Jump to content
Dogomania

Plock/Lack 12-13 maja


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='stereo']Chciałam zgłosić błąd na strobie z listą startową:
"[COLOR=#35561b]Sobota 12 [/COLOR][B][COLOR=#35561b]kwietnia[/COLOR][/B][COLOR=#35561b]2007 eliminacje do MŚ"[/COLOR]
[COLOR=#35561b][COLOR=black]Tak samo niedziela :)[/COLOR]
[/COLOR][/quote]

Zgłoszę do Admina, dzięki za SOKOLI wzrok:)

Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']My niestety odpadamy, bo sie bawimy na juwenaliach i musze pokazac Renacie jak sie studiuje w Olsztynie :p[/quote]
Nie no ja się nie zgadzam :angryy:
Ja chce na zawody do Płocka :placz:
No ale kortowiady też nie chce opuszczać :placz:
Niech ktoś termin zmieni :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba']Nie no ja się nie zgadzam :angryy:
Ja chce na zawody do Płocka :placz:
No ale kortowiady też nie chce opuszczać :placz:
Niech ktoś termin zmieni :placz::placz::placz:[/quote]


w ciągu dnia na zawodach, a wieczorkiem na imprezkę :cool3:

rano dwa red bull-e i jazda :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']w ciągu dnia na zawodach, a wieczorkiem na imprezkę :cool3:

rano dwa red bull-e i jazda :evil_lol:[/quote]

:roflt: :roflt: :roflt: A ty myslisz ze immprezka w Kortowiade trwa tylko wieczorem ?? :roflt::roflt: :roflt:

Link to comment
Share on other sites

Dorotko, trzeba zrobić porządek na liście!
Zgłosiłam Leona i Misię, każde na jeden dzień. Ale potem przemyślałam sprawę i zdecydowałam, że mogą pobiegać jednak w oba dni. Dopisałam ich i się wzięli sklonowali, teraz są podwójnie. A w każdym razie ja ich widzę podwójnie :crazyeye: . Pięknie proszę o posprzątanie, bo się porobiło :roll: . Aż tyle razy nie damy rady pobiec ;) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']
Zgłosiłam Leona i Misię, każde na jeden dzień. Ale potem przemyślałam sprawę i zdecydowałam, że mogą pobiegać jednak w oba dni. Dopisałam ich i się wzięli sklonowali[/quote]Spoko, dam Ci jeszcze Leokadię, sporo osób uważa, że to klon Misi, więc będzie jak znalazł! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nas nie będzie (mimo wcześniejszych planów:-( ),
no chyba, że zerówki będą od 15 miesięcy:razz:
Blondyn kończy 18 mies. 12.07 czyli może Białystok - ale już na pewno Legnica...

Pozdrawiam Was i życze udanej imprezy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Dorotko, trzeba zrobić porządek na liście!
Zgłosiłam Leona i Misię, każde na jeden dzień. Ale potem przemyślałam sprawę i zdecydowałam, że mogą pobiegać jednak w oba dni. Dopisałam ich i się wzięli sklonowali, teraz są podwójnie. A w każdym razie ja ich widzę podwójnie :crazyeye: . Pięknie proszę o posprzątanie, bo się porobiło :roll: . Aż tyle razy nie damy rady pobiec ;) .[/quote]


hehe, podwójne widzenie!!! :D dobre :D I to mówisz trzeba tylko jeszcze raz się zapisać na zawody ? Nic więcej? :evil_lol:

OK, poproszę admina o korektę
:)

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Polna']Na szczęscie to juz po tych moichgłupich egzaminach więc pewnie się zjawimy :)[/quote]


Szczęściara! A może ktoś mi napisze zwolnienie z matury co??(z powodu bardzo ważnych, fajowych zawodów) eh ... :(:placz:
Kolejne, które przepadną, ja nie wiem wymyślił tą maturę?? Nie wiedział, że w tym czasie seszon zawodów agility się zaczyna...?? ja nie wiem ;P:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']Szczęściara! A może ktoś mi napisze zwolnienie z matury co??(z powodu bardzo ważnych, fajowych zawodów) eh ... :(:placz:
Kolejne, które przepadną, ja nie wiem wymyślił tą maturę?? Nie wiedział, że w tym czasie seszon zawodów agility się zaczyna...?? ja nie wiem ;P:shake:[/quote]

Mam ten sam bol.... tyle ciekawych rzceyz mne ominie.. juz byl wrocek.. bbydzia i lodz....;( eh..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Czy 30 kwietnia to ostateczny termin zgłoszeń czy mogę się ewentualnie później "dogłosić", albo wysłać zgłoszenie, ale w razie czego zrezygnować? :cool3:[/quote]

W wyjątkowej sytuacji możesz:)
Po prostu mogę Cie uwzględnić na liście, a w razie czego powiesz nie mogę - nie będzie PasKudy, to będziemy wszyscy bardzo żałowali:placz:

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']W wyjątkowej sytuacji możesz:)
Po prostu mogę Cie uwzględnić na liście, a w razie czego powiesz nie mogę - nie będzie PasKudy, to będziemy wszyscy bardzo żałowali:placz:

Pozdrawiam
Dorota[/quote]
Świetnie :multi: Bo ja nie wiem jak wypadnę z transportem i możliwościami mojego psa :cool3:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie mój dojazd zalezy w dużej mierze od tego czy będzie Ania i Asti :razz:
Będę się jeszcze z Anią kontaktować.

I ja mam takie pyatnie jeszcze. Bo już pytałam w innym wątku, ale chyba nikt nie wie:eviltong:
Jak teraz startuje z Bandziorem w weteranach w Bydgoszczy to czy mogę potem lecieć w zerówkach czy pozostają mi openy? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']No właśnie mój dojazd zalezy w dużej mierze od tego czy będzie Ania i Asti :razz:
Będę się jeszcze z Anią kontaktować.

I ja mam takie pyatnie jeszcze. Bo już pytałam w innym wątku, ale chyba nikt nie wie:eviltong:
Jak teraz startuje z Bandziorem w weteranach w Bydgoszczy to czy mogę potem lecieć w zerówkach czy pozostają mi openy? :cool3:[/quote]

Myślę, ze jak już do weteranów sie zdecydowałaś, to nie ma wyboru, można chyba tylko w zerówkach, bo tam są obniżone hopki i jest mniej forsujący torek dla psa.

Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Myślę, ze jak już do weteranów sie zdecydowałaś, to nie ma wyboru, można chyba tylko w zerówkach, bo tam są obniżone hopki i jest mniej forsujący torek dla psa.

Dorota[/quote]
Nie bardzo rozumiem :roll: . Czy to znaczy, że jeśli pan starszy będzie chciał potem wystartować w openach, to mu już nie wolno? Wydawało mi się, że jeśli pies startuje w weteranach (które są przecież openowe, choć na obniżonych przeszkodach), to już raczej nie powinien do zerówek wracać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia'] [quote name='Paskuda_Bandzior']
[I]Świetnie :multi: Bo ja nie wiem jak wypadnę z transportem i możliwościami mojego psa :cool3: [/I][/quote]
A Asti nie będzie?[/quote]
Oooo :crazyeye: , papużki nierozłączki z nas jakie czy co? :cool3: Gdzie Paula i Bandzior tam Ania i Asti i odwrotnie? :roflt:

No dobra, wywołałyście mnie do tablicy i zmobilizowałyście do podjęcia ostatecznej decyzji, to jachamy :razz: i nie wiem jak Paula i Kinga (tera się martwcie :eviltong: :evil_lol: ), ale ja na obydwa dni :-D , bo na jeden to szkoda takiej drogi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...