Jump to content
Dogomania

Solo znalazł domek :)


natalia.aleksandrov

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej, napisałam do Ciebie maila przed chwilą - i dosłownie minutę po tym dostałam sms-a, jednak nic z domku w Sochaczewie nie będzie. Pan nie rozumie za bardzo idei adopcji, kastracji, opłacenia transportu...
A Tobie, luka1, BARDZO, BARdZO dziękuję za chęć pomocy!
Cóż, szukamy dalej domku dla Solo! ;)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję cioteczki i przepraszam bo to z mojej ręki to całe zamieszanie.
Bardzo przepraszam, chciałam jak najlepiej i do głowy mi nie przyszło, że ktoś może nie rozumieć podstawowych rzeczy a kastrację traktować jako cyt "okaleczenie" itd itd :shake:
Jestem pewna, że Solo znajdzie wkrótce dobry dom na jaki zasługuje!

Link to comment
Share on other sites

Sadzialam ze psy ktorym szukacie nowych odpowiedzialnych opiekunow sa wykastrowane,zaczipowane,zaszczepione ,a nowi opiekunowie zwracaja wam koszty?
Bo jak mozna wydac psy niewykastrowanego,?Jak mozna praktycznie scigac osoby co zabiora psa te 400 czy psa wykastrowal?
Czemu nie sa czipowane i rejestrowane?Mozna kazde wyrzucenie psa przyporzadkowac do kogo on nalezy.
To jak to jest z tymi adopcjami na dogomani?tylko sie adoptuje i sie od opiekunow wymaga?jak to wyegzekwowac przy takiej duzej rotacji i adopcjach rozsianych po calym Kraju nawet w odlegosci 500km.Kto moze tego dopilnowyc np.kastracji?A jak oddadza do schroniska ,nikt nie bedzie wiedzial skad jest i do kogo nalezy.Gdyby mial czip i byl zarejestrowany to co innego.

Link to comment
Share on other sites

Nie wydajemy psów niewykastrowanych! Solo i tak będzie najpierw u mnie i przejdzie zabieg kastracji.
Solo i tak nie pojedzie do tego pana, pan nie rozumie idei adopcji - jest anty-kastracyjny i nie zgadza się na wizytę PA, bo go później możemy okraść, jak obejrzymy dom...
Solo dalej szuka fajnych ludzi! W sobotę będzie u mnie, zrobimy badania i jak najszybciej - kastrację.
:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Sadzialam ze psy ktorym szukacie nowych odpowiedzialnych opiekunow sa wykastrowane,zaczipowane,zaszczepione ,a nowi opiekunowie zwracaja wam koszty?
Bo jak mozna wydac psy niewykastrowanego,?Jak mozna praktycznie scigac osoby co zabiora psa te 400 czy psa wykastrowal?
Czemu nie sa czipowane i rejestrowane?Mozna kazde wyrzucenie psa przyporzadkowac do kogo on nalezy.
To jak to jest z tymi adopcjami na dogomani?tylko sie adoptuje i sie od opiekunow wymaga?jak to wyegzekwowac przy takiej duzej rotacji i adopcjach rozsianych po calym Kraju nawet w odlegosci 500km.Kto moze tego dopilnowyc np.kastracji?A jak oddadza do schroniska ,nikt nie bedzie wiedzial skad jest i do kogo nalezy.Gdyby mial czip i byl zarejestrowany to co innego.[/QUOTE]

Czy dlatego tak Pani zależy na kastracji , hipowaniu i szczepieniach w Polsce że wywożąc psa do Niemiec ogranicza Pani sobie koszty które pokrywają ze złotówkowych składek wolontariuszki Dogomani a opłata adopcyjna niemiecka pozostaje pani.?.?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Czy dlatego tak Pani zależy na kastracji , hipowaniu i szczepieniach w Polsce że wywożąc psa do Niemiec ogranicza Pani sobie koszty które pokrywają ze złotówkowych składek wolontariuszki Dogomani a opłata adopcyjna niemiecka pozostaje pani.?.?[/QUOTE]
A co Pan zabiera go do Niemiec,a ja myslalam ze zostaje w kraju i nie bedzie juz pokrywal ?Widze ,ze ma Pan przykre doswiadczenia z wywozonymi psami do Niemiec.tak mnie jest przykro
Czipowanie natomiast ulatwi po wyrzuceniu psa lub jego ucieczce znalezienie wlasciciela, nie wie pan o tym .Tak jest wszedzie jezeli sie go zarejestruje .wiec w czym problem?No coz jak wolontariuszki kastruja ,szczepia i jada setki kilometrow po Polsce zeby psa zawiesc pod drzwi nowego opiekuna i za darmo go oddac to musi byc ta organizacja co tak czyni bardzo bogata ,ze to wszystko finasuje.Branie pieniedzy za bendzyne to malo.
ps ja i dogomanijne adopcje?Sami sobie radzcie ,macie takie wspaniale mozliwosci i moc przerobowa ze hej ja tylko jestem na dogomani kibicem.Niestety wielu dogomaniakom musze odmawiac pomocy przykre ,no

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...