Jump to content
Dogomania

Majka - we wspaniałym Lidkowym domku


Becia66

Recommended Posts

[quote name='Jadwinia']Baster i Lusia, gratulacje niech się chłopczyk zdrowo chowa i niech wyrośnie na wrażliwego człowieka, ja - podobnie jak Becia - czekam.....
przepraszam, ale ostatnie dni cały czas w ogrodze, (ludziska podróżują, więc i w hoteliku tłoczniej), Majka faktycznie dała popalić. Z dnia na dzień zaczęła chodzić jak siedem nieszczęść, w dodadtku co jakiś czas utykała na jedną łapkę. Zachodziliśmy w głowę co mogło być powodem, zwłaszcza, że cięcie ma malutkie, poza tym cały czas byliśmy z nią podczas spacerów, zero biegów, skoków itp. poluzowałam ubranko. Justynka roziązała problem i Majkę - z ubranka- no i zobaczyliśmy wulkan energii, :multi: zachwycona całym światem i wszystkimi wokół,biegała od Aldka do Martynki, ale jaja!!!, w życiu nie widziałam takiej przemiany z powodu kawałka szmaty. Ponownie ubrana Majeczka spuściła z tonu, ale mniejsza żywiołowość wskazana jeszcze przez parę dni.[/QUOTE]
Dziękuję.Czy już wiadomo kiedy Majka jedzie w moje strony?Czy wszystko już dograne ?Pani się odezwała?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Możecie na mnie krzyczeć:lol: ale nie wytrzymałam i zadzwoniłam do nowej Pani Majeczki.Majeczka jest w domu odpoczywa jest trochę zestresowana obiecali że wezmą psiaki na spacer by tam lepiej się poznali na obcym terenie.Wmówiłam się na kawę :eviltong:gdy Majeczka już się zaakceptuje w nowym domku.A co niech wiedzą że będę czuwać:lol:.

Link to comment
Share on other sites

Ja tez dzwoniłam, ale już po obie baster i lusi, bo byli po spacerze, ONek Majkę cały czas obwąchuje i troche molestuje, no cóż ustalaja sobie swoje relacje, chce , aby sie mu podporządkowała , zawsze był "jedynakiem" , nie zostawiają ich samych, więc Majka sobie siedzi z Pańciostwem w chałupie i ma podtykane pod nosek rózne smakołyki, ale nie chce jeść...cała Majka, ona jest bardzo delikatna pod względem psychicznym i na pewno bardzo sie stresuje, myslę, że z każdym dniem będzie lepiej. Ogólnie jest bardzo grzeczna i "rozwala" ich tą swoją "żabką" :D

Link to comment
Share on other sites

U Majki nie jest za dobrze, pies rezydent ja strasznie molestuje, nie wiem jak to się skończy, tak więc nie cieszmy się i nic nie ściagajmy znikąd, na razie Jadzia wspiera panią merytorycznie, ale co z tego będzie, nie wiem....

Link to comment
Share on other sites

Jestem po rozmowie z panią, jest niedobrze, Majka jest super, grzeczna , posłuszna, bardzo przymilna, w domu się dobrze sprawuje, ale niestety Baster "ocipiał" na jej punkcie, nie daje jej żyć, ona przed nim ucieka wciąż, nie ma szans na współna zabawę, na nic, jest tylko ostre dosiadanie z jego strony, bez ani chwili oddechu....jutro się wszystko ostatecznie okaże, ale jest duża szansa , że Majka niestety do nas wróci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asskasiek']a czy ten psi kolega Majki jest wykastrowany jeżeli nie to można to zaproponować[/QUOTE]

większośc ludzi nie chce słyszeć o takich bezeceństwach na swoich psach. Spodziewam się, że ten Baster jest nadpobudliwy, takie ADHD i stąd chęć adopcji drugiego psiaka dla rozładowania jego napięcia.

Link to comment
Share on other sites

Maja wraca dzisiaj do Boguchwały. Zaproponowałam Pani by wykąpała sunię, trochę pomogło, ale radykalnej zmiany nie ma. Majka przeniosła zapach cieczki Wilmy, sama też widocznie nie jest jeszcze całkiem "wolna" , pies wydaję sie zdyscyplinowany i raczej spolegliwy, ale nie wyszło...nie moge sobie darować, że nie nie była u nas do końca, gdybym ją wykąpała u siebie i nie miałaby kontaktu z Wilmą, może było by inaczej. Zabrakło 3 dni, no i wolnego kojca w majowy weekend.

Link to comment
Share on other sites

nie do końca zgodzę sie z Jadwinia, w przytulisku nikt jej nie molestował i nie dosiadał, ani Tery, ani Elvis , a obu tym psiakom nie brakuje temperamentu, to nie jest tak, że to czyjaś wina, psy się nie zgrały i tyle, żadna tragedia, Majka nie wraca do jakiejś mordowni , młoda, ładna i wysterylizowana, wystarczy jakis nowy pakiecik jej pyknac i myslę, że sie uda, nie ma co rozdzierać szat ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...