Jump to content
Dogomania

Kupno Yorka pomóżcie


tygrysek-kr

Recommended Posts

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i obzwoniłem kilka hodowli i narazie nie ma szczeniaków do oddania tylko za 4 tygodnie najwcześniej.Najbardziej szczerą rozmowę przeprowadziłem chyba z hodowcą z Bukolika,gdzie śmiało polecała znajomą Angielski lord bo psiaki są w tym samym wieku i albo u niej albo tam moge śmiało wybrac -ale dopiero za 4 tyg.
W tej hodowli z pod lublina Silver...dopiero jutro moge zobaczyc bo jest jeden piesek wystawowy ale za 2000zł(troche dużo) a ten Faworek co był w ogłoszeniu raczej nie na sprzedaż bo jest malutki i zostanie chyba jako maskotka.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak mówiłem hodowla ''Silver Spring" a fe.Jak wchodziłem zapytałem to ile ma Pani dorosłych piesków to usłyszałem:"A co Pan ze skarbówki,to proszę nie zadawać takich pytań".W przdsionku miałem czekać nawieszane medali i pucharów nastawiene a za drzwiami syf.Jak wchodziła i wychodziła do pomieszczenia po psy to pożal się boże jaki widok,psy w klatkach jak króliki,wystraszone maleństwa.Za pieska ktory został nie sprzedany malutki Pani zarządała 1800zł z warunkiem krycia w umowie jej suk.Lekka przesada.Omijać z daleka tam jest wylęgarnia na kasę a nie hodowla...
Druga hodowla na Ul. Bukowej w Lublinie:mad:.Dom to jeden wielki syf,fakt,że zaproszony byłem do pokoju,ale po drodze co chwila klatka z psem:crazyeye:.Jak tak można więzić zwierzęta.Za drzwiami następnego pokoju był jakiś szczeniak i inne psy których pod żadnym pozorem nie mogłem zobaczyć,a suka matka szczeniaków pokazywanych pokazana na chwilke i do klatki i zakryta kocem.Te co luzem były,lataja sikaja po meblach co chwile za co są karcone i bite ,6 miesięczne szczeniaki bo były dwa lały po każdym zakątku pokoju .
Jak tak wyglądają hodowle to ja dziękuję a ceny z kosmosu,najtaniej za 6 miesiecznego szczeniaka było z klapnietymi uszami z rodowodem za 1500zł,a jak innego niby 2 kilowego kazałem postawic na wadze to wyszło 3,100 a wcześniej tak Pani zachwalała szczeniaka ,że wyrośnie nie więcej niż 2,5-3kg.Poprostu naciągacze.Omijać z daleka.Powiedzcie gdzie jeszcze coś jest godne uwagi i szczeniaki mają domowe warunki-GODNE.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szafir']Tak jak mówiłem hodowla ''Silver Spring" a fe.Jak wchodziłem zapytałem to ile ma Pani dorosłych piesków to usłyszałem:"A co Pan ze skarbówki,to proszę nie zadawać takich pytań".W przdsionku miałem czekać nawieszane medali i pucharów nastawiene a za drzwiami syf.Jak wchodziła i wychodziła do pomieszczenia po psy to pożal się boże jaki widok,psy w klatkach jak króliki,wystraszone maleństwa.Za pieska ktory został nie sprzedany malutki Pani zarządała 1800zł z warunkiem krycia w umowie jej suk.Lekka przesada.Omijać z daleka tam jest wylęgarnia na kasę a nie hodowla...
Druga hodowla na Ul. Bukowej w Lublinie:mad:.Dom to jeden wielki syf,fakt,że zaproszony byłem do pokoju,ale po drodze co chwila klatka z psem:crazyeye:.Jak tak można więzić zwierzęta.Za drzwiami następnego pokoju był jakiś szczeniak i inne psy których pod żadnym pozorem nie mogłem zobaczyć,a suka matka szczeniaków pokazywanych pokazana na chwilke i do klatki i zakryta kocem.Te co luzem były,lataja sikaja po meblach co chwile za co są karcone i bite ,6 miesięczne szczeniaki bo były dwa lały po każdym zakątku pokoju .
Jak tak wyglądają hodowle to ja dziękuję a ceny z kosmosu,najtaniej za 6 miesiecznego szczeniaka było z klapnietymi uszami z rodowodem za 1500zł,a jak innego niby 2 kilowego kazałem postawic na wadze to wyszło 3,100 a wcześniej tak Pani zachwalała szczeniaka ,że wyrośnie nie więcej niż 2,5-3kg.Poprostu naciągacze.Omijać z daleka.Powiedzcie gdzie jeszcze coś jest godne uwagi i szczeniaki mają domowe warunki-GODNE.[/quote]


Jak ja sie teraz cieszę że ta babka z silver mnie wyrolowała gdyby nie to pewnie kupiłabym od niej psiaka bo jechałam po niego 700 km :( w sobote miałam być po odbiór pieska a w piątek na kilka minut przed wyjazdem zadzwoniłam do niej to usłyszałam ze nie potraktowała mnie poważnie i pieska sprzedała płakałam jak głupia bo chciałam już mieć psiaka :) Szybko kilka telefonów po ludziach którzy maja yorki i już wiedziałam ze są suczki w warszawie po Clarusie Maveric i rano już tam byłam. maluszki (dwie suczki) bawiły się radośnie w łóżeczku dziecięcym a mama i ciocia biegały po pokoju:) aż miło było popatrzec ze psiaki są w takich warunkach a nie w klatkach :)

Link to comment
Share on other sites

Wróciłem z następnej hodowli,siostry Pani z hodowli Silver.. i ma jednego pieska zostawionego dla siebie bo ponoć jest idealny i chciałaby żeby go wystawiać bo ma predyspozycje na super championa.Hodowla nazywa sie Biały Skrzat i pieski już w lepszych są warunkach.No psiak jest śliczny cudowny dla mnie moj wzór,ale powiedziała że z męzem musi porozmawiać i jeśli nawet zdecydowali się go sprzedać to nie taniej niż 2000zł.Nie wiem czy warto za pełnowartościowego pieska dać tyle jak ja go nie mam zamiaru wystawiać.Aż szkoda,ale ja nie mam czasu na to.Co radzicie??

Link to comment
Share on other sites

Nie zejdą bo chciałem dać 1800zł i powiedziała że w żadnym wypadku.Wogóle nie ma zamiaru go sprzedać bo według niej jest idealny typowo wystawowy champion.A piesek ma już 3 miesiace czyli już trochę widać co z niego będzie.Uszka stoją pionowo,zgryz idealny,jąderka oki,czarna gęsta sierść jedwabista pod spodem symptom że na grafitową się przebarwi,nie duży poprostu śliczny .Na tyle co widziałem to jest naprawdę super.

Link to comment
Share on other sites

jezeli to siostra pani z silver spring, to trzyma psy tez w takich strasznych warunkach? To nie sa zadne znane hodowle, zeby za szczeniaka przeplacac:)
1500zl-1700zl to gora za samczyka
Mysle, ze piesek znajdzie sie i w hodowli Bakarat w takiej wyzszej cenie ok.2000 moze ciut wiecej, tak przypuszczam, a to najlepsza polska hodowla, tam uderzaj:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szafir']Nie zejdą bo chciałem dać 1800zł i powiedziała że w żadnym wypadku.Wogóle nie ma zamiaru go sprzedać bo według niej jest idealny typowo wystawowy champion.A piesek ma już 3 miesiace czyli już trochę widać co z niego będzie.Uszka stoją pionowo,zgryz idealny,jąderka oki,czarna gęsta sierść jedwabista pod spodem symptom że na grafitową się przebarwi,nie duży poprostu śliczny .Na tyle co widziałem to jest naprawdę super.[/quote]

Opis obiecujący :loveu:

Ciekawe jaka będzie ostateczna cena, może po rozmowie z mężem jeszcze wzrośnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szafir']Wróciłem z następnej hodowli,siostry Pani z hodowli Silver.. i ma jednego pieska zostawionego dla siebie bo ponoć jest idealny i chciałaby żeby go wystawiać bo ma predyspozycje na super championa.Hodowla nazywa sie Biały Skrzat i pieski już w lepszych są warunkach.No psiak jest śliczny cudowny dla mnie moj wzór,ale powiedziała że z męzem musi porozmawiać i jeśli nawet zdecydowali się go sprzedać to nie taniej niż 2000zł.Nie wiem czy warto za pełnowartościowego pieska dać tyle jak ja go nie mam zamiaru wystawiać.Aż szkoda,ale ja nie mam czasu na to.Co radzicie??[/quote]

Pani z silver też tak mówiła mi o suczce niby dla sibie ją zostawia i chciała kupe kasy odemnie a jak co do czego to sprzedała za niewielkie pieniądze bo podobno bawiła się z innymi pieskami dzień przed moim planowanym zakupem i któryś jej coś lekko w uszko zrobił... Ja osobiscie nie wierzyłabym ani jej ani jej siostrze:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie czytam czytam .... ja bym tu nie chciała wszczynać na nowo dyskusji rodowodowej, ale czytając opisy super rodowodowych hodowli, które podała Szafir, cieszę się na myśl, w jakich warunkach wychowywał się Berek. W wyśmienitych mianowicie. Kurczę, czas by tak przykrócić co poniektórych papierowców. Zeby ludzie, którzy kupuja psa z rodowodem mieli zagwarantowane, że piesek pochodzi z naprawdę dobrego domu. Taka dygresyjka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...