Jump to content
Dogomania

Solo znalazł domek :)


natalia.aleksandrov

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest mozliwy transport jutro - jeszcze dowiem się o cenę. Ale za to jest tak, że KONIECZNIE musimy Solo umieścić w hoteliku na dwa tygodnie, ponieważ koleżanka poszła do szpitala (zagrożona ciąża :() i przywiozła mi na dwa tygodnie swojego agresywnego wobec innych psiaków psa. Muszę separować jej psa od mojego tymczasa Bucza, trzeciego psa na dwupokojowe mieszkanie przez dwa tygodnie nie dam rady wziąć.
Na koncie stowarzyszeniowym pustki... Pomożecie?
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Nr : 81 1090 1043 0000 0001 1986 0256[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]PdZ: Sekcja Wlkp[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Tytułem: pomoc dla zwierząt[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]KOCHANI!!! Solo jutro przyjeżdża do domu tymczasowego. Potrzebujemy wsparcia na weterynarza (trzeba go przebadać i wykastrować!) oraz karmę! Prosimy o wpłaty:[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Nr : 81 1090 1043 0000 0001 1986 0256[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]PdZ: Sekcja Wlkp[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Tytułem: pomoc dla zwierząt[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Mało nas tutaj!!! prosimy o udostępnianie i zapraszanie znajomych! Przypominamy też o wpłatach na Solo - choćby po 5zł, czeka go wizyta u weterynarza... ;)[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]

A z newsów...
Solo jest już w DT w Poznaniu. Jest bardzo ciekawski, wchodzi na łóżko, załapał już kontakt ze wszystkimi w domu! ;)[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Poker, wybacz! :oops: zaprosiłam wszystkich z jednego wątku, dopiero po fakcie przeczytałam Twój podpis :( wybaaaaacz!
Ulka - dziękujemy bardzo, Solo na pewno się ucieszy ze wsparcia :)
Bellatriks - chłopak ma wydarzenie: [URL]http://www.facebook.com/events/415434808518175/?fref=ts[/URL], zapraszam wszystkich!
Dziękuję, że jesteście... Solo zasłużył na zainteresowanie... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...