Jump to content
Dogomania

NORA- po sterylizacji aborcyjnej, w dt. Prosi o ogłaszanie i pomoc w znalezieniu ds


Ania102

Recommended Posts

Doszła wpłata od Roland_De 25 zł

Przypominam, że Nora ma w sumie 40 zł deklaracji. Brakuje 190. Proszę o pomoc. Z mojego bazarku będzie koło 90 zł ale to i tak za mało na opłacenie dt.
Michelle nie spłynęły mi jeszcze deklaracje za Kitkę ani wszystkie wpłaty z bazarku, przelew zrobię Ci dopiero po otrzymaniu wpłat.
Sytuacja wygląda nieciekawie. Nie daję rady sama z uzbieraniem tych kwot. Proszę o pomoc. Chciałam zrobić bazarek cegiełkowy i czekoladowy, niestety mam ostatnio bardzo dużo dyżurów i nie wyrabiam się z niczym. W sylwestra i NR oczywiście byłam w pracy, dziś odsypiałam a jutro znów.

[B]Wszystkim cioteczkom Norki dobrego Tego Roku a Norce znalezienia rychło domku.[/B]

Link to comment
Share on other sites

I ja również życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :)
... te realia... żeby te możliwości były większe!... albo potrzeb, było mniej!...
to moje Noworoczne marzenie...
[IMG]http://www.stronka-agusi.pl/hosting/images/l0d0rmyiyeum63z1m5mo.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Doszła wpłata od Roland_De 25 zł

Przypominam, że Nora ma w sumie 40 zł deklaracji. Brakuje 190. Proszę o pomoc. Z mojego bazarku będzie koło 90 zł ale to i tak za mało na opłacenie dt.
Michelle nie spłynęły mi jeszcze deklaracje za Kitkę ani wszystkie wpłaty z bazarku, przelew zrobię Ci dopiero po otrzymaniu wpłat.
Sytuacja wygląda nieciekawie. Nie daję rady sama z uzbieraniem tych kwot. Proszę o pomoc. Chciałam zrobić bazarek cegiełkowy i czekoladowy, niestety mam ostatnio bardzo dużo dyżurów i nie wyrabiam się z niczym. W sylwestra i NR oczywiście byłam w pracy, dziś odsypiałam a jutro znów.

[B]Wszystkim cioteczkom Norki dobrego Tego Roku a Norce znalezienia rychło domku.[/B][/QUOTE]

Kurcze, trzeba tu więcej osób pościągać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Dzięki ang, na Kitke już nie wpłacaj bo w styczniu wyszło za nią tylko coś koło 20 paru zł, więc zapisuję Cię u Nory na luty. Dzięki.[/QUOTE]
nie, nie! to zapisz mnie u Nory 20 za styczeń (możesz napisać że to jednorazowa, żeby nie mieszać) i od lutego po 40, ok? deklaracja będzie wpłacana ok. 10tego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ang']nie, nie! to zapisz mnie u Nory 20 za styczeń (możesz napisać że to jednorazowa, żeby nie mieszać) i od lutego po 40, ok? deklaracja będzie wpłacana ok. 10tego[/QUOTE]

Ang na ile mam Ci zapisać tą deklarację? Sorki ale zgłupiałam. Na 20 czy 40? (tak sobie pomyslałam, że cyferka Ci się pomyliła bo chyba wcześniej u Kitki inną kwotę deklarowałaś) jesteś ANIOŁ i Ci dziękuję.

Nr konta ciocie ten sam, musze ogarnąć te deklaracje. Mam jeszcze do rozliczenia 2 bazarki ale ciągle brakuje mi wpłat i dlatego nie rozliczyłam. Poprzenoszę deklaracje z konta Kitki na Norkę i będzie jasna sytuacja ile jest bo teraz to sama się pogubiłam ale muszę to zrobić na spokojnie żeby nie pomieszać.

Pomóżcie prosze w tekscie do ogłoszeń

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']
Pomóżcie prosze w tekscie do ogłoszeń[/QUOTE]

Kilka wskazówek: Norcia jest bardzo wesoła i radosna, dogaduje się z innymi psiakami, ale w jej rozmiarze, gdy widzi Hrabala albo Bastka warczy na nich, ale Tupcia - bo jest malutki- toleruje. Nie jest taką przytulanką jak Kitka, która oby tylko wleźć na kolanka, o nie, Norka lubi glaski i drapanko po brzusiu i pupci, ale nie tuli się, rozdaje buziaki,ale tylko gdy sama chce. Nie lubi nakrywania czymkolwiek, zawsze czmychnie spod koca czy kołderki. Na ogrodzie biega jak perszing, załatwi potrzeby i biegiem do domu. Nie jest wybredna z jedzeniem, dostaje chrupki z wkładką, to oczywiście wkładka znika pierwsza, a potem kręci się i kręci wokół miski tak długo,aż chrupki też skonsumuje :) Lubi też jak jej śpiewam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Ang na ile mam Ci zapisać tą deklarację? Sorki ale zgłupiałam. Na 20 czy 40? (tak sobie pomyslałam, że cyferka Ci się pomyliła bo chyba wcześniej u Kitki inną kwotę deklarowałaś) jesteś ANIOŁ i Ci dziękuję.
[/QUOTE]
tak, jak pisałam na pw, to co miałam wpłacić na Kitkę w styczniu, wpłacę na Norkę (niech to będzie jednorazowa), a od lutego 40 zeta stałej
nie ma za co:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Kilka wskazówek: Norcia jest bardzo wesoła i radosna, dogaduje się z innymi psiakami, ale w jej rozmiarze, gdy widzi Hrabala albo Bastka warczy na nich, ale Tupcia - bo jest malutki- toleruje. Nie jest taką przytulanką jak Kitka, która oby tylko wleźć na kolanka, o nie, Norka lubi glaski i drapanko po brzusiu i pupci, ale nie tuli się, rozdaje buziaki,ale tylko gdy sama chce. Nie lubi nakrywania czymkolwiek, zawsze czmychnie spod koca czy kołderki. Na ogrodzie biega jak perszing, załatwi potrzeby i biegiem do domu. Nie jest wybredna z jedzeniem, dostaje chrupki z wkładką, to oczywiście wkładka znika pierwsza, a potem kręci się i kręci wokół miski tak długo,aż chrupki też skonsumuje :) Lubi też jak jej śpiewam :evil_lol:[/QUOTE]
to bardzo fajny, rozsądny psiak, nie każdy lubi jak psiur jest natarczywy w swych czułościach, Norka sama wie kiedy i jak chce, żeby ją miziakowć:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...