Jump to content
Dogomania

Biszkopcik spod wiaduktu - ma wspaniały dom i ukochaną Panią już na zawsze!!!


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='sonia1974']Ciesze się że Biszkopcik bezpieczny , oby zdrówko było ok . a stan ducha poprawi się jak zrozumie jakich cudownych ludzi ma wokół siebie .Dane do przelewu dostałam i na dniach zrobię wpłatę .
Trzymaj się mały !!![/QUOTE]
Bardzo dziękujemy:loveu::loveu:
[quote name='bela51']Czy to znaczy, ze ten biedulek nie wyszedł jeszcze na dwór aby sie załatwic ?[/QUOTE]
Nie chciał wychodzić, zapierał się na ganku i robił zwrot do domu
[quote name='zebrazebra']Przelałam 15 zł.[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy:loveu::loveu:
[quote name='andegawenka']Podałam Ci konto na pw, ale jak chcesz to poczekaj na skarbnika:)[/QUOTE]
Dzięki Ninuś :loveu::loveu:

[quote name='paula_t']Przelałam skromny grosik na Biszkopcika. I jak po wizycie u weta?[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy:loveu::loveu:
[quote name='Javena']Deklarację wysłałam . Cudowny psiak . Mam nadzieję ,że już sie otworzy i szybko nowy ,ciepły domek znajdzie.[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy:loveu::loveu:
[quote name='halszka']ufff jak dobrze czytać takie wieści :) Jak chłopak dojdzie do siebie i będą zdjęcia biorę się za ogłoszenia :)[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i48.tinypic.com/2i1ealh.jpg[/IMG]

Słodziak :D :D :D jest ŚLICZNY!!!!

[QUOTE]dziewczyny, czapki z głów! perfekcyjna akcja!
Śląsk jak zwykle dał radę - zazdroszczę Wam! Zanim u mnie znalazłby się DT, zebrała ekipa, to minęłoby sto lat......i pewnie byłoby po psie!
a Biszkopt piękny - lubię takie szorściaki :loveu:[/QUOTE]

Bo Śląsk jest THE BEST, hihih :) chociaż Dąbrowa G. to wszka nie Śląsk, hehe.

Też lubię takie szorściaki :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara'][IMG]http://i48.tinypic.com/2i1ealh.jpg[/IMG]

Słodziak :D :D :D jest ŚLICZNY!!!!



Bo Śląsk jest THE BEST, hihih :) chociaż Dąbrowa G. to wszka nie Śląsk, hehe.

Też lubię takie szorściaki :) :) :)[/QUOTE]


Dąbrowa Górnicza to nie Śląsk...?:oops:
Z ogromną zazdrością patrzę na wszystkie akcje z Południa. U nas ludzie śpią....nie wiem, może duża ilość jodu nam nie służy.... :razz: wystarczy spojrzeć na wątek Pomorski - niewiele się dzieje....
a tu - jeden sygnał, zbiera się ekipa, myk myk i pies już bezpieczny w DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']Dąbrowa Górnicza to nie Śląsk...?:oops:
Z ogromną zazdrością patrzę na wszystkie akcje z Południa. U nas ludzie śpią....nie wiem, może duża ilość jodu nam nie służy.... :razz: wystarczy spojrzeć na wątek Pomorski - niewiele się dzieje....
a tu - jeden sygnał, zbiera się ekipa, myk myk i pies już bezpieczny w DT.[/QUOTE]

To jest Zagłębie :p ale woj. śląskie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Piękny jest, co prawda inne gabaryty, ale i tak przypomina mi moją Emilię :)
Jak chłopak odpocznie trochę zrobię mu wydarzenie na FB, bo ostatnio mam szczęśliwą rękę ;)...[/QUOTE]
To prawda Iwonko:):) Liczymy na nią :loveu:
[quote name='zachary']Pierwszy miesiąc Biszkopcik ma już opłacony. Powodzenia piesku![/QUOTE]
Iwonko , jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu:
[quote name='martasekret']Dąbrowa Górnicza to nie Śląsk...?:oops:
.[/QUOTE]
To Zagłębie :)
[quote name='iwonamaj']Tak właśnie jest u nas :loveu:, największa zasługa Eluni i Agusi... Ale raczej zgrane jesteśmy i każda pomaga, jak może :)
A propos cioteczki, dawnośmy się nie widziały ;)[/QUOTE]
no właśnie :cool3:

[quote name='__Lara']To jest Zagłębie :p ale woj. śląskie ;)[/QUOTE]
tak jest

[quote name='Enigma79']Nie chcę być upier*** ale wciąż nie otrzymałam danych do przelewu.[/QUOTE]
to teraz masz aż 3:):):)
[quote name='b-b']Cioteczki zmieńcie tytuł bo Biszkopcik już tam nie mieszka ;)[/QUOTE]
Nie możemy, Gabi musi się pojawić:)

[quote name='Jota67']Wróciłam z poczty,skromniutka wpłata dla Biszkopcika poszła.[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy :loveu::loveu:

[quote name='Enigma79']Nic się nie stało :) tylko nie chciałam być niesłowna. Dzisiaj dane dostałam aż 3 razy hi hi Przelew poszedł. Trzymam kciuki za blondaska.[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Może głupie pytanie zadaję ale co tam - się spytam:Jak Biszkopcik na dzieci reaguje.Mam domek dla psiaka w Chorzowie,który będzie miły dla 2 letniej dziewczynki.Domek fajny,wywnioskowane po mailach.[/QUOTE]
Nie mamy pojęcia, trzeba będzie sprawdzić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...