Jump to content
Dogomania

Zekki już za TM :(


????

Recommended Posts

[quote name='ewa gonzales']Zagladam do cudnego serduszka , mam pomysl ...dostałam na ur cudne perfumki , ociupenke psikneiete już , z tych drogich ...jakich ja nie musze mieć i uzywac przecież , zrobie wiec bazarus , może jakas ciocia bogatsza ciutenke -kupi ....sciskam kciuki z niunia[IMG]http://supergify.pl/images/stories/yrafy/jee/1111.gif[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246309-Intimissimi-Sensuale-eau-de-toilette-dla-Zekkiego-zapraszam-sercem!-17-08-24-08-g-22[/URL] zapraszam już wyczynilam:loveu:[/QUOTE]

:loveu::loveu: się przypominam kochani , zaglądajcie proszę na bazarus , cioia Malgoska kupuje perfumki za 95 zl :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przychodzę z bazarku Ewy............

Nie badzo rozumiem dlaczego pies ma trafić z powrotem do schronu, skoro dla niego schron to wyrok?

Pewnie zostanie tam znowu pogryziony albo zagryziony, albo w najlepszym wypadku uśpiony.........(piszę w najlepszym, bo nie będzie gryziony czy roszarpywany przez inne psy).

A moze warto zrobić jakiś bazarek cegiełkowy?

Ja w tej chwili prowadze bazarek, na którym zebrałam cegiełki za prawie 250 zł........a to zawsze pomocne jest...........Pomyślcie dziewczyny, tyle w Was zaparcia, woli walki, i szkoda byłoby przez jedno niepowodzenie skazywać psa na przegraną...........

Moze rozwiązaniem byłoby rozsyłanie wątku i prośba o wpłaty, choćby najmniejsze....wszyscy jesteśmy podeklarowani po uszy (oczywiscie Ci, którzy chcą tu pomagać na dogo, a nie tylko pisać i wzdychać), ale może akurat ktoś coś wpłaci............

zaczę od siebie, poprosze nr konta, przeleję 20 zł.

Link to comment
Share on other sites

Od pól roku pomagam jednej ososbie zbierac kase na psiaki, które wyciąga z Olkusza.........
Żaden z psów, na które zbieram nie ma pełnych deklaracji, i tak np. Mja ma obecnie 50 zł , a hotelik kosztuje ok. 380zł, Messi ma 250zł deklaarcji a jego koszt 400 zł +karma, Azir ma 100 zł deklaarcji - koszt hoteliku 400 zł + puszki..+ koszty leczenia, szczepienia, odrobaczania, wożenia do wetów.............


Lekko nie jest, ale staram sie robić bazarki cegiełkowe, fantowe, i błagam o kasę gdzie sie da............spróbujcie, czasami te bazarki robią cuda......, trzeba je tylko rozleklamowac i wysyłać zaproszenia do ludków...............

I jeszcze na FB wydarzenia są dobre, bo ludzie tam wpłącaja kasę.........

Link to comment
Share on other sites

kochane ile jest stałych deklaracji???
czy ktoś się wycofał z deklaracji, czy może trzeba przypomnieć deklarowiczom???
czy Zekkuś dalej potrzebuje hotelu ze szkoleniowcem, bo te są wiadomo droższe, ale może jeśli jest już "wyprostowany" wystarczy hotel, który nie "zepsuje" pracy jaka w Niego została włożona, bo schronisko na pewno;
czemu bazarki nie szły, może nie były reklamowane??
Proszę zmieńcie tytuł, na taki który oddaje teraz Jego sytuację!!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, nei pomyślcie, ze robię tu Wam reprymendę, ale musicie ten wątek "rozkręcić", bo inaczej pies trafi tam skąd przyszedł........

Może asiuniab dobrze radzi, bo są inne hoteliki, tańsze, albo takie, gdzie juz jest wklicozna karma do ceny pobytu.

A moze wsród znajomych znajdziecie kogoś, kto za 200 - 300 zł mogłby zająć się psiakiem, np. jakas starsza ososba na rencie czy emeryturze, kóra chetnie przyjęłaby towarzysza do domu, a jednocześnie miałaby pare groszy więcej do leków czy opłat..........tylko głośno myślę, bo wiem, ze o takie osoby trudno..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']czy Zekkuś dalej potrzebuje hotelu ze szkoleniowcem, bo te są wiadomo droższe, ale może jeśli jest już "wyprostowany" wystarczy hotel, który nie "zepsuje" pracy jaka w Niego została włożona, bo schronisko na pewno;[/QUOTE]
Tzn tutaj jako takiego szkolenia nie miał, a to co miał to było za darmo. Miał normalnie żyć z ludźmi i myślę, że się udało:)
Nie mówię, że nie ma tańszych hoteli, i nie mówię też, że Psanatorium jest najbardziej ekskluzywne, ale warto dobrze sprawdzić gdzie ewentualnie miałby być przeniesiony i ile faktycznie się na tym zaoszczędzi by nie okazało się to pozorną oszczędnością - warunki i czas codziennie psu poświęcony tez nie jest bez znaczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777'][B]Martuchny[/B] - chciałbym zacząć działać na dogo i finansowo, ale nie wiem na czym Zekki stoi. Będziecie zajmować się nim dalej (z pomocą nas wszystkich) czy zadecydowałyście coś innego?[/QUOTE]

ja też czekam na info czy pies ma szansę pozostać w hoteliku.
Ile brakuje, żeby sierpień zapłacić?

EDIT:
Widzę że niedużo.
EDIT2: Czy zalegli deklarowicze dostali przypomnienia? Czy jest w którymś z postów miesięczne rozoliczenie wpływów z deklaracji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']ok. pies zbankrutował, ale trzeba porozsyłać wątek z prośbą o pomoc, zmobilizować ludzi na fb, dlaczego nie dać Mu szansy;
choć widzę, że wyrok już zapadł, w schronisku też na niego zapadnie wyrok:([/QUOTE]

nie pierwszy to pies co zbankrutował na dogo i nie ostatni jak sądzę.
Tak właściwie, to wszystkie wątki na których jestem są wątkami bankrutów...
A jednak jakoś się to wszystko kręci - wbrew logice, wbrew finansom, wbrew wszystkiemu.

Link to comment
Share on other sites

Błagam, spójrzcie na mój podpis, on też nie jest bez powodu...
Poproszę Madzię, żeby zaglądała i odpowiadała na pytania, bo ja nie daję rady. Ja już nie mam siły, zrozumcie. Jutro moja podopieczna niewidoma wraca do schroniska bo sika w domu!!!!! No i ciekawe co z nią zrobią w przepełnionym schronisku w wawie! Ja już nie daję rady ze wszystkim!!!!!

EDIT:

Odpowiem na to co dam radę:
MALWA :1. pies ma trafić do schroniska, bo nie ma innego wyjścia, nie ma pieniędzy, zbankrutowały wszystkie nasze zwierzęta!2. pewnie tak będzie, ale nikt nic na to nie poradzi. 3. nasze bazarki z fantami to porażki, a co dopiero cegiełkowe... 4. ja już nie mam siły, w schronisku zmarły albo zostały uśpione w schronisku prawie wszystkie moje psy, ślepa staruszka wraca, reszta jest albo chora albo nieadopcyjna, mam dość, poza tym mam problemy prywatne więc ja nie daję sobie już rady z tym. wydarzenie z fb od dawna wszyscy mają gdzieś.
drugi post :
pies jest nieadopcyjny, szukałyśmy mu w domu wszędziei nikt go nie chce, starsza osoba tym bardziej. my już wypruwamy sobie flaki od 3 miesięcy żeby to ciągnąć jakkolwiek i nie dajemy rady.
asiuniab : 1. na jutro postaram się zrobić księgowość z wpłat, ale z każdym miesiącem było coraz mniej. bazarki były reklamowane, wysyłane 2. szczerze mówiąc, nie wiem, to musiałby się wypiowiedzieć Maciek na ten temat czy ze szkoleniowcem czy nie.
Maciek777: my nie mamy wyjścia! obiecałyśmy sobie, że jak skończą się pieniądze nie będziemy robić długów. Magda i ja jesteśmy jego opiekunami na umowie, więc jak coś to dług jest nasz a nie wasz, więc zrozumcie, że nie chcemy mieć tego na karku. odebrać go możemy tylko jeszcze we wrześniu, bo wtedy jeszcze mamy wakacje, w roku akademickim nikt nie pojedzie!
mamy 410 złotych, brakuje 40 no i za podróż sobie też same nie zapłacimy.

EDIT2: przeciez numer konta jest w pierwszym poście...

Edited by Martuchny
Link to comment
Share on other sites

To dla nas też jest trudne, ale boimy się długów. Za sierpień jeszcze jesteśmy w stanie zapłacić. Przy kilku bazarkach i szczęściu za wrzesień też by się coś dało wyskrobać, ale dalej nie damy rady :( W sprawie Zekkiego pisałyśmy do różnych fundacji, ale niestety brak odzewu. Na ogłoszenia adopcyjne Zekkusia też nie było żadnego odzewu. Za szkolenie nie płaciliśmy, więc to był w sumie hotelik bez szkolenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madź.']To dla nas też jest trudne, ale boimy się długów. Za sierpień jeszcze jesteśmy w stanie zapłacić. Przy kilku bazarkach i szczęściu za wrzesień też by się coś dało wyskrobać, ale dalej nie damy rady :( W sprawie Zekkiego pisałyśmy do różnych fundacji, ale niestety brak odzewu. Na ogłoszenia adopcyjne Zekkusia też nie było żadnego odzewu. Za szkolenie nie płaciliśmy, więc to był w sumie hotelik bez szkolenia.[/QUOTE]
ok. mamy więc troszkę czasu jeśli pies ma czas do września, a nie do przyszłego tygodnia;
maciek777 nie wiem, bo mi tu trudno dojść, to jest hotel, bo jak Maciek się wypowiada, to mówi, że nie ma pojęcia o finansach, chciałabym to wiedzieć, żeby lepiej rozumieć posty;
rozumiem, że tam gdzie jest teraz Zekkuś, to dobre miejsce, ale niestety 450 zł to bardzo dużo, ja za pieska 15 kg płacę 12/dobę ze wszystkim oprócz weterynarza, a za pieska do 15 kg stawka to 10 zł. Zekkuś pewnie ma coś koło 15 kg??
I Maciek777 ja Ciebie rozumiem, Ty znasz pieska, ale dla dziewczyn uczących się 450 zł to naprawdę ogromne wyzwanie uzbierać tyle pieniędzy, a i dla płacących deklaracje to ogromny wydatek; dlatego uważam, że należy znaleźć choćby 100 zł tańszy, a sprawdzony hotel, bo to jest jednak dużo;
Martuchy proszę zrób zestawienie deklaracji stałych no i czy wiemy dlaczego deklarowicze nie płacą i czy przypominałyście o opłatach;

I jeszcze pytani o sunię, czy Ona wraca do schroniska po igłę?? Czy ma jakiś wątek, czy wydarzenie??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...