Jump to content
Dogomania

Wielkie zmiany w życiu Reksia vel Rockyego :) ...


Paolina

Recommended Posts

  • Replies 628
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam,

ponieważ nie znam hasła do mojego starego profilu założyłem nowy.

Gosia już zna treść sms-a którego dostała dziś moja żona od jednej z sąsiadek, ogólnie sprawa nie jest prosta. Reksiu notorycznie nam ucieka z zagrody dla piesków, w garażu nie mogę go trzymać bo wyje całą noc, w domu nie chcemy bo lubi gryźć kable a nie mamy drzwi na parterze.
Ludzie na wsi już gotują, ponoć zagryzł komuś kurę, wchodzi do domów, przeszukuje kosze na śmieci. Nie jesteśmy w stanie nad nim zapanować.
Przed chwilą dostałem sms-a od żony, że do piątku Reksiu musi znaleźć inne miejsce. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, proszę niech pisze. Pies naprawdę mądry, kochany ale potrzebuje czasu na złamanie nawyków którymi przesiąknął.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtuś']Małgosiu to super, że taka decyzja w sprawie Reksia - zawsze jestem optymistą, to myślę, że uda się z utrzymaniem pieska w hoteliku i znajdzie swój domek :)[/QUOTE]

Oj żeby i mnie Twój optymizm się udzielił .Gdzies go diabli wzięli ostatnio .
Do tego zadzwoniła Psia Szkoła że znalazła potrąconego psiaka w rowie , już na szczęście u naszych pań dr , ale jak nikt się nie zgłosi po niego to kolejna bida bez domu :(

[quote name='paula_t']Rudzia, ja już wcześniej pisałam, że mogę mu zrobić ogłoszenia, ale musiałaś przeoczyć, bo wykupiłaś pakiet. Jutro chłopakowi zrobię ogłoszenia, bo dzisiaj już robiłam dwóm psiakom i mam dość :/[/QUOTE]

Dzięki wielkie Paula, rzeczywiście jakoś przegapiłam.
Tekst taki wymyśliłam bo nie jestem w tym zbyt dobra :(

Reksio to młody ok. roczny pies, sięga do kolana . Uwielbia dzieci i zabawy z nimi. Dobrze dogaduje się z innymi psami .
Reksio szuka kochającego domu , gdzie w końcu będzie u siebie, bezpieczny .
Reksio przebywa w okolicy Myślenic k. Krakowa .
Kontakt w sprawie adopcji Reksia668033567, 602 709 383 .
mail [email][email protected][/email]

[quote name='Tooom']Witam,

ponieważ nie znam hasła do mojego starego profilu założyłem nowy.

Gosia już zna treść sms-a którego dostała dziś moja żona od jednej z sąsiadek, ogólnie sprawa nie jest prosta. Reksiu notorycznie nam ucieka z zagrody dla piesków, w garażu nie mogę go trzymać bo wyje całą noc, w domu nie chcemy bo lubi gryźć kable a nie mamy drzwi na parterze.
Ludzie na wsi już gotują, ponoć zagryzł komuś kurę, wchodzi do domów, przeszukuje kosze na śmieci. Nie jesteśmy w stanie nad nim zapanować.
Przed chwilą dostałem sms-a od żony, że do piątku Reksiu musi znaleźć inne miejsce. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł, proszę niech pisze. Pies naprawdę mądry, kochany ale potrzebuje czasu na złamanie nawyków którymi przesiąknął.[/QUOTE]


Hej Tomku:)
Dostałam smsa i ręce mi opadły :( Mam tylko nadzieję że nikt mu nic nie zrobi :(
Niestety hotelik aktualny najwcześniej od następnej soboty bo ksera ma remont .

Link to comment
Share on other sites

To i ja zapisuję się u łobuza :lol: Uroczy , charakterny psiak , nie powiem :evil_lol: Nie rozumiem tylko dlaczego ten Reksio tak wszystkim sąsiadom przeszkadza , przecież wszędzie na wsiach pełno takich jak on włóczykijów i nikt się o to nie czepia . Co innego jak samopas lata jakiś groźny agresor .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Prosimy o deklaracje dla maluszka:modla:
Rudzia, nie ma czasu rozsyłać pw czy wpisów w profilach, może porozsyłać po różnych wątkach?[/QUOTE]

Paula gdybyś mogła byłabym wdzięczna .
Ja rozsyłam właśnie sunię z urwaną łapą , ,która nie może wrócić do schroniska po operacji :(
Kolejna kielecka masakra , sił brak :(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235253[/url]




[quote name='elaja']To i ja zapisuję się u łobuza :lol: Uroczy , charakterny psiak , nie powiem :evil_lol: Nie rozumiem tylko dlaczego ten Reksio tak wszystkim sąsiadom przeszkadza , przecież wszędzie na wsiach pełno takich jak on włóczykijów i nikt się o to nie czepia . Co innego jak samopas lata jakiś groźny agresor .[/QUOTE]

Hej Elu :) Miło Cie widzieć :)
Myślę że przeszkadza ze złośliwości , bo Tooom udziela się pro psio w okolicy , zabierał od sąsiadów zagłodzoną przemarzniętą sukę , to teraz żyć mu nie dadzą ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']To i ja zapisuję się u łobuza :lol: Uroczy , charakterny psiak , nie powiem :evil_lol: Nie rozumiem tylko dlaczego ten Reksio tak wszystkim sąsiadom przeszkadza , przecież wszędzie na wsiach pełno takich jak on włóczykijów i nikt się o to nie czepia . Co innego jak samopas lata jakiś groźny agresor .[/QUOTE]

Ja ich po trosze rozumiem, zagryzł komuś kurę, komuś worki ze śmieciami wywalił ale z drugiej strony najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy sami puszczają psy na noc żeby pobiegały.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000]Hej Elu [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] Miło Cie widzieć [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] [/COLOR]
[COLOR=#000000]Myślę że przeszkadza ze złośliwości , bo Tooom udziela się pro psio w okolicy , zabierał od sąsiadów zagłodzoną przemarzniętą sukę , to teraz żyć mu nie dadzą ...[/COLOR][/QUOTE]

[QUOTE][COLOR=#000000]Ja ich po trosze rozumiem, zagryzł komuś kurę, komuś worki ze śmieciami wywalił ale z drugiej strony najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy sami puszczają psy na noc żeby pobiegały.[/COLOR][/QUOTE]

No tak , teraz rozumiem ..... dobrzy sąsiedzi żyć nie dają .
Czyli Reksiu musi mieć nowy dom , najlepiej z dużym ogrodem i solidnym ogrodzeniem , a najlepiej taki , gdzie ktoś będzie potrafił i znajdzie na to czas aby Reksia solidnie zmęczyć i dostarczyć mu atrakcyjnych rozrywek na miejscu . Po to aby Reksia nie ciągnęło w świat .
Na razie będę zaglądać i trzymać kciuki za taki fajny nowy dom . Niestety w tej chwili finansowo nie pomogę , bo sama jestem zapsiona po kokardkę nie wspominając już o kotach . Moja tymczasowiczka właśnie zrobiła z mojego łóżka łoże fakira - wędzoną kość , która miała jej umilić samotność w czterech ścianach , rozgryzła na dziesiątki kawałków dokładnie szpikując nimi łóżko .... szkoda , że moje akurat .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']No tak , teraz rozumiem ..... dobrzy sąsiedzi żyć nie dają .
Czyli Reksiu musi mieć nowy dom , najlepiej z dużym ogrodem i solidnym ogrodzeniem , a najlepiej taki , gdzie ktoś będzie potrafił i znajdzie na to czas aby Reksia solidnie zmęczyć i dostarczyć mu atrakcyjnych rozrywek na miejscu . Po to aby Reksia nie ciągnęło w świat .
Na razie będę zaglądać i trzymać kciuki za taki fajny nowy dom . Niestety w tej chwili finansowo nie pomogę , bo sama jestem zapsiona po kokardkę nie wspominając już o kotach . [B]Moja tymczasowiczka właśnie zrobiła z mojego łóżka łoże fakira - wędzoną kość , która miała jej umilić samotność w czterech ścianach , rozgryzła na dziesiątki kawałków dokładnie szpikując nimi łóżko .... szkoda , że moje akurat[/B] .[/QUOTE]

Skąd ja to znam - ulubione zajęcie moich łotrów , wymemłać coś na pańciowym łóżku ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Paula :)
Zrobiłam Reksiowi dziś kilka zdjęć jak przyjechał do mnie przed wizytą w lecznicy . Niestety pogoda jak na złość się skitrała i pada u nas od rana , ale nawet na tych kiepskich zdjęciach widać ze to piękny pies .
Do tego przytulak, wpatrzony w człowieka, kucze był u mnie godzinę a ja się w nim zakochałam :(
Ma cudownie miękką sierść, przerażająco smutne oczyska mówiące przytul mnie i nie zostawiaj więcej a będę cię kochał do końca życia ...
Póki nie widziałam go na żywo , był kolejną bida której trzeba pomóc , teraz to bida w której się zakochałam :(

Reksik nie reagował żadną agresją na moje warczące , jeżące się i kłapiące pyskiem potwory , stał i merdał ogonkiem .
Jemu potrzeba tylko domu i trochę czułości a będzie z niego cudowny przyjaciel .

Zawiozłam go do lecznicy, ale nie wiadomo czy będzie dziś kastrowany :(
Jego mocz ma strasznie intensywny zapach , Reksik dużo pije , z tego co mówił Tooom , ,to mocz ma dziwny kolor . Niestety nie udało mi się złapać próbki ale panie dr będą łapać na spacerze , maluch ma mieć też zrobione morfologię i biochemię i jak będa wyniki będzie decyzja czy da się go dziś kroić .

Reksik został oficjalnie zważony waży 15 kg. Jest chudziutki, ,myślę że docelowo 20 kg to będzie jego prawidłowa waga .



tylko mnie kochaj

[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oyeZ9VAbwZU/UKDKnAriJNI/AAAAAAAAL0A/ppOlfiL-eoI/s512/P1480117.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-HjeYJ5d1kmM/UKDKop0SvvI/AAAAAAAAL0I/nWFCtSLdpDM/s512/P1480118.JPG[/IMG]

na prawej łapce widać ranę po ugryzieniu

[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Of5AL24RF8I/UKDKpr1D4DI/AAAAAAAAL0U/hz22S2_EeN8/s512/P1480119.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6eIgDnpujUI/UKDKq-Zg5rI/AAAAAAAAL0Y/OgUdXEGA3D0/s512/P1480122.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rsDQls1kx3U/UKDKsAka_vI/AAAAAAAAL0k/CH_3yoomiT0/s576/P1480128.JPG[/IMG]

[/CENTER]


[/CENTER]


[/CENTER]




[/CENTER]


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

WIelkie dzięki Paula :)


Właśnie rozmawiałam z panią dr- nie będzie dziś kastracji, Reks ma chyba zapalenie pęcherza , nie udało się złapać siuśków do badania .
Dostał antybiotyk .
Szkoda :( Bo potem będzie problem z kastracją, bo u ksery są kojce a po zabiegu nie chcę go do kojca dawać o takiej paskudnej porze :(
A dziś pojechałby do domowego hoteliku ( zapsionego maksymalnie więc dłuższe hotelikowanie w nim Reksa odpada , ten tydzień to już tak na siłę ) i akurat przez tydzień wszystko by się zagoiło :(
Ma chłopak pecha :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...