Jump to content
Dogomania

Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie


Nutusia

Recommended Posts

[quote name='Mattilu']A myslisz, ze te wszystkie polubienia naprawde przekladaja sie na konkrety? jesli tak to super, ale wtedy robi sie z tego mega akcja koordynacyjna i mnostwo roboty, czy Ty to ogarniesz?[/QUOTE]

Polubienia przekładają się na konkrety - wystarczy popatrzeć na Sonię: ogłaszałam ją 1,5 miesiąca absolutnie bezskutecznie. Jak dodało ją psygarnij, to w tydzień była już w domku a 2 inne psy na jej konto poszły do DT z opcją DS.

Czy ogarnę... nie wiem, nigdy czegoś takiego nie robiłam, ale jestem pełna chęci i zapału. Już od dłuższego czasu szukam sobie takiego "projektu".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy pamiętacie Maję, którą kiedyś znalazłam na nocnym spacerze?
([url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232409-Hopka-już-wie-jak-wygląda-prawdziwe-psie-życie-w-cudownej-Rodzinie/page17?highlight=Maja[/url] post 406)

[CENTER][IMG]http://oi45.tinypic.com/2wqe6wg.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Dziś ją spotkałam z dwoma dziewczynami i czarnym pieskiem :).
Okazało się, że dwukrotnie znajdowały ją błąkającą się po osiedlu i w końcu ją zabrały do siebie na stałe. Jest z nimi od grudnia i oczywiście zostanie już na zawsze :).
Biedna (ale już szczęśliwa) psinka.... Co ona musiała przejść z tymi swoimi ex-pseudo-opiekunami :(...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Cudne wieści! Całkiem niedawno o niej myślałam...[/QUOTE]
Ja nawet wczoraj ;).
Wieczorami na spacerach często się za nią rozglądałam...
A okazało się, że 2 miesiące po tym jak znalazłam Maję zmieniła miejsce zamieszkania... Oddał ją facet, pewnie na złość swojej żonie, ale to już nie ważne, bo w tym domu psinka nie była ani bezpieczna ani szczęśliwa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kcd']Polubienia przekładają się na konkrety - wystarczy popatrzeć na Sonię: ogłaszałam ją 1,5 miesiąca absolutnie bezskutecznie. Jak dodało ją psygarnij, to w tydzień była już w domku a 2 inne psy na jej konto poszły do DT z opcją DS.

Czy ogarnę... nie wiem, nigdy czegoś takiego nie robiłam, ale jestem pełna chęci i zapału. Już od dłuższego czasu szukam sobie takiego "projektu".[/QUOTE]
No to sciskam kciuki za powodzenie projektu :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Ja nawet wczoraj ;).
Wieczorami na spacerach często się za nią rozglądałam...
A okazało się, że 2 miesiące po tym jak znalazłam Maję zmieniła miejsce zamieszkania... Oddał ją facet, pewnie na złość swojej żonie, ale to już nie ważne, bo w tym domu psinka nie była ani bezpieczna ani szczęśliwa...[/QUOTE]
Ciesze sie, ze malutka znalazla dobry dom :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']Czy pamiętacie Maję, którą kiedyś znalazłam na nocnym spacerze?
([URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232409-Hopka-już-wie-jak-wygląda-prawdziwe-psie-życie-w-cudownej-Rodzinie/page17?highlight=Maja[/URL] post 406)

[CENTER][IMG]http://oi45.tinypic.com/2wqe6wg.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Dziś ją spotkałam z dwoma dziewczynami i czarnym pieskiem :).
Okazało się, że dwukrotnie znajdowały ją błąkającą się po osiedlu i w końcu ją zabrały do siebie na stałe. Jest z nimi od grudnia i oczywiście zostanie już na zawsze :).
Biedna (ale już szczęśliwa) psinka.... Co ona musiała przejść z tymi swoimi ex-pseudo-opiekunami :(...[/QUOTE]

Chyba widziałam ...ale nie skojarzyłam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ja czasem mam focha i winne dostaje szlaban na łóżko, daję radę do maks 5 minut. Nie dziwię sie że tęskniłaś.[/QUOTE]

Ja mam tak samo. Siedzi to, patrzy, czeka... a nawet jak wytrzymam i zasnę to i tak budzę się wtulona w papucha z jego pysiem na ramieniu :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek'][quote name='Mattilu']Dzien bez Hopci to dzien stracony :( Zobacze ja dopiero dzis wieczorem i juz tesknie ;)[/QUOTE

Ovo była na gigancie u Zucha, a ja zasnąć nie mogłam .... bardzo mi jej brakowało.
Do wieczorka czas szybko zleci ;)[/QUOTE]

Dluzyl sie niemilosiernie, bo w pociagu, ale za to potem jaka radosc! Obustronna:loveu:
[quote name='Isadora7']Ja czasem mam focha i winne dostaje szlaban na łóżko, daję radę do maks 5 minut. Nie dziwię sie że tęskniłaś.[/QUOTE]

[quote name='kcd']Ja mam tak samo. Siedzi to, patrzy, czeka... a nawet jak wytrzymam i zasnę to i tak budzę się wtulona w papucha z jego pysiem na ramieniu :-)[/QUOTE]

O to, to! Te oczy. To przestepowanie z lapy na lape. Te westchnienia. No, nie idzie wytrzymac :) Ale u nas przytulanki wieczore i poranne, srodek nocy kazdy spedza we wlasnym lozku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Dzis bawilismy sie w niewielkim parczku wszyscy w chowanego i Hopka psula szyki - biegala w podskokach luzem i zdradzala po kolei wszystkie kryjowki:mad:[/QUOTE]

Ona po prostu zaganiała stado do kupy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...