Jump to content
Dogomania

Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE


Isadora7

Recommended Posts

Byłam dzisiaj u Frodo.

Według mnie jest drobna zmiana na lepsze. Porusza się prawie tak samo, ale nie zauważyłam, aby podwijały mu się łapki.

Byliśmy na krótkim spacerze przed lecznicą, zrobił kupę na trawę. Wygląda na to, że kontroluje oddawanie kału. Posikuje nadal. Powinien spacerować i całkiem ładnie chodzi. Frodo jest bardzo żywiołowy (jak na psiaka po takich przejściach), jednak bieganie nie jest dla niego wskazane.

Frodo w klatce bardzo posmutniał.

Właściwie to Frodo mógłby już opuścić lecznicę. Oczywiście jest teraz rehabilitowany i trzeba będzie to kontunuować. Rehabilitacja polega na prostych ćwiczeniach. Doktor może nagrać filmik instruktażowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Byłam dzisiaj u Frodo.

Według mnie jest drobna zmiana na lepsze. Porusza się prawie tak samo, ale nie zauważyłam, aby podwijały mu się łapki.

Byliśmy na krótkim spacerze przed lecznicą, zrobił kupę na trawę. Wygląda na to, że kontroluje oddawanie kału. Posikuje nadal. Powinien spacerować i całkiem ładnie chodzi. Frodo jest bardzo żywiołowy (jak na psiaka po takich przejściach), jednak bieganie nie jest dla niego wskazane.

Frodo w klatce bardzo posmutniał.

Właściwie to Frodo mógłby już opuścić lecznicę. Oczywiście jest teraz rehabilitowany i trzeba będzie to kontunuować. Rehabilitacja polega na prostych ćwiczeniach. Doktor może nagrać filmik instruktażowy.[/QUOTE]
Super wieści:)
A gdzie można dać Frodo? Kurcze w lecznicy straszny koszt...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Rehabilitacja polega na wykonywaniu krótkich prostych ćwiczeń co 2 godziny. Nie może być aż 8-9 godzinnej przerwy, bo nic to nie da.[/QUOTE]... nie jest ta opieka taka ,bardzo uciążliwa ,raczej trzeba być dobrze zorganizowanym... tyle Froduś przeszedł.... że teraz musi już być dla niego... ten dobry czas :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lon_cia']Nie znalazłam wątku informacyjnego, a tamta osoba taki miała.
Frodo pewnie bedzie miał jeszcze kontrole w lecznicy, także DT musiałby być w okolicach Grudziądza.[/QUOTE]
ewab to Kielce.
Masz słuszność powinien być w Grudziądzu lub w okolicach. Rany co robić, licznik bije..
Gdzie Cioteczki z Fundacji , może One coś wymyśliły.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lon_cia']Właśnie, nic tak naprawdę nie wiadomo. Może Frodo ma juz zaklepany DT? Cioteczki wie któraś coś???
Z Grudziądza na mapie dogo nikogo nie ma:roll:[/QUOTE]... faktycznie to nie wiadomo? czy jest ktoś?... że tak nazwę ...opiekunem prawnym maluszka?... czy ktoś to jest głównym koordynatorem opieki nad jamniczkiem?....
no bo licznik w lecznicy tyka...i chyba dobrze byłoby wiedzieć co dalej?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']... faktycznie to nie wiadomo? czy jest ktoś?... że tak nazwę ...opiekunem prawnym maluszka?... czy ktoś to jest głównym koordynatorem opieki nad jamniczkiem?....
no bo licznik w lecznicy tyka...i chyba dobrze byłoby wiedzieć co dalej?...[/QUOTE]
Opiekę przejęły Fundacje . Konto fundacyjne, mam nadzieję, że tam płyną pieniądze i kwestia płatności i jej terminu jest z lecznicą ustalona.

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='lon_cia']Pozostaje nam tylko czekać, aż pojawi się ktoś kto rozjaśnij nam sytuację. Chyba, że sprawa Froda stanęła w martwym punkcie... Niepokojące to...[/QUOTE]
Niewyobrażlne by to było......
Mam nadzieję,że wszystko jest załatwiane a my tu niepotrzebnie się martwimy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...