Jump to content
Dogomania

Biszkopcik spod wiaduktu - ma wspaniały dom i ukochaną Panią już na zawsze!!!


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='AgusiaP']Ja niestety weszłam ...:-(:-(:-(:-(

Chciałam napisać, że Biszkopcik dzisiaj zjadł ładnie jedzonko, :multi::multi::multi:chociaż jest cwany, bo wyjadał mięsko a ryż kolił go w zęby:evil_lol:
Resztę napisze Elunia, bo była dzisiaj u niego;):lol:[/QUOTE]

To dokarmianie pod tym mostem tak go rozpaskudziło;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosenka']A fotki będą ;)?
Kurcze okropność :(...[/QUOTE]

Fotki zrobione, ale nie wiem czy Elunia będzie mogła je dzisiaj wstawić czy dopiero w poniedziałek w pracy:roll:

[quote name='andegawenka']To dokarmianie pod tym mostem tak go rozpaskudziło;)[/QUOTE]

Ninuś jak stałyśmy w niedziele pod tym mostem jakiś chłopak przywiózł duże kawały szyneczki, polędwiczki;)
Czego on tam nie dostawał:lol:
Pół schroniska by się najadło;)
teraz mamy tego efekty:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

zaraz będą fotki bo pożyczyłam sobie z pracy taki adapter co to wkłada się kartę i ma końcówkę USB.
Tak jak mówiłam Agusi, Biszkopcik dużo lepszy, jeszcze cofa łebek jak się zbliża rękę, ale tylko troszkę i potem spokojnie pozwala się miziać:)
Zjadł pierwszy normalny posiłek (wypluwając ryż), popił zdrowo wodą:)
Poszliśmy na spacer, bez problemu pozwolił sobie przypiąć smycz i od razu kita w górę. Wszystkie drzewka na ulicy poznaczone:).
A jak wróciliśmy to od razu myk na swój fotel:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Agunia, na dworze to on jest zupełnie innym psem, maszeruje pięknie, wącha, węszy.
Widać że jak idzie na smyczy to czuje się pewnie:)
Ale w domu jeszcze strachulec trochę.
Ale postęp jest duży, o trzęsieniu się nie ma już mowy:)[/QUOTE]

A wydawałoby się, że powinno być odwrotnie:roll:
Może on się naszych demolków boi:evil_lol:
Tam pod mostem z tego co mówili ludzie raczej bał się psów i omijał je z daleka...
ale nasze przecież nie groźne tz. Misia i Luneczka, bo z nimi dzieli swój apartament:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Tak Nineczko, jak będą fotki piękne, zaraz ruszam :)[/QUOTE]
Iwonko z tymi pięknymi fotkami to niestety trochę zejdzie. Mam na myśli fotki po kąpieli.
Planowałyśmy z Agunią i Marticzką jutro pojechać i go wykąpać, ale Pani Iga ma małe zamieszanie w domu, przemeblowanie i trochę remontu
(zresztą związanego z potrzebami naszych psich lokatorów) i prosiła żebyśmy odłożyły to na przyszły tydzień.

Edited by Mysza2
Link to comment
Share on other sites

Nie boi się Miśki teraz, ale fotel jest jego i już:)
a Miśka też się załapała na fotkę, a przywitała mnie podskokami i lizaniem tak jak ostatnio nas obie:), kochana jest:)
[IMG]http://i50.tinypic.com/28bafeh.jpg[/IMG]


i zapłaciłam 150 zł na pierwszy miesiąc (ciociu Zachary pięknie dziękujemy :loveu::loveu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Iwonko z tymi pięknymi fotkami to niestety trochę zejdzie. Mam na myśli fotki po kąpieli.
Planowałyśmy z Agunią jutro pojechać i go wykąpać, ale Pani Iga ma małe zamieszanie w domu, przemeblowanie i trochę remontu
(zresztą związanego z potrzebami naszych psich lokatorów) i prosiła żebyśmy odłożyły to na przyszły tydzień.[/QUOTE]
Nie ma problemu, może być poźniej, albo teraz i fotki potem podmienić mozna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Nie boi się Miśki teraz, ale fotel jest jego i już:)
a Miśka też się załapała na fotkę, a przywitała mnie podskokami i lizaniem tak jak ostatnio nas obie:), kochana jest:)
[IMG]http://i50.tinypic.com/28bafeh.jpg[/IMG]


i zapłaciłam 150 zł na pierwszy miesiąc (ciociu Zachary pięknie dziękujemy :loveu::loveu:)[/QUOTE]


A wcześniej był Misi:lol:
Została jej kanapa;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...