Jump to content
Dogomania

Cztery maleństwa i ich mamusia :((((((( Już bezpieczne, teraz szukają domków


AgusiaP

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem na zaproszenie cioteczek... serce się kraje :(

[quote name='Martika@Aischa']Pojawiło się światełko w tunelu .....Agusia próbuje się skontaktować i dogadać ......BDT w Katowicach ....trzymajcie kciuki!!!!![/QUOTE]

ZACISKAM MOCNO KCIUKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Pojawiło się maleńkie światełko w tunelu, że maluchy i ich mamuśka będą bezpieczne,:lol: ale tylko do momentu znalezienia im nowych tymczasów
Jutro w godzinach wieczornych mam zadzwonić do pani;)
Jejku, jeżeli ta kobietka zgodzi się wziąć je wszystkie do siebie to ja ją na rękach nosić będę:lol::lol::lol:
Nie mniej jednak problem zostanie rozwiązany tylko chwilowo:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']To przynajmniej dałoby trochę czasu na znalezienie tymczasów ze świadomością, że psiaki są bezpieczne. Wtedy też możnaby porobić zdjęcia i wziąć się pełną parą za robienie ogłoszeń.[/QUOTE]


Dokładnie ;)
Aż się boję cieszyć...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Pojawiło się maleńkie światełko w tunelu, że maluchy i ich mamuśka będą bezpieczne,:lol: ale tylko do momentu znalezienia im nowych tymczasów
Jutro w godzinach wieczornych mam zadzwonić do pani;)
Jejku, jeżeli ta kobietka zgodzi się wziąć je wszystkie do siebie to ja ją na rękach nosić będę:lol::lol::lol:
Nie mniej jednak problem zostanie rozwiązany tylko chwilowo:roll:[/QUOTE]
Oby się zgodziła(tfu, tfu). Wspomogę na jedzonko:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Przebieram z nogi na nogę i czekam na jutrzejszą ostateczną decyzję DT z Katowic :lol: Aguś czyli gdyby hotelik wypalił musimy zbierać na karmę i szczepienia ???[/QUOTE]

Tak Martunia;)
Zmieniłabym tytuł, że zbieramy na karmę i weta, ale ten DT nie jest jeszcze pewny na 100%:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...