Jump to content
Dogomania

Księżniczka Bafi zamieszkała w DS na warszawskim Wawrzyszewie!!!


Ewa Marta

Recommended Posts

Bafi nie ma jeszcze żadych ogłoszeń,a już ma domek pragnący ją adoptować:-)
Jestem po bardzo sensownej i sympatycznej rozmowie z Panią poleconą nam przez dziewczyny z JOKOT-u. Pani bardzo chcialaby adoptować naszą maleńką:-) Rozumie, że najpierw musimy ją wysterylizować, chce spokojnie zaczekać. Umówiłyśmy się, że w weekend postaramy sie spotkać. Ja muszę pojechać do Otwocka, gdzie Pani mieszka, a Pani przyjedzie poznać Bafinkę:-)

Pani ma zajrzeć na wątek, pooglądać więcej zdjęć i filmiki, ale i bez tego jest zdecydowana, bo bardzo chcialaby dać dom i miłość suni po przejściach. 4 lata temu Pani pożegnala swoją 16-letnią sunię. Wcześniej bardzo pomagała psiakom bezdomnym, szukała im domów. jest jednym slowem "taka jak my:-) "

Ustaliłyśmy z Elunią, że adopcja będzie możliwa dopiero po sterylce i zdjęciu szwów, żeby maleńka dochodziła do siebie w miejscu dla niej bezpiecznym.

Jeszcze się nie cieszę, żeby nie zapeszyć, ale coś mi mówi, że to właśnie TEN domek.

Pani pracuje w domu, co jest bardzo ważne dla Bafi:-)

Edited by Ewa Marta
Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&T']Śliczna, mądra i grzeczna sunia, a wokół niej dobrzy ludzie. Gorące podziękowania dla wszystkich, którzy pochylili się nad losem tej biednej, skrzywdzonej przez złych ludzi, niewinnej istotki...[/QUOTE]


Witamy nową dobrą duszę na wątku Bafi:-) Zostań z nami, prosimy;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']:-)



Ustaliłyśmy z Elunią, że adopcja będzie możliwa dopiero po sterylce i zdjęciu szwów, żeby maleńka dochodziła do siebie w miejscu dla niej bezpiecznym.

Jeszcze się nie cieszę, żeby nie zapeszyć, ale coś mi mówi, że to właśnie TEN domek.

[/QUOTE]
Tak, chodzi o to ,zeby Bafi spokojnie przeszla przez sterylizacje.
Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do tej adopcji.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Witamy nową dobrą duszę na wątku Bafi:-) Zostań z nami, prosimy;-)[/QUOTE]

Wątek już dodany do subskrypcji ;-).
Kciuki zaciśnięte za domek w Otwocku !!!

P.S. Piąty z kolei filmik ma status PRYWATNY. Jeśli przez pomyłkę, bardzo proszę o jego udostępnienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&T']Wątek już dodany do subskrypcji ;-).
Kciuki zaciśnięte za domek w Otwocku !!!

P.S. Piąty z kolei filmik ma status PRYWATNY. Jeśli przez pomyłkę, bardzo proszę o jego udostępnienie.[/QUOTE]

Oczywiście, że przez pomyłkę:-) Poprawiłam i zapraszam do obejrzenia dzielnej suni:-)


Biorę się dzisiaj ostro za bazarek. Dałam sobie czas do końca tygodnia, żeby go uruchomić. Nie mam już z czego zakładać, więc muszę przysiąść;-)

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że szykuje się domek dla malutkiej :D

Cioteczki zrobiłam bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233911-Wszystkiego-po-trochu-Do-30-10-22-00[/URL]
[B]Was proszę oo porozsyłanie wici gdzie się da![/B] Ja muszę szykować kolejny bazarek dla suni dla, której dostałam dzisiaj pakę fantów :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Fajnie, że szykuje się domek dla malutkiej :D

Cioteczki zrobiłam bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233911-Wszystkiego-po-trochu-Do-30-10-22-00[/URL]
[B]Was proszę oo porozsyłanie wici gdzie się da![/B] Ja muszę szykować kolejny bazarek dla suni dla, której dostałam dzisiaj pakę fantów :)[/QUOTE]

Dziekujemy!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Fajnie, że szykuje się domek dla malutkiej :D

Cioteczki zrobiłam bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233911-Wszystkiego-po-trochu-Do-30-10-22-00[/URL]
[B]Was proszę oo porozsyłanie wici gdzie się da![/B] Ja muszę szykować kolejny bazarek dla suni dla, której dostałam dzisiaj pakę fantów :)[/QUOTE]

Bardzo serdecznie dziękujemy! Zaraz tam pobiegnę:-)

[quote name='korek221']Jestem i ja u malusiej Bafulki - Boziuuu jakie to malutkie stworzonko:loveu::loveu:
Trzymam mocno kciuki za nowy domek;)[/QUOTE]

Nie tylko malutkie, ale też przekochane:-)

[quote name='Mazowszanka']Jak Ewa zrobi superbazarek to wymiecie klientów z innych bazarków, dlatego ze swoim poczekam do końca listopada ;)[/QUOTE]

Małgosiu, tworzę go w potach i po nocach;-) Narazie końca nie widać...

[quote name='Nutusia']Bazarki bardzo w cenie - czas prezentów pod choinkę tuż-tuż ;)[/QUOTE]

Dokładnie tak! Można już teraz kupić prezent i mieć spokój;-)


[quote name='jola_li']Weszłam tu przez Elligowy banerek :).
Zaczęło się smutno, a skończyło tak, ze nie może być lepiej - dom znaleziony z prędkością światła :)!
Cieszę się przeogromnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]


Narazie jeszcze nie mamy 100% pewności co do domku Jolu, ale jestem dobrej myśli:-) Pani Bożenna wydaje mi się właśnie tą osobą, której będziemy mogły powierzyć nasz mały skarb:-) Wczoraj czytała wątek, oglądała zdjęcia i płakała zalewając cała klawiaturę łzami... Bardzo chciałaby dać cudowny dom maleńkiej Bafi. Mam nadzieję że spotkamy się niebawem i Pani Bożenka pozna Bafunię i obie pokochają się mocno.

[quote name='Gusiaczek']Witam serdecznie :)[/QUOTE]

Witam Cię Gusiaczku:-)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie:)
Przkazuje dla Was pozdrowienia od Ani, opiekunki Bafi.

Dzisiaj Ania opowiadala mi jak to Bafi cudownie sie bawi. Jak obie z Łatką biegają na spacerach, szczekają. Kiedy Łatka sie zmęczy i próbuje odpocząć na kanapie to Bafi ciągnie za narzutę i szczeka:" Nie ma mowy, zaraz cię ściągnę z tego łóżka, wstawaj , bawimy się!" :)
zaraz potem robi fikołki, wystawia brzuszek do glaskania:)
Wczoraj wieczorem siedziala sobie na fotelu i "ogladala" film przyrodniczy. Ania powiedziala,ze nie mogla przelaczyc kanalu bo Bafi byla tak bardzo wpatrzona w ekran telewizora i tak nasluchiwala wszystkich odglosow- "nie moglam jej tego zrobic, ona poznaje świat."
Ania uczy malutką ,że dostanie jedzenie dopiero jak się uspokoi i usiądzie. Tak robi tez Łatka:)
Łatka bardzo zaprzyjaźniła się z malutką.Zdaniem Ani mała też jest dla niej terapeutką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']O matko, aż się boję tego czasu, który ma jeszcze spędzić u Ani i Łatki zanim do domu pójdzie. Nie wiem komu będzie trudniej - Bafi, Łatce czy Ani. I oczywiście rozumiem Wasze "racje", ale...[/QUOTE]

Będzie trudno Ani, Bafi i Łatce.....

Ania juz wie ,ze pojawil sie domek na horyzoncie, przygotowuje tez mala do adopcji od pierwszego dnia jej pobytu w swoim domu , dlatego wszystko trzeba przeprowadzic spokojnie i bez pospiechu....

Link to comment
Share on other sites

No właśnie..... myślę, że wszystkim będzie ciężko:-(
Też rozmawiałam z Anią i jak mówi o Bafi, to tak bardzo słychać w głosie dumę z małej sunieczki...
Teraz wyszła z domu na pół godziny i mimo, że nie ma w zasadzie nic do załatwienia poza domem, spaceruje sobie, żeby Bafi uczyła się pozostawania bez niej. Jak jest w domu, Bafi ciągle prosi o kontakt. Jeśli nie bawi się z Łatką, to chce się przytulać do Ani. Maleńkie, kochane biedactwo nadrabia teraz stracone 5 lat. Zachowuje się jak szczeniaczek. Wszystko ją interesuje, wszędzie jej pełno:-) Wykańcza Łatkę zabawami i ciągle nie ma dosyć:-)

Wyobrażacie sobie malucha oglądającego film przyrodniczy? A to sie musiała dziwić:-)

Uwierzcie, że dla Ani to będzie bardzo ciężkie rozstanie, ale nie może zostawić maleńkiej u siebie. Jeśli jej nowy domek pokocha ją mocno, to ona szybko przystosuje się do nowych warunków. A wspaniały DT Ani przygarnie kolejne skrzywdzone maleństwo.

Uwielbiam słuchać wiadomości o Bafi, są tak optymistyczne:-)

Link to comment
Share on other sites

Od razu mi się przypomina jak nasz niegdysiejszy kiciuś uwielbiał oglądać mecze piłki nożnej. Stawialiśmy krzesło na przeciwko telewizora, kot siadał i... wodził oczami za piłką. A gdy piłka znikała z ekranu, bo kamera za nią nie nadążyła... pukał łapką w obudowę z nadzieję, że piłka wróci :) Zazwyczaj oglądał cały mecz - od gwizdka do gwizdka ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja WAS baaaardzo dziewczyny podziwiam ! Dajecie tym bidulom DT, kochacie, dbacie, poświęcacie swój czas na naukę niekiedy podstaw bo te pieski choć kochane nigdy miłości nie zaznały. Kiedy przychodzi czas rozstania serce Wam pęka....za to wszystko podziwiam!

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki czy możecie porozsyłać bazarek po swoich znajomych cioteczkach? Niestety bez tego nie da rady zebrać dla sunieczki kasy. Na bazarku cisza, brak kupujących cioteczek :(
Jutro będę miała utrudniony dostęp do neta aż do wieczora więc bardzo proszę hopsajcie bazarek :)
Z góry za wszystko dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...