Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

To co zwykle: najwyżej pójdę na niestacjonarne
ale i tak nie za bardzo rozumie ze dla mnie to bardzo przygnębiające że nie dostanę się na stacjonarną wetę
Bandros który jesteś w Olsztynie?

Mówiąc szczerze to nie wiem czy naprawdę nie wmówię sobie że nie ma na co czekać

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem dobrej myśli, że te tylko te pierwsze progi takie wysokie i będą szybko spadać...
Ale jak zobaczyłam, ze przede mną na stome jest ok. 400 osób to mi się słabo zrobiło, także jutro wete będę sprawdzać z mooocno bijącym sercem ;/ otóż i kara za brak stresu i martwienia się do tej pory o progi ;/

Link to comment
Share on other sites

Zuza,rozumiem,że to strasznie przykre(nawet sobie nie wyobrażasz jak świetnie Cię rozumiem i jak wraz z Tobą nie cierpię klucza do powalonej matury z biologii) ale znajdź w tym i lepszą stronę.Do Lublina masz bliżej.Poza tym jeśli masz szanse studiować wete nawet płatną, to nie ma powodu do smutku.Będziesz robiła to o czym marzysz.

Bandros, a ile masz punktów?

Lima,masz te 433 punkty.Dostaniesz się na bank.

Link to comment
Share on other sites

Bandros ma 370 , pisał już tutaj na forum
Tylko jak ja tą maturę poprawię ucząc się równocześnie na studia
Składasz może odwołanie do OKE jeszcze?

Paradoksalnie najbardziej wkurza to że rok temu bym się dostała bez problemu.
O Boże żeby się tylko próg nie zatrzymał na 380

(jak czytam biologa to aż mnie ściska jak już umawiają się kiedy jadą z dokuemntami do Olsztyna)

Link to comment
Share on other sites

Dlatego ja nie czytam.Siedzę sobie na wątku pielęgniarskim i cieszę się,że tam się dostałam bez problemu.
Wiesz,ja chyba nie będę pisała odwołania.Przysiadłam porządnie z kluczem i mimo,że odpowiedzi są dobre to nie pod klucz i faktycznie wychodzi mi tyle ile wychodzi(prawie 20% mniej).Po prostu np. w zadaniu ostatnim napisałam to co ja uważam za + tylko innymi słowami niż w kluczu i mam 0.Tak jest też z kodem genetycznym,tym zadaniu czy rodzice mogą mieć chorą córkę,czy w zadaniu gdzie na podstawie rysunku trzeba było napisać do czego jest jakiś związek potrzebny oraz w zadaniu z magazynowaniem substancji zapasowych.To wszystko jest napisane dobrze,ale nie słowo słowo w klucz.Musiałabym bardzo walczyć o te punkty,a powiem Ci,że ja nie umiem się wykłócać. Po prostu zrobiłoby mi się przykro,że ktoś nie chce zrozumieć,że nie zawsze da się napisać identycznie jak w kluczu i tyle by z tego było.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym się kłóciła o chemię moją, bo wydaje mi się, że poucinali mi punkty tam, gdzie byłam pewna, że jest ok ;/ z bio i tak się cieszę, bo wynik mnie satysfakcjonuje, wyszła ta lepsza wersja z bio, ale chemia mnie wkurzyła ;/

Link to comment
Share on other sites

Dalej zachodzę w głowę, skąd w ogóle taki próg, matura gorzej poszła (na dwóch uczelniach spadły progi)
Ja już raczej nie wierzę w to, nie patrzę na punkty
wydaje mi się że ilość osób która się wynosi jest mniej więcej taka sama co roku, a ja mam takie miejsce ostatniej szansy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...