Jump to content
Dogomania

Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)


Avilia

Recommended Posts

  • Replies 445
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja mogłabym podjechać, mogłabym też zabrać od razu ze sobą Marco, żeby go zobaczyli i się zapoznali.
Czy cokolwiek wiesz o tych ludziach? Dom, mieszkanie, dzieci, inne zwierzęta? Podaj im mój numer, niech zadzwonią to się dogadam z nimi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emiś']Ja mogłabym podjechać, mogłabym też zabrać od razu ze sobą Marco, żeby go zobaczyli i się zapoznali.
Czy cokolwiek wiesz o tych ludziach? Dom, mieszkanie, dzieci, inne zwierzęta? Podaj im mój numer, niech zadzwonią to się dogadam z nimi.[/QUOTE]

Wiem tylko tyle, że to blok.
Mówiłam, że jak już znajdę osobę to ona się będzie z nimi kontaktować. Mam wszelkie namiary.
Tylko decyzja kto jedzie i podsyłam.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Marco a tu takie nowiny :crazyeye:
Oby to był trafiony strzał :modla:
Kciuki z całej siły zaciskam :thumbs:
Domek dla Marco trzeba wybrać ze szczególną starannością !!!

[SIZE=3][SIZE=2]A w kwestii formalnej chciałam zapytać: [I][B]do kiedy Marco ma opłacony hotelik ???[/B][/I]
[I][B]Przypominam, że zgodnie z Waszym życzeniem SKARPETA OWCZARKOWA zamroziła 200 zł na dofinansowanie opłaty za drugi miesiąc hotelowania[/B][/I][/SIZE][I][B] :)[/B][/I][/SIZE]
Oby okazały się już Marco niepotrzebne :razz:
Czekamy na dyspozycje :)

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Zaglądam do Marco a tu takie nowiny :crazyeye:
Oby to był trafiony strzał :modla:
Kciuki z całej siły zaciskam :thumbs:
Domek dla Marco trzeba wybrać ze szczególną starannością !!!

[SIZE=3][SIZE=2]A w kwestii formalnej chciałam zapytać: [I][B]do kiedy Marco ma opłacony hotelik ???[/B][/I]
[I][B]Przypominam, że zgodnie z Waszym życzeniem SKARPETA OWCZARKOWA zamroziła 200 zł na dofinansowanie opłaty za drugi miesiąc hotelowania[/B][/I][/SIZE][I][B] :)[/B][/I][/SIZE]
Oby okazały się już Marco niepotrzebne :razz:
Czekamy na dyspozycje :)[/QUOTE]

Tu jest odpowiedź:

[quote name='Avilia']Marnie, w pierwszym poście rozpiska.
Nie przelewałam jeszcze kasy, ponieważ czekam na rachunek od Emiś.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emiś'][B]Umówił się ktoś z ludźmi na spotkanie?[/B]

Cantadorra - ogon atakuje, ale go nie rani (czasem troszkę zadrapie). Mimo to rozmawiałam już z wetką, że kalm-aid to chyba za mało i wprowadzimy fluoksetynę.[/QUOTE]

[B]Emiś[/B], a to nie Ty miałaś jechać na wizytę razem z Marco ???
Wczoraj rozmawiałam akurat z anett (Ona ma doświadczenie w p/a i jest z Katowic), ale nie prosiłam o wizytę, bo byłam przekonana, że Ty zgodziłaś się pojechać :roll:
Szkoda byłoby, gdyby ludzie się zniecierpliwili czekaniem...

Link to comment
Share on other sites

Zgodziłam się, ale nie dostałam żadnych namiarów, pojawiły się propozycje innych osób na wizytę, więc pytam, bo nie wiem, czy ktoś inny się umówił, czy ludzie zrezygnowali? Też uważam, że takie rzeczy najlepiej załatwiać jak najszybciej. Psiaków w potrzebie nie brakuje i czasem przez ociąganie można stracić fajny dom.
Avilia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emiś']Zgodziłam się, ale nie dostałam żadnych namiarów, pojawiły się propozycje innych osób na wizytę, więc pytam, bo nie wiem, czy ktoś inny się umówił, czy ludzie zrezygnowali? Też uważam, że takie rzeczy najlepiej załatwiać jak najszybciej. Psiaków w potrzebie nie brakuje i czasem przez ociąganie można stracić fajny dom.
[B]Avilia?[/B][/QUOTE]

No to czekamy ...
Może dziewczyny już kogoś tam posłały

Link to comment
Share on other sites

No to czekam z niecierpliwością na jej efekty.
Przypomnę tylko upierdliwie, na co koniecznie zwrócić uwagę i zbiór info nt Marco
- jest cichy, nie szczeka z innymi psami, chyba, że widzi kogoś obcego (czyli jest szansa, że w mieszkaniu też nie będzie niepotrzebnie darł gumiora)
- w kojcu nie urządza demolek, tyle tylko, że wykopuje sobie kocyki, słomę z budy i mości się przed wejściem
- ładnie chodzi na smyczy
- nie startuje do psów w kojcu, z niektórymi ładnie się obwąchuje, ale nie był sprawdzany w bezpośrednim kontakcie
- w lecznicy był bardzo zainteresowany kotem, podejrzewam, że mógłby gonić


- właściciel (i wszyscy domownicy) nie mogą się go bać. Marco ma czasem taką minę, że ktoś, kto nie ma doświadczenia z psami mógłby się wystraszyć
- wg mnie nie powinien trafić do domu z dziećmi
- właściciel powinien być zrównoważony, spokojny, konsekwentny i pewny siebie
- no i musi się liczyć, że to gonienie ogona będzie wymagać jeszcze trochę pracy, podawania leków, może ubierania kołnierza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emiś']No to czekam z niecierpliwością na jej efekty.
Przypomnę tylko upierdliwie, na co koniecznie zwrócić uwagę i zbiór info nt Marco
- jest cichy, nie szczeka z innymi psami, chyba, że widzi kogoś obcego (czyli jest szansa, że w mieszkaniu też nie będzie niepotrzebnie darł gumiora)
- w kojcu nie urządza demolek, tyle tylko, że wykopuje sobie kocyki, słomę z budy i mości się przed wejściem
- ładnie chodzi na smyczy
- nie startuje do psów w kojcu, z niektórymi ładnie się obwąchuje, ale nie był sprawdzany w bezpośrednim kontakcie
- w lecznicy był bardzo zainteresowany kotem, podejrzewam, że mógłby gonić


- właściciel (i wszyscy domownicy) nie mogą się go bać. Marco ma czasem taką minę, że ktoś, kto nie ma doświadczenia z psami mógłby się wystraszyć
- wg mnie nie powinien trafić do domu z dziećmi
- właściciel powinien być zrównoważony, spokojny, konsekwentny i pewny siebie
- no i musi się liczyć, że to gonienie ogona będzie wymagać jeszcze trochę pracy, podawania leków, może ubierania kołnierza.[/QUOTE]

Przekazałam Pawłowi.
Przelew poszedł.
Zaktualizowałam rozliczenie w #1.

Marko ma obecnie na koncie 285 zł.

Link to comment
Share on other sites

Łał, to może właśnie teraz decydują się losy pięknoty;). Emiś, a może wstawiłabyś jeszcze jakieś zdjęcie Marko:lol:, proszę, bo już czuję, że będę tęskniła za jego cudną mordą. Oby wszystko się udało i żeby zaznał ciepła od dobrych ludzi:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Jesteśmy już po wizycie PA - niestety Marko trafić tam nie może zarówno dla Jego dobra jak i dla dobra domowników.
O szczegółach lepiej nie pisać.....wybaczcie :(

Proszę, szukajmy nadal wspaniałego domu dla Marko:)[/QUOTE]

Szkoda...:-( pięknie dziękujemy Wam za wizytę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...