Jump to content
Dogomania

Tirówka -została tam sama. Bądź człowiekiem, zajrzyj, poświęć jej minutę dwadzieścia


Fela

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A propos konga i... rękawiczki ;) Jasza kiedyś pisała, że ona robi takie "zabawki" dla swoich psiaków - chowa im smaczki w stare rękawiczki i mocno zawiązuje "wlot" (można też wykorzystać stare rajstopy). Trochę się jednak trzeba namęczyć, żeby wydobyć chrupki z najmniejszego palca :) Inny sposób, to chowanie do plastikowych, podziurkowanych butelek, ale ja bym się bała, że oprócz chrupek, do brzucha trafią również kawałki plastiku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']No nie wiem. Obserwowałam jak zabiera się do gryzienia. Wtedy to było w trakcie zabawy. Biegała, skakała i w pewnym momencie zaczęła podgryzac swoje posłanie[/QUOTE]

Ovolinka nie ma posłania "prawdziwie psiego z superpsiego marketu", bo zeżarłaby go w jeden dzień. Nie stać nas to i tyle.
Poza tym ona podusie uwielbia (o, teraz śpi na filipowej podusi i z moim jaśkiem pod rudym łbem) - pewnikiem dlatego, że takie posłanie czekało na nią 14 maja 2012 r. ;)
Gdy wraca z wieczornego spacerku NAPADA posłanie - warczy, szaleje, biega jak oszalała po całej chaupie rozradowana okrutnie:)
Podgryzanie na pewno ma swoje wytłumaczenie behawioralne ;)
Ovo jest podgryzaczką i "szmaciarą", jak mówię ;) poszewki na posłanko wiecznie mają wygryzione rogi ... :mad:
ale.... wiadomo, bywa różnie .... kwadratowo i do rymu ;)

Link to comment
Share on other sites

pRAWDZIWE PSIE POSŁANIE MIAŁA PRZEZ PÓL GODZINY, KIEDY RATOWAŁAM POGRYZIONĄ PODUSZKĘ. Oczywiście w tym czasie pogryzła wszystkie rogi .Kiedy nas nie ma Myszka leży na gąbkowym posłaniu pod schodami na dole. Ono jest cieplejsze niż poduszka. Kiedy jestem w domu wtedy leży albo na fotelu albo własnie na poduszce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='auraa']pRAWDZIWE PSIE POSŁANIE MIAŁA PRZEZ PÓL GODZINY, KIEDY RATOWAŁAM POGRYZIONĄ PODUSZKĘ. Oczywiście w tym czasie pogryzła wszystkie rogi .Kiedy nas nie ma Myszka leży na gąbkowym posłaniu pod schodami na dole. Ono jest cieplejsze niż poduszka. Kiedy jestem w domu wtedy leży albo na fotelu albo własnie na poduszce.[/QUOTE]

Jak w życiu - prawdziwe bywa zdradliwe, bo bywa fałszywe (Myszka tego doświadczyła :( )
Ehhhhhhhhh z tymi psiakami, po co się nimi tak przejmować?
zostawić w lesie i .... np auraa się przejmie ... ?

Link to comment
Share on other sites

Przewaznie jak nikogo nie ma, bo kiedy jesteśmy to jej pilnujemy. Choć buty i kapcie z dołu wynosi kiedy jest wypuszczona na podwórko i szaleje. Traktuje je jako kolejną zabawkę do gryzienia. Wypuszczam ją a potem z przerażeniem biegnę na dół sprawdzając czy wszystkie buty i kapcie są na miejscu. Niestety kilka razy wygrzebywałam je ze śniegu .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...