Jump to content
Dogomania

NORA- po sterylizacji aborcyjnej, w dt. Prosi o ogłaszanie i pomoc w znalezieniu ds


Ania102

Recommended Posts

[quote name='Ania102']Laro czy masz jakieś zastrzeżenia? Bo ja nie znalazłam na wątku Daszy żadnych uchybień ze strony michelle, dziewczynom źle się współpracowało od początku i myśle, że zostawmy ten temat na tamtym wątku. Osobiście uważam, że michelle dużo bardziej angażuje się w proces adopcji i socjalizacji niż inne dt.[/QUOTE]

Raczej na odwrót, jestem zszokowana wypowiedziami drugiej strony, do michelle nie śmiałabym mieć żadnych zastrzeżeń - to jeden z najlepszych dt/hotelików jakie znam :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, to dla nie bardzo ważne
A tutaj obiecana fotka z misiem,może ktoś dostrzeże w końcu taką rozczulającą Noreczkę

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi2173/c241aecf000ba5ed5134f6e1/sdc13898-001[/IMG]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi13687/3cc6e600000306185134f6e1/sdc13901-001[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Ojej,jaka klucha:crazyeye:

Czy Norcia nie powinna schudnac?[/QUOTE]
Po zimie trochę przybrała ciałka, bo Norka to taka naokiennica, ona na pole wybiega tylko załatwić swoje potrzeby i siup na okno, mam nadzieję, że teraz na wiosnę to się zmieni, będzie trawka się zielenić i dużo zapachów na ogrodzie, więc pewnie Norka skusi się na dłuższe spacerki, to spali kalorie

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][COLOR=#000000]Zrobiłam ogłoszenia dla kilku moich podopiecznych i rozwiesiłam w lecznicy, jutro pojadę do Świdnicy, tam mamy zaprzyjaźnione sklepy zoologiczne więc i tam również rozwieszę oraz poproszę Cioteczkę z Bielawy by też kilka zawiesiła może coś się ruszy w sprawie adopcji, może drgnie choć jedno wrażliwe serce[/COLOR][/COLOR]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]Ogłoszenie Norci
[/COLOR][/COLOR][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi18143/ec58fb0d00247024513a2084/sdc13978[/IMG]
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]
[/COLOR][/COLOR][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi19955/95b449f7001c5759513a2084/sdc13958[/IMG][COLOR=#000000][COLOR=#000000]

[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ale miała atrakcje:) i na kolanach a nie w transporterku jak dotąd wszystkie jej podróże wyglądały, więc pierwsza przyjemna.
A pogoda widzę fatalna u Ciebie michelle, u nas wczoraj tak wszystko oblodzone, że nie mogłam się na nogach utrzymać na spacerze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Ale miała atrakcje:) i na kolanach a nie w transporterku jak dotąd wszystkie jej podróże wyglądały, więc pierwsza przyjemna.
A pogoda widzę fatalna u Ciebie michelle, u nas wczoraj tak wszystko oblodzone, że nie mogłam się na nogach utrzymać na spacerze.[/QUOTE]
Oj, sądząc po jej minie do przyjemnych to ona nie należała :roll:
A pogoda owszem fatalana, jednak pocieszam się tym, że za tydzień ma niby już być wiosna i z uporem maniaka będe się tego trzymać!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ile ona potrafi tam leżeć dziennie? :)[/QUOTE]

Hm...poza chwilami gdy je, śpi, wychodzi na dwór za potrzebami to...przesiaduje na oknie, bo Norcia to taka indywidualistka, która nie łasi się o głaski czy mizianko do człowieka, nie przyjdzie siąść na kolanka, jednak nie unika kontaktu, gdy ja sama go zainicjuje, mogę ją głaskać, dać buziaka, pomasować pod uszkami etc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Hm...poza chwilami gdy je, śpi, wychodzi na dwór za potrzebami to...przesiaduje na oknie, bo Norcia to taka indywidualistka, która nie łasi się o głaski czy mizianko do człowieka, nie przyjdzie siąść na kolanka, jednak nie unika kontaktu, gdy ja sama go zainicjuje, mogę ją głaskać, dać buziaka, pomasować pod uszkami etc[/QUOTE]

Ciekawe czy jak przyjdzie wiosna to zmieni swoje miejsce :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...