w zadawaniu cierpienia, to bwiadomo od dawna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia Z.']No mi wcale nie jest obojętne, że będą sie śmiali, bezradność wobec takich potworów po prostu boli i przerażające jest, że tacy jeszcze wychowują następne pokolenie. Powinno się ich wykastrować. A co do tego wykształcenia to ja tego nie wymyśliłam tylko odwołałam się do wcześniejszych postów gdzie było tak napisane, że wykształceni. Właśnie interesuje mnie to ich wykształcenie - z jakiej branży są ci pseudoludzie...[/QUOTE]
Oj powinno kastrować. Ja tylko miałam na myśli,że papierk nie zmienia świadomości- kołtun z dyplomem czy bez jest kołtunem....
Dobrze to określiłaś- "pseudoludzie".
Człowieczeństwo jest im obce...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Dlatego takie sprawy powinny byc naglasniane.Sady sa do niczego przewaznie w takich sprawach,a ludzie potrafia takim umilic zycie....Pamietam,ze ta co zabila Ozzego bala sie do pracy chodzic....[/QUOTE]
Tak, ale czytałam też wypowiedzi,że cytuję:"posrani obrońcy zwierząt niszczą człowieka".....
Psycholog był jej potrzebny, podobnie jaktej bestii pani pedagog o której piszesz.
Jeszcze potrafią odgrywać "skrzywdzone ofiary"....
Oby Mona wydobrzała, oby cieszyła się jeszcze długim życiem.
A tych gnoi niech szlag....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...