Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

[quote name='dominika405']Zuza,rozumiem,że to strasznie przykre(nawet sobie nie wyobrażasz jak świetnie Cię rozumiem i jak wraz z Tobą nie cierpię klucza do powalonej matury z biologii) ale znajdź w tym i lepszą stronę.Do Lublina masz bliżej.Poza tym jeśli masz szanse studiować wete nawet płatną, to nie ma powodu do smutku.Będziesz robiła to o czym marzysz.

Bandros, a ile masz punktów?

Lima,masz te 433 punkty.Dostaniesz się na bank.[/QUOTE]
Jestem w najgorszej sytuacji . Na Olsztyn mam 370, Lublin 397, Poznań 70,4 , progi będa spadac i mam nadzieję, że jednak sie uda gdzies dostac chociażby we Wrześniu. Alternatywą dla mnie jest farmacja , tutaj mam 143 pkt i liczę na Łódź Lublin lub Bydgoszcz. Najgorszy scenariusz to zostanie w domu i poprawka matury. Jakoś to będzie , juz sie tym aż tak nie przejmuje, trzeba czekać.

Link to comment
Share on other sites

do Poznania na pewno się załapiesz, szkoda że ja w Poznaniu nie mam szans
mały szczegół, ten Olsztyn mnie nurtuje, boję się że spadnie tylko 14 pkt i po zabawie.
Szkoda że w następnych turach pozycja rankingowa się nie zmienia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bandros']Uczelni, gdzie jest weterynaria w Polsce jest troszkę. Pozatym ludzie składają na kilka kierunkow, lekarskie, farmacje itd , rezygnuja, przenosza sie. Będzie dobrze.[/QUOTE]

Dokąd iść, dostałem się i do Wa-wy (153) i do Olsztyna (462), co wybrać:placz:? Jestem z okolic Bydgoszczy, droga prawie taka sama.

Link to comment
Share on other sites

SGGW, dostałeś się na nią, możesz studiować, a my możemy się nie dostać
więc pomóż innym

Czy ktoś wie ile przyjęli osób do Olsztyna
Bandros tylko że nie ma co oczekiwać niewiadomo jakiego spadku 20 punktów, w tamtym roku spadło tylko o 14 pkt i bardzo bym tego nie chciała w tym roku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blakoz']a która uczelnia lepsza i dlaczego?[/QUOTE]

[URL="http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=799:weterynaria&catid=100&Itemid=230"]http://www.perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=799:weterynaria&catid=100&Itemid=230[/URL] Warszawa lepsza pozatym pomożesz nam walczącym o dostanie sie do Olsztyna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...