Jump to content
Dogomania

Plock/Lack 12-13 maja


belgunia

Recommended Posts

Dorotko,czy jak będziesz w zarządzie, możesz ich ślicznie poprosić, czy nie da się przesunąć mini bulli jako pierwszych na ringu? wtedy przed biegami bym wystawiła moje potwory... tylko 2 minibulle są, oba moje... może jeszcze da się coś zrobić...?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='belgunia']I jeszcze mam taką prośbę do Was, abyście rano nie próbowali wjeżdżać na stadion - daremny trud - nie da się - nie ma miejsca :(
Proszę szukać wcześnie rano miejsc parkingowych na uliczkach w pobliżu stadionu, bo potem będzie coraz trudniej o wolny kawałek asfaltu.[/quote]
[B]Dorotka, [/B]dzięki, o tym bym pewnie nie pomyślała :oops: , to musimy odpowiednio wcześniej wystartować z Łącka.

Nie wiem czy padło już takie pytanie, jeśli tak, to nie bijta :shake: , czy jakieś zaświadczenie lekarskie od weta dla psiuta jest potrzebne?

[quote name='Sajko'] Ja swojego i Pat posta widzę dopiero, jak nacisnę 'odpowiedz'... :diabloti: [/quote]
No właśnie, ja też, piszę teraz odpowiedź i dopiero widzę wszystkie dzisiejsze posty. :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']A jak dojechać na stadion od strony W-wy, a potem ze stadionu do Łącka?[/quote]

[URL]http://www.zkwpplock.pl/wystawy/mapka.jpg[/URL]

do Łącka - jedziesz na Gostynin (podpisy skąd droga są małymi literkami na ściankach mapki )

Link to comment
Share on other sites

OOO:) dzięki Personek :)

Mapkę na stronie Oddziału znajdziecie.
Jedzie sie bardzo prosto od Warszawy zuperłnie prosto aż do miasta. Po prawej stronie w centrum jest drogowskaz na STADION MIEJSKI.
Natomiast do Łącka - trzeba wrócić o jedno duże skrzyżowanie w stronę Warszawy. Jest drogowskaz na Kutno, Włocławek i jechać cały czas zupełnie prosto przez Wisłę aż do Łącka.

A teraz wiadomosci z Oddziału. Startowe na dzień dzisiejszy pozostaje bez zmian. Dotyczy wszystkich klas :( Przykro mi niezmiernie :placz:
Opłaty proszę dokonywać w sekretariacie wystawy.

Na wejście trzeba uszykować potwierdzenie w ksiażeczce o szczepieniu, nie potrzeba świadectwa zdrowia psa - wystarczy szczepienie p/wściekliźnie.

Z Dworca PKP do Łącka autobusem PKS można dojechać.
Odjazdy w niedziele o godzinach:
6.15, 6.45, 8.15, 9.15
Proszę nie jechać do Łącka pociągiem, bo od stacji w Łącku do hipodromu jest ok. 5 km!!

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']
A teraz wiadomosci z Oddziału. Startowe na dzień dzisiejszy pozostaje bez zmian. Dotyczy wszystkich klas :( Przykro mi niezmiernie :placz:
Opłaty proszę dokonywać w sekretariacie wystawy.[/quote]


ojj będzie bolało...... Dobrze, że potem przerwa w zawodach jest w okresie letnim

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Dorotko,czy jak będziesz w zarządzie, możesz ich ślicznie poprosić, czy nie da się przesunąć mini bulli jako pierwszych na ringu? wtedy przed biegami bym wystawiła moje potwory... tylko 2 minibulle są, oba moje... może jeszcze da się coś zrobić...?[/quote]

Admin Zarządu powiedział: trzeba to sprawdzić i może się uda.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ net już mi ledwo chodzi (pół godziny wczytywała mi się ta strona :angryy:) a podczas Kortowiady nie mam raczej szans na połączenie się z siecią, już teraz życzę wszystkim świetnej zabawy i udanych zawodów.
Zostaje na Kortowiadzie i żałuję że nie będzie mnie z wami w Płocku, ale jak bym pojechała na zawody tak samo żałowała bym że nie było by mnie na kortowiadzie :roll: więc nie ruszam się z miejsca, a że jestem w Olsztynie to padło na juwenalia :cool1:

Dorota trzymaj się i powodzenia :razz:

Link to comment
Share on other sites

No ja bym sie tak pokornie nie godziła na [SIZE=6]taką[/SIZE][SIZE=2] [SIZE=3]stawke za zerówki. W końcu mają mniej biegów i poza frajdą i odrobiną doświadczenia nic nie zyskają. To jest[/SIZE] [/SIZE][SIZE=3]durna pazerność i działanie na szkodę agility. Nie o to chodzi i uważam, że powinniśmy się postawić zarządowi, postraszyć pismem do Głównej Komisji, odmówic takiej wpłaty. To juz lepiej pobiec poza konkursem.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

A DURAN Accord ON z BIałegostoku jest w LA1 i LA0 jednocześnie.

aaaa belgunia.....
[B]rottwieler-[/B]yyyy czy to przez zawody HOPSY :P:P w Łodzi moja sucz jest nowej rasy??? :P
żartowałam..nie poprawiaj niech i tak zostanie hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Admin Zarządu powiedział: trzeba to sprawdzić i może się uda.[/quote]

Dorotko, jak się uda to masz u mnie flaszkę/ piwo/ kawę czy co tam sobie zechcesz:razz: tylko daj znać wcześniej co konkretnie, bo musimy upchnąć to w naszej furmance z Mokką:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Dorotko, jak się uda to masz u mnie flaszkę/ piwo/ kawę czy co tam sobie zechcesz:razz: tylko daj znać wcześniej co konkretnie, bo musimy upchnąć to w naszej furmance z Mokką:evil_lol:[/quote]


Sajko - zawsze możesz podejść na samym początku do sędziego i wytłumaczyć sytuację. Ja tak robiłam parę razy - jak tylko moje PRT były i sędzia szybciutko ocenił kundle na starcie (mimo, że organizatorzy się nie zgodzili na takie manewry :) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Po rozmowie z Belgunia i z jej aprobatą zdecydowałam się zadzwonic do prezesa Płockiego Odziału i napisac pismo do Zarządu z prośba o obnizenie startowego w zerówkach. Mam nadzieję, że popieracie takie działanie.[/quote]
My wręcz jesteśmy całym ciałem za tym, żebyśmy mniej zapłacili za te zerówki:placz: Od początku myślałam, że będzie mniejsze dla zerówek :roll:
Prosimy o informowanie jaki wynik mają Wasze działania :p
Wyrażam pełne poparcie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']No ja bym sie tak pokornie nie godziła na [SIZE=6]taką[/SIZE][SIZE=2] [SIZE=3]stawke za zerówki. W końcu mają mniej biegów i poza frajdą i odrobiną doświadczenia nic nie zyskają. To jest[/SIZE] [/SIZE][SIZE=3]durna pazerność i działanie na szkodę agility. Nie o to chodzi i uważam, że powinniśmy się postawić zarządowi, postraszyć pismem do Głównej Komisji, odmówic takiej wpłaty. To juz lepiej pobiec poza konkursem.[/SIZE][/quote]

[quote name='Magda i Saga']Po rozmowie z Belgunia i z jej aprobatą zdecydowałam się zadzwonic do prezesa Płockiego Odziału i napisac pismo do Zarządu z prośba o obnizenie startowego w zerówkach. Mam nadzieję, że popieracie takie działanie.[/quote]


Jestem jak najbardziej za.
W ogóle cena za te zawody jest dość wysoka (to nie zarzut do Belguni).
Co do argumentów zgadzam sie w całej rozciągłośći.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Po rozmowie z Belgunia i z jej aprobatą zdecydowałam się zadzwonic do prezesa Płockiego Odziału i napisac pismo do Zarządu z prośba o obnizenie startowego w zerówkach. Mam nadzieję, że popieracie takie działanie.[/quote]

Jestem jak najbardziej ZA!
Też myślałam że startowe dla zerówek bedzie niższe. :placz:
Dajcie znać jak sprawy stoją.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...