Jump to content
Dogomania

Kupno Yorka pomóżcie


tygrysek-kr

Recommended Posts

Chyba jednak przecholuje ta Pani z Lublina z Białego skrzata zwodząc mnie tak.

Mam może dobre wieści.Dzwoniłem do p.Zwolińskiej z Bakaratu i powiedziała ,że nie ma teraz szczeniąt ale należy jej się szczeniak za krycie i dowie cie co i jak bo urodził się 13 sierpnia i jeśli pojedzie i wybierze najlepszego to taki wystawowy by kosztował 2000zł.Powiedziałem że oki.Mam zadzwonić wieczorem.Jak myślicie warto tej Pani zaufać?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Patikujek']Hodowla Bakarat jest dość znana i ma dobrą renomę
Mi osobiście się wydaje że można tej pani zaufać
Zadzwonisz wieczorem to dowiesz się więcej:)[/quote]

To jest najlepsza polska hodowla,dogomanie czytaja rowniez wystawcy i hodowcy YT, zapewniam, ze nikt nie zaprzeczy, wklad w rozwoj rasy w Polsce pani Zwolinskiej jest ogromny, pani Anna sprowadza do Polski wyjatkowo cenne reproduktory, dzieki ktorym podnosi sie poziom rasy, ojciec szczeniat Nesjanki jest wlasnie wlasnoscia hodowli Bakarat, jego syn zostal Zwyciezca Swiata, wiekszosc psow w Polsce ma w rodowodzie jej psy, polskie yorki sa jednymi z naladniejszych w Europie, wiem co mowie, bo mieszkam zagranica i duzo podrozuje, liczymy sie w tej rasie, a w duzej mierze dzieki pani Annie. Pytanie Szafira, czy mozna zaufac tej pani-jest troszke nie na miejscu, tym bardziej, ze nie pytal czy mozna ufac pani z Bialego Skrzata. Chociaz to pewnie wynika z nieznajomosci tematu:))Psy z przydomkiem Bakarat to nasza wizytowka kynologiczna zagranica.

Link to comment
Share on other sites

Yorkland stronę przeglądałem a jesli chodzi o moje pytanie o zaufanie to chodziło mi konkretnie o to czy ta Pani jak pojedzie po odbiór szczeniaka to wybierze mi ładnego(wiadomo że może być z tamtych najładniejszy) ale czy uczciwie go ocenni ze jest super wystawowy ,czy sprzeda mi mi poprostu najładniejszego z tych co wybrała ale nie koniecznie musi być wystawowy.Bo nie wiadomo jakie pieski są w tamtym miocie?

Link to comment
Share on other sites

Posluchajcie zaden sprzedajacy hodowca nie zagwarantuje nam tego ze pies bedzie wystawowy. Nie da sie tego pwoeidziec po szczeniaku! Moze jednak tylko okreslic ten jest ladny ladnie zaposiadajacy sie ale co zniego wyrosnie??? nie opisze wam przypadku z jakiej hodowli bo musze to sprawdzic ale nawet psy sprzedawane po 2-2,5tys zl nie sa czasme takimi jakimi oczekujemy. Przerastaja, czasem choruja.. wady bledbnego dobrania rodzicow, wiem wiele na ten temat... boje sie kupic psa choc sama szukam... kupilam juz w swoim zyciu psy rodowodowe z tego tylko Niko jest ok Silver wada wrodzona Niko I umarl. najprosciej gdy nie chce sie psa wystawiac kupic w sprawdzonej hodoli np Bacarat psa nie wystawowego jednak bedacego przedstawiciwelem danej rasy. Moze m =miec drobne wady ubarwienia zgryzu ale am ani psu wniczym to nie przszkadza i sa psy tansze sa trzeba tylko poszukac!! Na allegro tez jest kilka ogloszen...

Link to comment
Share on other sites

Szafirku, mój Tupek jest po Made In Bakarat. Z Panią Zwolińską mam częsty kontakt / korzystamy z Jej salonu piękności / - powiem tak, nie mógłbyś lepiej trafić. To oczywiście moja opinia, gorąco polecam. To osoba, na której na pewno się nie zawiedziesz. W 100% zgadzam się z tym co napisała Fibi. Prawie każdy rodowodowy york ma w swoim rodowodzie ten przydomek. WARTO, nawet za nieco większą kasę. Pozdrawiamy.

Kasia i Tupek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bascha.p']Sorry oczywiscie zwykla pomylka Hodowele znam i polecam wszystkim![/quote]

Bascha, tez uwazam, ze mozna kupic przyzwoite szczeniaczki, zdrowe i sliczne taniej, moi tesciowie np. maja pieska po Ch.PL Mini Morris Bakarat za 1300 zl, a jego mama ciagnie linie Nick Nack's i jest super, wulkan energii i slodki pysio, oczko w glowie, zdrowy i silny:), ma wyrobiony rodowod, ale nie chodzil na wystawy, chociaz moim zdaniem super by sobie poradził. Ja tez jestem za.

Ale jesli ktos ma do wyboru kupic szczeniaczka w wyzszej cenie ok. 2000 tys. to powinien postawic na hodowle renomowana, ktora oferuje co prawda drozej szczeniaczki, ale ciezko na ten sukces pracowala:) i ta cena ma swoje uzasadnienie.

Rozumiem tez Twoje obawy co do psiakow z rodowodem, moja sunia kerry blue terrier cale zycie chorowala...Byla dzielna, ale naprawde duzo w zyciu przez to chorowanie zabiegow chirurgicznych i nie tylko musiala znosic...
Na szczescie yoraski z mojej rodziny (w sumie sztuk 3) to przy niej poki co prawdziwe okazy zdrowia:bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szafir']Chyba jednak przecholuje ta Pani z Lublina z Białego skrzata zwodząc mnie tak.

Mam może dobre wieści.Dzwoniłem do p.Zwolińskiej z Bakaratu i powiedziała ,że nie ma teraz szczeniąt ale należy jej się szczeniak za krycie i dowie cie co i jak bo urodził się 13 sierpnia i jeśli pojedzie i wybierze najlepszego to taki wystawowy by kosztował 2000zł.Powiedziałem że oki.Mam zadzwonić wieczorem.Jak myślicie warto tej Pani zaufać?[/quote]

W 100% warto zaufać !!!

Link to comment
Share on other sites

No to lipa.Ja to mam pecha.Kobieta z Białego Skrzata co dostała ultimatum jednak nie sprzedaje mi psa twierdzi że sobie zostawia.
U Pani Zwolińskiej za dwa tygodnie najwcześniej będzie miała pieska za krycie.
A co myślicie o tych pieskach:
Od razu mówie że jak pisałem mogę miec z papierami lub bez ale ma być piekny-zdrowy i do 2,5kg dorosły:
[URL]http://www.allegro.pl/item258135580_piesek_yorkshire_terrier_maly_york_yorki_.html[/URL]

[URL]http://www.allegro.pl/item255508651_york_sliczny_szczeniak.html[/URL]

[URL]http://www.allegro.pl/item257638206_yorki_york_mini_szczenieta_pieski_warszawa.html[/URL]

[URL]http://www.allegro.pl/item257163835_super_tofik_sliczny_piesek_york.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Piesek już wstępnie zarezerwowany.Zeby nie zapeszyć już więcej nic nie powiem;) jak kupię za 4 tygodnie to się pochwalę.Powiem tyle,że p.Kinga z Bukoliki mi doradziła i jest naprawdę osobą uczciwą której nie zależy na wysprzedaniu swoich konkretnie psów tylko chce żeby klient był zadowolony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...