Jump to content
Dogomania

borysova

W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?  

102 members have voted

  1. 1. W jakim mieście najbardziej chciałabyś/chciałbyś studiować weterynarię?

    • Warszawa
      35
    • Wrocław
      24
    • Olsztyn
      14
    • Lublin
      6
    • Poznań
      11
    • Kraków
      12


Recommended Posts

Dokładnie.Ja kilka miesięcy temu zastanawiałam sie czy jeśli nie dostanę się na SGGW to w ogóle będę składać gdzieś do innego miasta.Teraz marzę żeby dostać sie gdziekolwiek,aby na weterynarie.

Zuza tak czytam biologa i się tylko dołuje.Tam wszyscy mają po 80% z matur i większość się martwi czy się dostanie.Boję się teraz o te progi :(

Link to comment
Share on other sites

Dominika tak jak napisałam na biologu
[COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Progi na wetę spadają, a nie każdy z dobrymi wynikami ją wybiera.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Ba osoby z kosmicznymi wynikami chętniej wybierają Warszawę, Wrocław[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]ile osób się na biologu chwaliło 20?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]A maturzystów jest parę tysięcy[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#323D4F][FONT=Lucida Grande]Według ogólnych statystyk matura poszła gorzej niż w tamtym roku, więc można przewidzieć że progi albo zostaną na takim samym poziomie albo trochę spadną
Widziałam tam taką wypowiedź mam 90 parę z chemii i z biologii boję się że się nie dostanę na lekarski
Ludzie chcą się pochwalić w ten sposób, panikują jak zwykle[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dlatego tam też napisałam, że wyniki pisali głównie Ci, którzy mają się czym pochwalić i nie ma się nimi zbytnio co sugerować. Skoro w porównaniu z progami zeszłorocznymi macie szansę się dostać to wystarczy, bo matury wyszły OGÓLNIE dla całego kraju dość podobnie jak w 2012.

Link to comment
Share on other sites

85zł to nie majątek a weźcie pod uwagę,że w 2011 progi były wyższe niż w 2012 mimo,że matura '11 była trudniejsza niż '12.Progi spadły na prawdę dużo porównując te dwa lata.Widać tendencję spadkową, więc ja bym zaryzykowała jeśli Twój budżet na tym nie ucierpi :)

Link to comment
Share on other sites

I denerwować nas,które mamy sytuację jeszcze nie wyklarowaną.Ja i tak wierzę,że nie wzrosną te głupie progi.Widzę,że zarówno Ty,ja jak i Alicja jesteśmy maturzystkami '12 także to nie dziwne,że tak nam zależy.Już rok w plecy.Ale damy radę! Ja z gębi serca wierzę w nasze wyniki :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też coraz bardziej w to wierzę, widać ile zależy od języka obcego roz a większość maturzystów go nie zdawało, więc bądźmy dobrej myśli. Poza tym może to głupie ale osoby z wynikami które wystarczą na Wawę czy Wrocław tam idą, nie wybierają zbyt chętnie Olsztyna/
Dominika my nie mamy jeszcze źle, są osoby w gorszej sytuacji

Link to comment
Share on other sites

Też chcę jak najbliżej (z pewnych powodów) żeby nie trzeba było zbyt dużo chodzić. Żeby mając dwugodzinne okienko wrócić sobie na herbatę ;)
Też złożę o akademik bo warunki są dobre, tylko 4 osoby w pokoju trochę ciężko.
Pomyślę o tym jak się dostanę, najwyżej popytam na forum czy ktoś szuka też mieszkania.
Najbardziej się cieszę na myśl o zbliżających się zakupach na studia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...