Jump to content
Dogomania

Majka - we wspaniałym Lidkowym domku


Becia66

Recommended Posts

[quote name='Agula99']To była właśnie ta wiadomość o której nie wiedziałaś :eviltong::evil_lol:[/QUOTE]

nie wiem tylko po co te tajemnice, dziewczyny ogłaszają to należy im się każda wiadomość na temat danego psa. Napisze tu jeszcze, że Alina z kolei poważnie myśli o adopcji Kajuni i wygląda na to, że tak się stanie w najbliższym czasie.
Nie są to jeszcze pewniki ale nie wiem jak wy, bo ja uwielbiam te momenty oczekiwania i niepewności, ten dreszczyk emocji i dlatego chcę się nimi z wami podzielić.

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Świeżutkie wieści z domu Mai, wszystko jest dobrze. Maja nie przeżywa za bardzo, chociaż jest zestresowana, ale nie biega, nie szaleje, nie dyszy, siedzi spokojnie, zwiedza dom kiedy Lidka na nią nie patrzy, po czym gdy Lidka za nią przyjdzie, Maja robi minkę pt. "ja tutaj nic nie robię, ja jestem grzeczna" :) ładnie wszystko zjadła, spała też ładnie prawie całą noc, koło 2 się obudziła i zajęła jakimś gryzakiem a dźwięki były takie jakby pracował tartak ;) Rano ładnie na spacerek, trochę z podkulonym ogonkiem, ale potem było zaznajomienie się z nowymi suczkami i Majunia już była w swoim żywiole, radosna, wesoła, szczęśliwa :) To na razie tyle :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

i ja mam najświeższe wiadomości:
[B][COLOR=#444444][FONT=Verdana]
Nniniejszym przekazuję pierwsze informacje z nowej budy Mai :)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Maja na początku była zdecydowanie przestraszona ale po obiedzie i [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]krótkim zapoznaniu z mieszkaniem poszłyśmy na długi spacer. Stopniowo [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Maja się uspakajała. Na dobre zrelaksowała się w parku przy szpitalu [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]miejskim gdzie poznała dwie miłe suczki z którymi po kilku minutach [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]zaczęła bawić się a jeszcze później wręcz rozrabiać :) Odtąd już było [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]dobrze. Po powrocie była w bardzo dobrym nastroju i noc minęła [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]spokojnie, przynajmniej jej bo mnie ok. 2 w nocy obudziły dźwięki [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]"piłowania" jej gryzaka - naprawdę, czułam się jakbym miała w mieszkaniu [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]tartak :D[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Ogólnie jest dobrze, Maja nie załatwiała się w mieszkaniu, wytrzymała do [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]rana. Dziś zostawiłam ją samą na ok. pół godziny, gdy wróciłam czekała w [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]przedpokoju ale była spokojna.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]Jak na razie wszystko wygląda aż za dobrze i mam nadzieję że tak pozostanie.[/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']No to te same wieści :eviltong:[/QUOTE]

może i te same ale rozszerzrone, jak np.,,[B][COLOR=#444444][FONT=Verdana] Maja nie załatwiała się w mieszkaniu, wytrzymała do [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]rana. Dziś zostawiłam ją samą na ok. pół godziny, gdy wróciłam czekała w [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#444444][FONT=Verdana]przedpokoju ale była spokojna.''[/FONT][/COLOR][/B]:diabloti:

Karolciu - Majka zamieszkała w Rzeszowie u p.Lidki, koleżanki naszej Alinki co to zaadoptowała Majkę. Wczoraj były wszystkie razem na spacerku na bulwarach nad Wisłokiem, tak więc dziewczynki będą sie spotykać.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam i pozdrawiam z nowej budy Mai :)
Po ponagleniu ze strony p. Agaty, niniejszym przekazuję kolejną relację dot. Mai.
Okazało się, że Maja jest psem stworzonym do mieszkania w bloku :) Bez żadnego problemu zostaje sama gdy jestem w pracy, śpi w tym czasie i mam pewne poszlaki świadczące o tym, że robi to na moim łóżku.
Przez kilka dni mało piła i mało sikała ale teraz już wszystko się unormowało. Poznała kilka miłych psiaków z okolicy więc ma z kim dokazywać na spacerze :)
Pewnym.... hmm... wyzwaniem dla mnie jest jej zamiłowanie do gryzienia ale póki co gryzaki jej wystarczają i nie zabiera się za meble :)
Krótko mówiąc - jest dobrze i sądzę że nadal będzie dobrze.
Jako dowód, że Maja żyje załączam zdjęcie (jeśli mi się uda) :D
[IMG]http://sdrv.ms/139LSnY[/IMG]

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LidkaRz']
Okazało się, że Maja jest psem stworzonym do mieszkania w bloku :) Bez żadnego problemu zostaje sama gdy jestem w pracy, śpi w tym czasie i mam pewne poszlaki świadczące o tym, że robi to na moim łóżku.

[IMG]http://sdrv.ms/139LSnY[/IMG]

Pozdrawiam :)[/QUOTE]
A to mała cwaniara :lol:wie gdzie śpi się najlepiej:loveu:.Fotki nie widać.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za miłe powitanie :)
Fotki nie widać bo nie udało mi się jej wstawić.
A co do Mai, to jest typ "modli się pod figurą...". Kiedy jestem nawet nie próbuje łapy na łóżku położyć ale kiedy mnie nie ma... zmierzwiony koc i sierść na łóżku mówią same za siebie.
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...