Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

Marta, nie ciśnij mnie proszę, wiem jaka jest sytuacja. Pisałam jak to może wyglądać i WYGLĄDA dla osoby, która was nie zna i WNIOSKUJE PO WYPOWIADZIACH NA FORUM. Takie jest stanowisko Karilki i również trzeba je uszanować. Też wcześniej byłam zdziwiona jej decyzją. 3mam kciuki tym razem za wyjazd do hoteliku.

Zaangażowanie również na wątku jest ważne, ludzie, którzy wpłacają pieniądze na psiaka chcą wiedzieć co sie aktualnie z nim dzieję, to jest naturalne.

Edited by & Gloria &
Link to comment
Share on other sites

Gloria, nie miałam na celu Cię cisnąć, jeśli tak to odebrałaś to przepraszam, tylko wyraziłam, że przykro mi, że ktoś uważa że kolokwialnie mówiąc 'sie obijamy i psa mamy gdzieś'.
Jak nic konkretnego się nie dzieje to nie piszemy, ale sądzę, że w miarę aktualnie jest. dawno nie byłam w schronisku z powodu stanu zdrowia, więc nawet nie napiszę co tam u psiaka.
napisałam pw do Macieja z psanatorium, mam nadzieję, że dowiemy się więcej i w sobotę nasz wyjazd będzie aktualny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny'] 'sie obijamy i psa mamy gdzieś'.[/QUOTE]

o nonononono nic takiego nie napisałam ;) TAK NIE UWAŻAM

Pisało do mnie kilaka osób na PW, dlatego zdecydowałam się napisać o tym na wątku. Są to odczucia osób czytających, nie zagłębiających się zbytnio w temat ;)
Koniec, nie ma co się spinać, tu trzeba działać ;) Czekamy na informację z hotelu! :D

Link to comment
Share on other sites

w zasadzie to skończyła się rozmowa na temat dodatkowych godzin, Maciek powiedział że prawdopodobnie dodatkowe godziny raczej nie będą potrzebne, tylko po zobaczeniu jak Zekki się zachowuje hotelik poinformuje nas o ewentualnych dodatkowych godzinach. w zasadzie to nie wiem czy uzbieramy na dodatkowe godziny jak będzie trzeba... możemy mieć tylko nadzieję. wybaczcie, że tak późno, jestem zawalona szkołą i czekam na ostateczną decyzję Madzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']w zasadzie to skończyła się rozmowa na temat dodatkowych godzin, Maciek powiedział że prawdopodobnie dodatkowe godziny raczej nie będą potrzebne, tylko po zobaczeniu jak Zekki się zachowuje hotelik poinformuje nas o ewentualnych dodatkowych godzinach. w zasadzie to nie wiem czy uzbieramy na dodatkowe godziny jak będzie trzeba... możemy mieć tylko nadzieję. wybaczcie, że tak późno, jestem zawalona szkołą i czekam na ostateczną decyzję Madzi.[/QUOTE]
:multi::multi::multi:
MADŹ - jak decyzja?! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

ok, Zekki pojedzie (i tak nie mamy innego wyjścia:eviltong:)
cena za miesięczny pobyt Zekkiego w hoteliku (z wyżywieniem) wyniesie 450 zł. Nie wiemy jak będzie z tymi dodatkowymi godzinami, ale mam nadzieję, że nie będą potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...