Jump to content
Dogomania

Amor trafił do DS, teraz już za TM........


IKA & SONIA

Recommended Posts

[quote name='Psia Szkoła']Witam wszystkich. Możemy mieć sponsorkę na karmę dla Amora i sponsorów na hotelik. Podajcie tylko jaka karma jest potrzebna i na jaki adres wysłać. Rozpuszczamy wici o dt dla Amora. Na naszej stronie tworzymy podstronę dla Amora i prosiłabym o tel. kontaktowy oraz adres email i na jakie konto można wpłacać pieniądze (z jakim dopiskiem) :)


[URL]http://psia.szkola.pl/adopcje/amor[/URL][/QUOTE]

Dziękuję, odpisze później.

Link to comment
Share on other sites

Mam wpłatę od mparsley - 15 zł za marzec oraz na moim koncie mam wpłaty od osób, które wpłacały na bazarku from_wonderland ( wpłaciły do mnie osoby, które zakupiły książki, które na bazarek przekazała Pani Anna GR). Całość rozliczenia za te książki wstawię w rozliczeniu po otrzymaniu ostatniej wpłaty (brak wpłaty od holly101).

Link to comment
Share on other sites

są wieści od Amora, czuje się dobrze, ma apetyt i dlatego zdecydowałyśmy o troszkę zwiększyć porcję jedzenia i po jakimś czasie zwiększyć ponownie żeby dojść do porcji jaką by jadł gdyby ważył tyle ile powinien. Jeśli źle będzie znosił zwiększanie, pozostaniemy przy mniejszej porcji. Antybiotyk jeszcze zażywa. Jak tylko weterynarz się zgodzi będzie kastrowany w najbliższym czasie bo prostata jest powiększona. Czekamy też żeby trochę się ociepliło. Czy ktoś z was dysponuje dużą klatką kenelową? Amor po zabiegu mógłby przez tydzień noce spędzać w domu u Angeliki. Proszę pomyślcie czy możecie pomóc w tym temacie i pożyczyć na tydzień

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Przelałam kasę zebraną za moje książki na bazarku from_wonderland (185zł). Proszę o potwierdzenie na obu wątkach jak kasiora dotrze:lol:[/QUOTE]

Dziękuję. Po otrzymaniu pieniążków potwierdzę to na obu wątkach.


[quote name='Till']są wieści od Amora, czuje się dobrze, ma apetyt i dlatego zdecydowałyśmy o troszkę zwiększyć porcję jedzenia i po jakimś czasie zwiększyć ponownie żeby dojść do porcji jaką by jadł gdyby ważył tyle ile powinien. Jeśli źle będzie znosił zwiększanie, pozostaniemy przy mniejszej porcji. Antybiotyk jeszcze zażywa. Jak tylko weterynarz się zgodzi będzie kastrowany w najbliższym czasie bo prostata jest powiększona. Czekamy też żeby trochę się ociepliło. Czy ktoś z was dysponuje dużą klatką kenelową? Amor po zabiegu mógłby przez tydzień noce spędzać w domu u Angeliki. Proszę pomyślcie czy możecie pomóc w tym temacie i pożyczyć na tydzień[/QUOTE]

Kurcze, z klatką nie pomogę, bo nie mam, ale może udałoby się wypożyczyć taką klatkę od TOZ-u ?

Link to comment
Share on other sites

[U]Otrzymałam informację od Angeliki na e-maila:[/U]

"ciężko określić na ile jeszcze karmy wystarczy, ale myślę że dłużej niż na tydzień na pewnobędę alarmować jak będzie się kończyć i trzeba będzie już zamówić aby nie miał przerwy
policzę jutro ile mam jeszcze enzymów
probiotyk jeszcze jest, 3 opakowania i trochę, więc na ponad miesiąc ma


w załączniku paragon z apteki, dla Amora jest Amoksiklav za 20,92 zł
płaciłam ze swoich, prosiłabym o zwrot


oraz rachunek od weta za leki, o których kiedyś pisałam, że rachunek będzie później
płatne na konto weta, 30 zł".
[U]
Zrobiłam dzisiaj dwa przelewy :
[/U]
- na konto Angeliki - 20,92 zł - zwrot za leki - Amoksilav,

- na konto Przychodni Weterynaryjnej Focus - Vet - 30 zł za zakupione leki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']Witamy :)
informacje do przelewu dla osób zainteresowanych zostały wysłane. Nazwę karmy i dane do wysyłki już mam :D Jak tylko karma zostanie zakupiona dam znać.
pozdrawiam
Monika[/QUOTE]

Dziękuję pieknie za pomoc dla Amora ! Informacja poleciała na pw.
Adres do wysyłki karmy podam później, bo tak jak pisałam na pw, mój bank ma przerwę techniczną, a w przelewach mam adres hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psia Szkoła']Karma została zakupiona i zostanie w poniedziałek wysłana na adres hoteliku :)[/QUOTE]


Super, BARDZO DZIĘKUJĘ!

[quote name='FLY']no tak zapomnialam o sponsorze:) super, że ktoś zechciał pomóc:))) to w takim razie ja nie będę nic zamawiac.[/QUOTE]

Kochana, nie trzeba już zamawiać, bo znalazł się sponsor :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...