Jump to content
Dogomania

Plock/Lack 12-13 maja


belgunia

Recommended Posts

[quote name='Ludek']Jestem jak najbardziej za.
W ogóle cena za te zawody jest dość wysoka (to nie zarzut do Belguni).
Co do argumentów zgadzam sie w całej rozciągłośći.[/quote]
O ile dobrze pamiętam, są to najdroższe zawody w tym roku, żadnych zniżek za drugiego psa. Ja biegam z trójką, czyli wyniesie mnie to 240 złotych. Rarytasek :lol: .
Nie są to oczywiście zarzuty pod adresem Doroty, bo to nie ona zgarnia tę kasę, ale tak mi wygląda, jakby oddział chciał się dorobić na agility ;) .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kombinuję, kombinuję, i coś nawet z tego kombinowania zaczyna być jasne :cool3: PKP jednak mam słabe połączenia z Płockiem, więc musiałabym się jakoś przed 7 stawić na dw. Zach. w Warszawie, stamtad prosto do Płocka, na miejscu byłabym po 9:30 na ul. Piłsudskiego i stamtąd już niedaleko piechotką na stadion :) Czyli możliwe, że się pojawię, coprawda na jeden dzień, bo jednak raczej bym nie nocowała. Już się cieszę na samą myśl :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niuka'][COLOR=red][B]Open: 60 zł dwa dni, 50 zł jeden dzień [/B][/COLOR]
[B][COLOR=red]A0: 40 zł dwa dni, 30 zł jeden dzień[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]!!!![/COLOR][/B]
[/quote]

Dokładnie takie ceny widnieją na stronie :) [URL]http://www.zkwpplock.pl/news.php?readmore=70[/URL]

Hm... może ktoś tam mocniej ofoci mi RIVE :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niuka'][COLOR=red][B]Open: 60 zł dwa dni, 50 zł jeden dzień [/B][/COLOR]
[B][COLOR=red]A0: 40 zł dwa dni, 30 zł jeden dzień[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]!!!![/COLOR][/B]

Sic
takie dostalam zglosznie, ja tam robie copy-paste, sie nie babrze z tym :P[/quote]

Niuka dzieki za wstawienie informacji.
Ja po południu nie mam netu, a taką dobrą wiadomość to warto dawać jak
najszybciej dla wszystkich. :loveu:
Podziękujemy chyba naszemu Zarządowi za trafną decyzję :)? co?
Ja przyznam szczerze, że odetchnęłam z ulgą jak otrzymałam dobre wieści od Admina. :multi:

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']Kombinuję, kombinuję, i coś nawet z tego kombinowania zaczyna być jasne :cool3: PKP jednak mam słabe połączenia z Płockiem, więc musiałabym się jakoś przed 7 stawić na dw. Zach. w Warszawie, stamtad prosto do Łącka, na miejscu byłabym po 9:30 na ul. Piłsudskiego i stamtąd już niedaleko piechotką na stadion :) Czyli możliwe, że się pojawię, coprawda na jeden dzień, bo jednak raczej bym nie nocowała. Już się cieszę na samą myśl :multi:[/quote]

Czekamy na Ciebie w niedzielę w Łącku :)

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niuka']
Sic
takie dostalam zglosznie, ja tam robie copy-paste, sie nie babrze z tym :P[/quote]

:mad: :mad: aha czyli to szerzej zakrojona dywersja! No dopszzzz użyję mego rodbrejlero - rotwielera w Płocku-zobaczymy jak będziecie rezonować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niuka'][COLOR=red][B]Open: 60 zł dwa dni, 50 zł jeden dzień [/B][/COLOR]
[B][COLOR=red]A0: 40 zł dwa dni, 30 zł jeden dzień[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]!!!![/COLOR][/B]
[/quote]

:multi: :multi: :multi: Super wiadomość.

Dziekuje tez za mapke i opis dojazdu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!']eee coś przeoczyłam chyba :)

Ktoś mnie oświeci jak od Włocławka jechać? czy to droga prosta raczej jezd??[/quote]

Sic
Najprościej (z powodu remontu drogi na wjeździe do Płocka od strony Włocławka - droga Nr 62, na którym stoi się, albo toczy:mad: ) pojechac przez Soczewkę do Łącka, a następnie skręcic na Płock.

Lub nie wjeżdżac do Włocławka wcale, ale jechac z Torunia na Lipno - Płock - Warszawę. Wtedy wjedziesz do Płocka od północy.

Pozdrawiam "rerviellerry" :)
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Pozdrawiam "rerviellerry" :)
Dorota[/quote]
za pozdrowienia dziękujemy :diabloti:
Cholewka wszędzie roboty drogowe no! Ale rano myslisz że też kor będzie??bo ja chcę nocą wyruszyć coby na rano być:) i liczyłam że się bez korków obejdzie :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Polna, musisz przyjechać!!!!
Na wirusy są metody! :):drinking:
:lmaa: :-x :huh:


Dorota[/QUOTE]
Na wirusa moze tak, ale jak by tu się dostać na 7 rano do Warszawy z Białobrzegów :cry: A tak mi zależy! :cry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']ICM twierdzi, ze ma byc OK, ale czy IM wierzyc... :hmmmm:
[/quote]

Wolę uwierzyć :) Jak zawoziłam tor do Płocka na stadion to popadywało, ale u mnie we Włocławku strasznie wieje wicher :(
Mam obawy, ale prognoza ICM sprawdza się prawie zawsze. Więc jesteśmy dobrej myśli. Może te wichry przewieją złą aurę i będzie jutro fajowo?

[B]Wejście na stadion od ul Kochanowskiego.[/B]

A wogóle to idę juz spać, 2 kursy z przyczepą trochę sporo. A jutro zawody:):)
:multi:
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...