Jump to content
Dogomania

Plock/Lack 12-13 maja


belgunia

Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paskuda_Bandzior']Bo ja jak najbardziej wolę zerówki od Openów :eviltong: Bandzior sie jeszcze na openy nie nadaje, a w Bydgoszczy idziemy w weteranach [B]bo wygrały obniżone tyczki[/B].[/quote]

Niech mnie organizator w razie co poprawi :razz: , ale nie rozumiem, dlaczego weterany wygrały z zerówkami obniżonymi tyczkami? Przecież w zerówkach też są obniżone tyczki...

Więc jeśli masz psa zerówkowego to zgłaszaj do zerówek :multi:

I przychylam się do zdania Mokki, że z weteranów nie powinno być powrotu do zerówek. Weterani są dla psów zaawansowanych.

Link to comment
Share on other sites

Są obniżone, ale czy o tyle jak w weteranach? :razz:
W końcu weterani są z przeznaczeniem dla psów starszych...

Ja jestem skłonna zmienić decyzję co do startu w Bydgoszczy (bo tam mamy biec w weteranach) jeśli się okaże że tyczki są takie same :cool3:
Może ktoś mądrzejszy ode mnie się wypowie? :evil_lol:

I właśnie dlatego wyskoczyłam z pytaniem czy można a wrócić do zerówek, bo to rzeczywiście jest już "wyższa" klasa z reguły dla psów doświadczonych na torze (od reguły jak zawsze są wyjątki :eviltong:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martynkao']Mam ten sam bol.... tyle ciekawych rzceyz mne ominie.. juz byl wrocek.. bbydzia i lodz....;( eh..[/quote]



Ja mam jeszcze tyle szczęśćia, że w Bydgoszczy mieszkam i mam nadzieje, że 2giego wyskocze na moment poskakać i sie odstresowac:) No i, że nie skończy sie na detkach bo wtedy strace chęci do nauki:P :):shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Są obniżone, ale czy o tyle jak w weteranach? :razz:
W końcu weterani są z przeznaczeniem dla psów starszych...

Ja jestem skłonna zmienić decyzję co do startu w Bydgoszczy (bo tam mamy biec w weteranach) jeśli się okaże że tyczki są takie same :cool3:
Może ktoś mądrzejszy ode mnie się wypowie? :evil_lol:

I właśnie dlatego wyskoczyłam z pytaniem czy można a wrócić do zerówek, bo to rzeczywiście jest już "wyższa" klasa z reguły dla psów doświadczonych na torze (od reguły jak zawsze są wyjątki :eviltong:).[/quote]


Klasa weteranów, to zazwyczaj klasa dla doświadcznych psów w starszym wieku.
Zerówki są dla mniej doświadczonych.
Obie klasy mają obnizone zazwyczaj tyczki.

Możesz wybierać :)

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Mam małe pytanie jesli się powtarzam to przepraszam;] Czy jeśli nie mam wyrobionej książeczki pracy o czy mogę brac udział w niedzielnych zawodach? Mam zapłaconą składkę;] Pisze już drugi raz tę samą wiadomość bo moje posty coś nie dochodzą;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oliwia']Mam małe pytanie jesli się powtarzam to przepraszam;] Czy jeśli nie mam wyrobionej książeczki pracy o czy mogę brac udział w niedzielnych zawodach? Mam zapłaconą składkę;] Pisze już drugi raz tę samą wiadomość bo moje posty coś nie dochodzą;/[/quote]

Możesz, niektóre oddziały mają opóźnienia w dostawie książeczkę startowych agility, lub ich narazie nie zamawiają. W razie czego otrzymasz kartę pracy.
Ja myślę, ze jeszcze kilka miesięcy będziecie wyrabiali w oddziałach te książeczki, ale mam nadzieję, że to sie rozkręci.

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oliwia']Mam małe pytanie jesli się powtarzam to przepraszam;] Czy jeśli nie mam wyrobionej książeczki pracy o czy mogę brac udział w niedzielnych zawodach? Mam zapłaconą składkę;] Pisze już drugi raz tę samą wiadomość bo moje posty coś nie dochodzą;/[/quote] Oliwia a Ty należysz do poznańskiego oddziału czy do Wrocławskiego?
Bo poznaniacy już swoje książeczki odbierają.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Admin zapomnial dodac marca:) Mysle, że późno juz na poprawki:):diabloti:
Viz napisz datę kwiecień, a ja ręcznie to potem poprawię, OK:)? :lol:

Ksiażeczki sa w trakcie wyrabiania i nie wszystkie oddziały je już zamówiły.
Jesli nie będziesz miała ksiązeczki startowej, damy Ci narazie kartę pracy.
Ale w oddziale proś o ksiązeczkę !
Dziwne post poprzedni wysłałam, a nie ma go.:crazyeye:

Dorota

Link to comment
Share on other sites

Kto jest jeszce chętny na start w Płocku, Łącku, a nie zdecydował sie jeszcze wysłać zgłoszenia? Przedłużamy termin wysyłania zgoszeń do 6 maja do godziny 24.00:)
Są bowiem zawodnicy, ktorzy chcą wypróbować swoje siły jeszcze w Bydgoszczy i Łodzi.

Mokka, nie dość, że znikają posty, to znikają wiadomosci prywatne:) :crazyeye:

Czyli Dogo się muli...

Dorota

Link to comment
Share on other sites

Przypominam wszystkim, że plan zawodów jest nastepujący:

[B][FONT=Times New Roman][COLOR=red]12 maja 2007[/COLOR] – [COLOR=blue]Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2007 [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][COLOR=red]Płock [/COLOR]– Stadion Miejski, ul. Kochanowskiego[/FONT][/B]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]8.00 – przyjmowanie zawodników[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]9.00 – rozpoczęcie zawodów[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]1. Agility 0 (S, M, L) [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]2. Agility A1 (L, M, S)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]3. Agility A2 (S, M, L)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]4. Agility A3 (L, M, S)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]5. Agility Open (S, M, L) [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]6. Jumping 0 (L, M, S)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]7. Jumping Open (S, M, L)[/FONT][/SIZE]

[B][FONT=Times New Roman][COLOR=red]13 maja 2007[/COLOR] – [COLOR=blue]Puchar Polski Agility 2007[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][COLOR=red]Łąck [/COLOR]- Hipodrom[/FONT][/B]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]8.00 – rozpoczęcie zawodów[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]1. Agility 0 (S, M, L)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]2. Agility A1 (L, M, S)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]3. Agility A2 (S, M, L)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]4. Agility A3 (L, M, S)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]5. Agility Open (S, M, L)[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]6. Jumping 0 (L, M, S) [/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]7. Jumping Open (S, M, L)[/FONT][/SIZE]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dla osób niezmotoryzowanych dojazd do Łącka wyłącznie autobusem PKS w kierunku Gostynin, Łąck, Kutno, oraz Warszawa ale przez Łąck.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mam nadzieję, ze jutro otrzymam bardziej szczegółowe informacje o godzinach odjazdu PKS z dworca PKP w tym kierunku.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][I][B]Prośba do wszystkich zawodników - podobnie jak w Łodzi - prosimy o sprawne stawianie się na starcie. Zawodnicy będą wyczytywani, a kolejność startową dostaniecie również na kartkach. Mamy ponad 80 zawodników.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[B][I][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#ff0000]I jeszcze najważniejsza prośba, weźcie proszę ze sobą dobrą podgodę i dobre humory!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]

[FONT=Arial][COLOR=black][SIZE=3]Pozdrawiam serdecznie[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black]Dorota[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Podoba mi się ten rozkład. Może podczas egzaminów nie będzie jeszcze gorąco i z pomocą wielkiego szcześcia uda nam się go zaliczyć :) Chociaż jeszcze nigdy nie udało nam się ukończyć pierwszego przebiegu dnia :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Dla osób niezmotoryzowanych dojazd do Łącka wyłącznie autobusem PKS w kierunku Gostynin, Łąck, Kutno, oraz Warszawa ale przez Łąck.
Mam nadzieję, ze jutro otrzymam bardziej szczegółowe informacje o godzinach odjazdu PKS z dworca PKP w tym kierunku.[/QUOTE]

Dziękować życzliwa kobieto, jeśli sprawnie pójdzie to wpadnę poogladać :)

Link to comment
Share on other sites

Co do cen startowego, to mam nadzieję, że jutro przywiozę dobre wieści z mojego Zarządu. Opłaty można oczywiście dokonywać na miejscu.

I jeszcze mam taką prośbę do Was, abyście rano nie próbowali wjeżdżać na stadion - daremny trud - nie da się - nie ma miejsca :(
Proszę szukać wcześnie rano miejsc parkingowych na uliczkach w pobliżu stadionu, bo potem będzie coraz trudniej o wolny kawałek asfaltu.

Na stadionie jest mało zadaszenia i cienia!

Aktualną listę startową "powieszę" niedługo.
Parsonek jesteś z FUNTEM, [FONT=Arial]REDNOCK EMIR GREEN DOG i RIVĄ[/FONT]
:)

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']

Aktualną listę startową "powieszę" niedługo.
Parsonek jesteś z FUNTEM, [FONT=Arial]REDNOCK EMIR GREEN DOG i RIVĄ[/FONT]
:)

Pozdrawiam
Dorota[/quote]
super, a Fanaberię mogę jeszcze dopisać ? do sa0 ? jedzie itak, szkoda, żeby siedziała w kennelku-dane mogę przesłać na PW

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...