Jump to content
Dogomania

Rudzia z łochowa szczęśliwie już w domu


DOSIA_GRECIA

Recommended Posts

telefon w sprawie suni 785 903 200
Dzisiaj (02.11.2012) jadąc z Łochowa do Warszawy zobaczyłam małą rudą sunię na skrzyżowaniu.
Miejsce pomiędzy lasem a polem. Jakiś bydlak wywiózł ją tam i porzucił. Biedna Rudzia cały czas czeka aż wróci i ją zabierze. Przez to sunia nie chciała dać się złapać i zabrać w bezpieczne miejsce :(
Rudzia to mała sunia około 8-9 kg. Razem z nią przy skrzyżowaniu ręcznik i pusta puszka po kocim jedzeniu, z taką oto wyprawką pies został porzucony w miejscu gdzie w ciągu piętnastu minut naliczyłam 13 rozpędzonych tirów ! Sunia wypatruje półciężarówek i biegnie za nimi w nadziei ,że wrócił po nią właściciel który zapewne z takiego samochodu ja wyrzucił. Nie wie ,że nikt nie wróci :( Jest nieufna i ciągle wbiega na jezdnię. Oczywiste ,że trzeba pojechać tam znowu i spróbować złapać ale co dalej? Przecież w schronisku mała sunia wycofa się jeszcze bardziej a jej potrzebna troskliwa opieka.
WYDARZENIE NA FB:

[URL="https://www.facebook.com/events/323619654412301/"]https://www.facebook.com/events/323619654412301/:multi::multi:[/URL]

Edited by DOSIA_GRECIA
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='DOSIA_GRECIA']Jutro czwarty raz będziemy próbować złapać Rudzię, bardzo potrzebny dom tymczasowy choćby na chwilę. W piątek mam sterylizację jednej z moich domowniczek. Jak się uda Rudzię złapać to nie mam co z nią zrobić.:( do schroniska szkoda, mała i bardzo wylękniona.[/QUOTE]

Ja dzis przytargałam sunie szczenną ze wsi, zajęłam sobie miejsce bdt tym samym...

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję ,że do wtorku nazbieram, sterylizacja już jest umówiona bo nie można absolutnie czekać . Odbędzie się we wtorek rano. Panie w zaprzyjaźnionym gabinecie zrobią tą sterylizację za 200 zł. Jeżeli uda mi się zebrać a sa na to realne szanse to myślę że nie będę korzystać z tej pomocy bo może bardziej przyda się komuś innemu. Nie mamy za to w dalszym ciągu domu tymczasowego . Po sterylizacji nie ma gdzie ja zawieźć :(

[quote name='mtf zalesie']wplacam na fundusz sterylkowy -aborcyjne sterylki mozna zglaszac poza kolejnoscia i zwrot jest 100 procent jesli cena nie jest wygorowana- moge ja zglosic jesli chcesz lub napisac gdzie s mozna zrobic w warszawie[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.548425525174996.145797.100000226613288&type=3[/url]
powyżej link do albumu ze zdjęciami. Sunia jest mała, waży 11 kg. Sięga do połowy łydki. Można wziąć na rączki. Po sterylizacji będzie lżejsza bo nie zapominajmy że ona ma tam w brzucho ponad pięć małych. A to już piąty tydzień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Jestem, ale mam zapchany DT, coś miało się ruszyć z jedną tymczasowiczką, ale opiekuni prawni milczą i nie wiem czy odbyła się wizyta pa.
A jakajest sunia wielkościowo bo na tych zdjęciach wydaje się być dość duża?[/QUOTE]


mój BDT tez zapchany, aż ciasno, choć dom niemały, a jeszcze 2 biedy z ulicy mam tu do pilnego zabrania.......
Rudzia przesliczna, choć wylekniona bardzo..... myślę, że adopcyjna, tylko DT jak tu pilnie znaleźć ??????

Link to comment
Share on other sites

ja też nie wiem jak znaleźć od czwartku szukam :( i nic. Nie ma co z nią zrobić tam gdzie jest jest naprawdę bardzo awaryjnie, miało jej tam nie być ale w schronisku miejsca nie ma, zresztą ona do schronisku z takim przerażeniem nie może trafić bo to będzie tragedia, a w dodatku we wtorek ma sterylizację aborcyjna i trzeba się niunia zająć zaopiekować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...