Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

Z tego wszystkiego zapomniałam napisać-mały dostał dzisiaj ostatnią tabletkę Stress out-nie widzę żadnej różnicy w jego zachowaniu-chyba ten uspokajacz na niego nie działał...chociaz moze i lepiej-skoro po uspokajaczu miał takiego powera-to co by było gdyby Stress out go "wyciszał"????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2'][SIZE=3][COLOR=#000000]Kochane ciocie i kochani wujaszkowie-dzisiaj mam dzień niespodzianek-dostałem dużo pysznego jedzonka od cioci...nie wiem czy to nie tajemnica? Karmy dużo- 4 kg Wolfsblut Premium Plain Wide Plain i 10 kg Canis Premium:multi:Ślicznie dziękuję-Frodo niedowierzający oczętom ze szczęścia[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] Super, że jest karma tylko...chyba Frodo musi jednak jeść specjalistyczną:shake: Jest po zbyt dużych przejściach, a następnym razem może się nie udać bez operacji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Super, że jest karma tylko...chyba Frodo musi jednak jeść specjalistyczną:shake: Jest po zbyt dużych przejściach, a następnym razem może się nie udać bez operacji...[/QUOTE]

To jest pomoc dla DT ogólnie dla BDT jakim jest Hope. Specjalistyczną je i bedzie jadła a również z podpowiedzi ulv czekam na Trovet ktory bedzie przesłany do Frodo. Nadal nie będzie to jedyna karma. Ale jeszcze skonsultuje to Hope z ulv. Jakoś bardziej się skłaniam do tego co ulv powie i nie dlatego że żałuje ale... nie spotkalam weta który polecałby inna karme niż ma w gabinecie na dodatek Royal.

generalnie jest to pomoc dla BDT ogólnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']To jest pomoc dla DT ogólnie dla BDT jakim jest Hope. Specjalistyczną je i bedzie jadła a również z podpowiedzi ulv czekam na Trovet ktory bedzie przesłany do Frodo. Nadal nie będzie to jedyna karma. Ale jeszcze skonsultuje to Hope z ulv. Jakoś bardziej się skłaniam do tego co ulv powie i nie dlatego że żałuje ale... nie spotkalam weta który polecałby inna karme niż ma w gabinecie na dodatek Royal.

generalnie jest to pomoc dla BDT ogólnie.[/QUOTE]

A to źle zrozumiałam:) myślałam, że to dla Froda, sorki:)

Moja wetka poleca różne karmy, ale ona w ogóle jest inna;)
A trovet jest bardzo dobry i cena nie oszukujmy się jest niższa, co jest jednak bardzo istotne.

Link to comment
Share on other sites

Jestem-rozmawiałam przed chwilą z Ulv-radzi,żeby na razie podawać mu urinary-a tamte w zależności od wyników badania moczu. Jeśli wyniki będą dobre-można stosować te karmy,które dostał-są bardzo dobre,aczkolwiek nadal trzeba będzie zakwaszać mu mocz suplementami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']A to źle zrozumiałam:) myślałam, że to dla Froda, sorki:)

Moja wetka poleca różne karmy, ale ona w ogóle jest inna;)
A trovet jest bardzo dobry i cena nie oszukujmy się jest niższa, co jest jednak bardzo istotne.[/QUOTE]

No to tylko pozazdrościć wetki. Ja nie narzekam na swoich w sensie fachowości, ale niestety tez jedyny dobry towar to ten kupowany u nich w gabinecie. Trovet ma bardzo dobre opinie, o cenie nie wspomnę. Myśle tez że nic sie nie stanie jak będzie domiszka karmy z lłosoiem i innymi bajerami. Czekam na odpowiedź w temacie trovetu i wtedy zakupie i wyśle Frodziowi.

No i jeszcze jedno...
Jest zdecydowany i zakochany potencjalny domek w Poznaniu. To tak informacyjnie.

[B]Hope - dopytaj ulv o potencjalne suplementy dobrze.[/B]
Tak te karmy są z mocno wysokiej półki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Jestem-rozmawiałam przed chwilą z Ulv-radzi,żeby na razie podawać mu urinary-a tamte w zależności od wyników badania moczu. Jeśli wyniki będą dobre-można stosować te karmy,które dostał-są bardzo dobre,aczkolwiek nadal trzeba będzie zakwaszać mu mocz suplementami.[/QUOTE]

Tylko suplementy zakwaszające jak nie je karmy na zakwaszanie - co za dużo to niezdrowo :)

Link to comment
Share on other sites

Ojacie! człowieki też mnie koffają:oops: cuś mi się zdaje,że słyszałem cusik o jakowejś adopcji-tak dla przypomnienia,że w każdej chwili mogę być chory rzuciłem pawikiem-patrząc mamie znacząco w oczki:diabloti: a później pobiegłem bawić się z Hadesem i udawałem,że jej nie słyszę:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Ja karmię jednego problematycznego psa Trovetem już prawie rok (co prawda Hepaticiem) i jestem z tej karmy bardzo zadowolona, pies także. Inne psy próbują podjadać chociaż dostają Orijena albo Acanę. Może z cudzej michy lepiej smakuje ;).[/QUOTE]
Zdecydowanie z cudzej jest lepsze-moje też wolą cudzą michę-duże,wiadomo,mogą się zamieniać,Froda pilnuję,żeby nie podjadał,a i dużych musze wyprowadzać,żeby małemu nie chcieli wyjadać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lon_cia']Froduś jakiś ty elegancki w tym sweterku:loveu:
Isadora7 dziękuję bardzo za kalendarzyki z cudnym modelem:lol:[/QUOTE]
I jeszcze kurteczkę na zime będę miał:eviltong: mama juz rozgląda się za szaliczkiem...Będę cudnym jamnikiem:evil_lol: a sweterek po spacerku suszy się na kaloryferku;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...