Jump to content
Dogomania

Jamniki Miki czyli mała katastrofa w jamniczym państwie


Mika31

Recommended Posts

[quote name='Mika31']jest bardzo źle noc była ciężka i bezsenna .Pikuś odchodzi:-([/QUOTE]

Aniu przytulam Ciebie, mam łzy w oczach i gardło mi ściska. My "wielcy homo sapiens" jesteśmy tak bardzo słabi i malutcy wobec takich chwil. Matko jedyna do końca wierzyć będę że jednak się uda, że jeszcze nie teraz. Tak bardzo tego Tobie i Pikusiowi życzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']jest bardzo źle noc była ciężka i bezsenna .Pikuś odchodzi:-([/QUOTE].... Przytulam:-(... nigdy nie wiem.... co mam powiedzieć... w takiej chwili.... łzy same, spływają po policzkach....
to najtrudniejsze momenty w naszym życiu:-(!...
Aniu....

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=5][FONT=comic sans ms][COLOR=#00ffff]Pikusiu dziękuję za wspólne 3 lata 2 miesiące 20 dni
Byłeś naszym śpiewającym psem. Przepraszam ,że się nie udało .Błagam wybacz nam.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][IMG]http://images46.fotosik.pl/2023/4ca3390ad7836ac6gen.jpg[/IMG]Bądź szczęśliwy z Kacperkiem Izą i Tiną .Spotkamy się .................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']30 minut temu mimo reanimacji Pikuś pobiegł za tęczowy most :-([/QUOTE]

[SIZE=3][B]Matko jedyna, nawet nie wiem co powiedzieć, przytulam... po prostu przytulam
[/B][/SIZE]
[I]Zapłacz
Kiedy odejdzie,
Jeśli cię serce zaboli,
Że to o wiele za wcześnie
Choć może i z Bożej woli.

Zapłacz
Bo dla płaczących
Niebo bywa łaskawsze
Lecz niech uwierzą wierzący,
Że on nie odszedł na zawsze.

Zapłacz
Kiedy odejdzie,
Uroń łzę jedną i drugą,
I.. przestań
Nim słońce wzejdzie,
Bo on nie odszedł na długo.

Potem
Rozglądnij się w koło
Ale nie w górę
Patrz nisko
I.. może wystarczy zawołać,
On może być już tu blisko...

A jeśli ktoś mi zarzuci,
Że świat widzę w krzywym lusterku,
To ja powtórzę:
On wróci
Choć może i w innym futerku.. [/I]

Franciszek Klimek -autor

Link to comment
Share on other sites

Tak mi bardzo przykro Aniu :-(
Przychodzi taka chwila w zyciu,ze watla nic peka.
Nad psim niebie ukazuje sie tecza i zaprasza do siebie.
Czujemy zlosc,zal i przeogromny smutek,
choc Pikusiowi do tej krainy wcale nie spieszno odejsc.
Zostawia przyjaciela,to slowo bezcenne i jakze ciezki wybor,by sie pozegnac.
Lecz jednak Aniu,Pikus przenigdy nie opusci Twego serca :loveu:
Prosze,przytul sie do mamy,bo razem lzej na duszy.Maria

Link to comment
Share on other sites

nie daję rady tak kochałam kruszynkę on był taki jak ja wypatrzony z wieloma wadami cały czas myślę że usłyszę jego łapki na schodach ,a jak siedzę na fotelu to położy się w swoim futrzanym kocyku i zamruczy jak kot:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']30 minut temu mimo reanimacji Pikuś pobiegł za tęczowy most :-([/QUOTE]

[SIZE=3][COLOR=#660099][B]Aniu :(:(:(....
Tak mi przykro Kochana..............
Nie było mnie tu dwa dni - przepraszam[SIZE=3]...[/SIZE] zaglądam, a tu taka tragedia...
Anusiu, łzy płyną same... Pikusiu
[*]...[/B][/COLOR][/SIZE]


[IMG]http://www.beruska8.cz/svicky/svicky2/3.gif[/IMG]

[COLOR=#660099]
[SIZE=5][FONT=comic sans ms][B]"Zawsze kiedyś przychodzi ten dzień,
w którym Twój Przyjaciel spogląda Ci w oczy po raz ostatni
i nawet Twoja miłość, chociażby była najsilniejsza, nie jest w stanie tego zmienić"[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]
[IMG]http://pu.i.wp.pl/k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,29ntj7l.gif[/IMG]

[COLOR=#8b4513][SIZE=6][B][FONT=comic sans ms]
[*]Pikuś
[*]
odszedł za Tęczowy Most
26 kwietnia 2013r[/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]

[IMG]http://pu.i.wp.pl/k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,29ntj7l.gif[/IMG]


[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2885/pikua.jpg[/IMG]


[IMG]http://pu.i.wp.pl/k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,29ntj7l.gif[/IMG]


[COLOR=#8b4513][SIZE=6][B][FONT=comic sans ms]Pikuniu [SIZE=6]
[*][/SIZE] Kochany!!!
W sercu Twojej Ani i w naszej pamięci zostaniesz na zawsze!!![/FONT][/B][/SIZE][/COLOR]

[IMG]http://pu.i.wp.pl/k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,29ntj7l.gif[/IMG]


[COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][B]Czy dotarłeś bezpiecznie, kochany,
[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][B]po drabinie z bielutkich obłoków
[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][B]do tęczowej, świetlistej bramy?[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][B]...Uchylona, choć nie słychać Twych kroków.
[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][B]Wsuń łapeczkę w szparę - w tę niebieską,[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][B]teraz główkę; widzisz most? – piękny pewnie![/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][B]Nie bój się, podążaj jak ścieżką,[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][B]drugi brzeg to Twój dom, choć beze mnie.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][/SIZE]
[/COLOR]
[COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][B]No a ja, chociaż serce mi pęka,
[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][B]myślę tutaj o Tobie z uśmiechem,
[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][B]przecież wiem, kto na Ciebie tam czeka.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][B]Znam ich, wiedzą że idziesz.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][B]Już lepiej?[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][/SIZE][/COLOR]

[COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][/FONT][/SIZE][/COLOR][SIZE=4][COLOR=#8b4513][FONT=comic sans ms][B]Bądź szczęśliwy w Tęczowej Krainie,[/B][/FONT][/COLOR]
[/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#8b4513][FONT=comic sans ms][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#8b4513][FONT=comic sans ms][B]my swą miłość Ci czasem podeślemy,[/B][/FONT][/COLOR]
[/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#8b4513][FONT=comic sans ms][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#8b4513][FONT=comic sans ms][B]- zbieraj ją, gdy do Ciebie dopłynie,[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#8b4513][FONT=comic sans ms][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=#8b4513][FONT=comic sans ms][B]ale czasem odwiedź, choć we śnie...[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=#8b4513][SIZE=1][FONT=comic sans ms][B](autor nieznany)[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

[COLOR=#8b4513][SIZE=3][FONT=comic sans ms][B]
[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[IMG]http://pu.i.wp.pl/k,MzU2MDg3ODksNzUyNTMz,f,29ntj7l.gif[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2][B]Pikuniu[/B][SIZE=2][[SIZE=2]*][/SIZE][/SIZE] biegaj szczęśliwy za TM....[/SIZE]



[FONT=Arial][SIZE=2][IMG]http://4.bp.blogspot.com/_ICZ6FhvXybc/TJZ2oj_JZSI/AAAAAAAAABA/VCamyFxsmbU/s1600/schody+do+nieba.jpg[/IMG].... tylko dlaczego ta tęsknota tak boli?[/SIZE][/FONT]:-([FONT=Arial][SIZE=2] ....

[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

dziękuję dziewczyny nadal go widzę wszędzie i tak go brakuje dom taki pusty..............Maksio też tęskni słabo je , Aleks tylko wnosi radość wszyscy tak tęsknimy .Nie daję rady bez niego , bez jego mruczenia i przemówień mały łapek i trzepania uszami ukochanego szarego koca o który toczyliśmy wojny . Gryzienia w nos i piskliwego szczekania. Po prostu pustka...........to był tylko pies ale dla mnie to był jak dziecko.Moja mała ruda menda lub Piknik .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']dziękuję dziewczyny nadal go widzę wszędzie i tak go brakuje dom taki pusty..............Maksio też tęskni słabo je , Aleks tylko wnosi radość wszyscy tak tęsknimy .Nie daję rady bez niego , bez jego mruczenia i przemówień mały łapek i trzepania uszami ukochanego szarego koca o który toczyliśmy wojny . Gryzienia w nos i piskliwego szczekania. Po prostu pustka...........to był tylko pies ale dla mnie to był jak dziecko.Moja mała ruda menda lub Piknik .[/QUOTE]

To musisz w sobie , a nie jest to łatwe. Cały czas ciepłe myśli przy Tobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mika31']dziękuję dziewczyny nadal go widzę wszędzie i tak go brakuje dom taki pusty..............Maksio też tęskni słabo je , Aleks tylko wnosi radość wszyscy tak tęsknimy .Nie daję rady bez niego , bez jego mruczenia i przemówień mały łapek i trzepania uszami ukochanego szarego koca o który toczyliśmy wojny . Gryzienia w nos i piskliwego szczekania. Po prostu pustka...........to był tylko pies ale dla mnie to był jak dziecko.Moja mała ruda menda lub Piknik .[/QUOTE]

Anusiu, doskonale wiem, że teraz żadne słowa nie przyniosą ulgi...
Ale wiedz, że jesteśmy z Tobą, bo każda z nas rozumie jak bardzo teraz cierpisz, jak okrutnie jest Ci ciężko...
Musisz się trzymać Kochana... musisz przez TO teraz przejść...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...