Jump to content
Dogomania

Plock/Lack 12-13 maja


belgunia

Recommended Posts

[CENTER][FONT=Verdana]ZKwP O/Płock zaprasza bardzo serdecznie na [/FONT][/CENTER]


[CENTER][FONT=Verdana]Zawody agility w Pucharze Polski 2007.[/FONT][/CENTER]


[CENTER][FONT=Verdana]Sędzia: [B]Tóth Árpád Węgry[/B][/FONT]

[CENTER][FONT=Verdana]Zawody 12 maja 2007 na stadionie MZOS w Płocku przy ul. Kochanowskiego - eliminacje do Mistrzostw Świata. [/FONT]
[FONT=Verdana]Zawody 13 maja 2007 na stadionie PSO w Łącku - w Pucharze Polski.[/FONT][/CENTER]

[/CENTER]




[CENTER][B][COLOR=black][FONT=Arial]Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Płocku[/FONT][/COLOR][/B]

[FONT=Arial][COLOR=black]09-407 PŁOCK ul. Jesienna 10 skr. 56[/COLOR][/FONT]
[CENTER][FONT=Arial][COLOR=black]tel/fax (0 24) 263 68 38[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][B]PKO BP S.A. O/Płock 49 1020 3974 0000 5002 0002 3960[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]

[/CENTER]




[CENTER][B]Opłaty:[/B]

start w jeden dzień - 50zł od psa
[CENTER]start w dwa dni - 80zł od psa[/CENTER]

[CENTER]Zgłoszenia są przyjmowane do dnia: [B]30 kwietnia 2007[/B][/CENTER]




[B][COLOR=black][FONT=Arial]Noclegi:[/FONT][/COLOR][/B]
[/CENTER]




[CENTER][COLOR=black][FONT=Arial][URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/aktual.htm#7#7"][COLOR=#800080]Stado Ogierów w Łącku Sp. z o.o.[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/CENTER]


[CENTER][COLOR=black][FONT=Arial][URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/aktual.htm#7#7"][COLOR=#800080]09-520 Łąck, ul. Amazonki 3[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/CENTER]


[CENTER][COLOR=black][FONT=Arial][URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/aktual.htm#7#7"][COLOR=#800080]tel./fax. (024) 2629 897[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/CENTER]


[CENTER][COLOR=black][FONT=Arial]- hotelik w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu Stada Ogierów.[/FONT][/COLOR][/CENTER]



[CENTER][COLOR=black][FONT=Arial][URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/aktual.htm#7#7"][COLOR=#800080]Koszelówka[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR][/CENTER]

[COLOR=black][FONT=Arial]Rezerwacja miejsc noclegowych "Exploris":[/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial][COLOR=black]- domek 4os. + 4 x śniadanie 149zł[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]- miejsca w pawilonie[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]- obiady i kolacje[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]tel. 024 262 76 04[/COLOR][/FONT]




Zapraszam serdecznie :)
Pozdrawiam wszystkich !!!
Dorota

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sajko']Uuuu, fajowo, więcej zawodów:razz:

Belgunia, czy zawody 13 maja to tak na 99% potwierdzone, bo jak tak, to i na wystawę się zgłoszę od razu (czy to w tym samym miejscu?):multi:[/quote]

Sajko, na 100% i na 100%
w sobotę biegamy na wystawie w Plocku :multi:
w niedzielę biegamy w Łącku na hipodromie :) :multi: :multi:

A formularz będzie dziłał lada chwilka:) Jak tylko Paweł powie "już"!
Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Super, bardzo się cieszę, że zawody będą dwudniowe, no i że będą też zeróweczki (juz postanowione, że Astka cały ten sezon siedzi w zerówkach, więc będzie mieć więcej okazji do startów).
Teraz dybiemy na formularz :diabloti:

A jesli chodzi o książeczki pracy to jak to ma być dokładnie?
Ja mam napisać podanie o wystawienie książeczki dla mojego psa i mieć podbite to przez oddział czy też ktoś z oddziału ma to napisać dla mnie? Kto??

Link to comment
Share on other sites

No dobra, to nie jest wiadomość idealna... a gdzie jest wystawa w niedzielę? daleko to? bo ja w niedzielę bym wystawiała ekipę...

Już sprawdziłam... Belgunia, czy jakimiś tajnymi kanałami:cool1: dasz radę zadziałać, żeby bulle mini były oceniane jako pierwsze o 10.00...? To wtedy pobiegnę z Draniem kategorię i wystawię ekipę zanim dojdziemy do pucharu (jeszcze 0 po drodze mam nadzieję będzie;)).

Link to comment
Share on other sites

To ja takie głupie mam pytanie. Czy na 12 maja można się zgłaszać normalnie, znaczy nie będąc zainteresowanym MŚ?:eviltong: I czy będą egzaminy normalnie w obydwa dni?;)
No i my byśmy pojechali baaardzo chętnie (oby tylko nie powtórzyć zeszłego roku:lol:), gdybyśmy mieli jak...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']To ja takie głupie mam pytanie. Czy na 12 maja można się zgłaszać normalnie, znaczy nie będąc zainteresowanym MŚ?:eviltong: I czy będą egzaminy normalnie w obydwa dni?;)
No i my byśmy pojechali baaardzo chętnie (oby tylko nie powtórzyć zeszłego roku:lol:), gdybyśmy mieli jak...:roll:[/quote]

I w sobotę i niedzielę będą następujęce możliwości :
w zerówkach będzie agility i jumping
w openach będą egzaminy i open agility i open jumping
w sobotę z open agility i jumping liczą się kwalifikacje w niedzielę do PPA.
Może się uda jeszcze coś dla wszystkich:)
Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Tego nie 'rozkminiam':lol: Wybaczcie mojej tępości:eviltong:[/quote]Chyba wyniki z soboty liczą się do kwalifikacji MŚ, a wyniki z niedzieli liczą się do PPA. ;-)

A Misia mówi, że Pańcię i ślub jej brata ma gdzieś i na zawody do Płocka jedzie z Mokką, bo zawodów belguni nie przepuści i już! :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Dzięki wielkie :)


Tego nie 'rozkminiam':lol: Wybaczcie mojej tępości:eviltong:[/quote]
Ja to pojmuję następująco: openy (agility i jumping) w sobotę są kwalifikacjami do MŚ, a w niedzielę punktowane do PPA.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']A Misia mówi, że Pańcię i ślub jej brata ma gdzieś i na zawody do Płocka jedzie z Mokką, bo zawodów belguni nie przepuści i już! :-)[/quote]
Jak nas ktoś będzie transportował po całej malowniczej okolicy. Właśnie sobie uświadomiłam, na co się porywam z trójką psów, klatkamy i manatkamy... A zawody w różnych miejscach. Help!!! Sajko - nie obiecuj nikomu miejsca w aucie, bo zginę bez Ciebie :loveu: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Jak nas ktoś będzie transportował po całej malowniczej okolicy. Właśnie sobie uświadomiłam, na co się porywam z trójką psów, klatkamy i manatkamy... A zawody w różnych miejscach. Help!!! Sajko - nie obiecuj nikomu miejsca w aucie, bo zginę bez Ciebie :loveu: .[/quote]Misia mówi, że choćby miała o własnych łapach z Warszawy do Płocka człapać, to zawodów belguni nie przepuści! :lol:

Link to comment
Share on other sites

A mogę się zgłosić do openów, a potem (ewentualnie) zmienić zdanie i się przenieść do zerówek? Oczywiście odpowiednio wcześniej.
Dodam, że nie strartowałam jeszcze w openach. Nadal się wacham, ale miejsce bym sobie zaklepała. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']No dobra, to nie jest wiadomość idealna... a gdzie jest wystawa w niedzielę? daleko to? bo ja w niedzielę bym wystawiała ekipę...

Już sprawdziłam... Belgunia, czy jakimiś tajnymi kanałami:cool1: dasz radę zadziałać, żeby bulle mini były oceniane jako pierwsze o 10.00...? To wtedy pobiegnę z Draniem kategorię i wystawię ekipę zanim dojdziemy do pucharu (jeszcze 0 po drodze mam nadzieję będzie;)).[/quote]

To ja poproszę parsony też jako pierwsze, bio chcę ten sam numer zrobić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Ależ słonko, czy to znaczy że jedziemy w składzie Leon, Misia, Monia, drago i Trojka?? Bosko:evil_lol:[/quote]

Noo, zbyt mocna w rachunkach nie jestem :evil_lol:, ale tak mi jakoś wyszło :evil_lol: .
Nie uwzględniłaś jeszcze klatki Leona :roll: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA'][B]Belgunia[/B], masz w podpisie link

[COLOR=red][B][URL="http://www.zkwpplock.pl/viewpage.php?page_id=14"]ZGŁOŚ PSA NA ZAWODY[/URL][/B][/COLOR]

[COLOR=red][COLOR=black]a jak tam wchodzę, to mi mówi[/COLOR]

[/COLOR]"Zgłoszenie na Zawody Agility 12 maja 2007
Nie masz uprawnień do przeglądania tej strony. "

O co chodzi?[/quote]

Potwierdzam ten sam problem !!!! I to samo pytanie !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...