Jump to content
Dogomania

Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(


Ewa Marta

Recommended Posts

Buda zatargana:-) Po ciemku, w 6 osób zatargaliśmy ją na miejsce, ale jutro trzeba będzie zrobić podest i jakoś ją przenieść przez za wąską bramkę, czyli pewnie ponad nią. Muszę znowu znaleźć ochotników, bo buda jest....... ciężka potwornie. Waży spokojnie ponad 100 kg i jedno jest pewne - nikt jej nie ukradnie, jak już stanie i będzie służyła kolejnym psom długi czas.

Idę się wykąpać, bo ledwie żyję po tym spacerku;-)

Link to comment
Share on other sites

Wykąp się i do łóżeczka:)
A buda .... cóż, oby "właściciele" groamadki nie przeprowadzili się do niej;)


[quote name='Ewa Marta']Buda zatargana:-) Po ciemku, w 6 osób zatargaliśmy ją na miejsce, ale jutro trzeba będzie zrobić podest i jakoś ją przenieść przez za wąską bramkę, czyli pewnie ponad nią. Muszę znowu znaleźć ochotników, bo buda jest....... ciężka potwornie. Waży spokojnie ponad 100 kg i jedno jest pewne - nikt jej nie ukradnie, jak już stanie i będzie służyła kolejnym psom długi czas.

Idę się wykąpać, bo ledwie żyję po tym spacerku;-)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Czy ogłaszamy tego przystojniaka ? ;)[/QUOTE]


Ziuteczko kochana, narazie nie, bo moim zdaniem Atos musi choć na moment znaleźć się w DT. To pies kompletnie niezsocjalizowany i balabym się oddawać go komukolwiek bez sprawdzenia, jak się zachowuje. Do tego dzisiaj wieczorem wyszło na to, że jego właścicielka, choć w tej chwili tam nie mieszka, to jednak nadal uważa go za swojego psa i mam trochę pracy z przekonaniem jej, że lepiej mu będzie gdzie indziej:-( Narazie ma karmę, długi łańcuch i od jutra dobrą, ciepła budę. Być może uda mi się ich namówić na to, żeby zabierać go czasem na smyczy na spacer. Na spacerze popracuję z nim.

Link to comment
Share on other sites

Buda musi być porządna, skoro taka ciężka ;) I dobrze!
A imiona - fajne. Zresztą co tam imię - ważne, żeby się dom fajny znalazł :)
Ewa, ja Cię proszę - Ty bądź kierownikiem akcji przenoszenia budy górą, dobra? Takim od pokazywania palcem jedynie...

Link to comment
Share on other sites

Matulu moja! Ale ja się dzisiaj nastresowalam w pracy:-) Na szczęście dzień powoli się kończy, a jutro mam urlop:-)

Kochane, ozywiście, że będę pokazywała palcem, najwyżej ciut przytrzymam, bo to nie na moje wątłe ciałko praca;-)

Dzisiaj muszę jeszcze zatargać do samochodu 34 kg karmy. 17 kg kupiłam dla mojego Semcia kochanego, a kolejne 17 dla jednej suni, która wprawdzie nie jest ze skarpy, ale też będzie niebawem szukała domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Ewuś, będę miała kołdrę - może do budy się przyda?[/QUOTE]


Gusiaczku, bardzo pięknie dziękuję, ale mam już odłożoną kołdrę, koc i kilka dużych poduszek, więc narazie wystarczy. Miałam niedawno dużą dostawę używanej pościeli,jakieś kapy i inne. Większość zawiozłam Nutusi, bo tam każda ilość zostanie przetworzona na kawałki, ale troszkę zostawilam sobie w piwnicy:-)
A na zimę i tak będę musiała zawieźć im słomę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Ewa, jakby trzeba było to mogę spróbować załatwić na początek worek słomy. Najlepiej chyba od razu Mu słomą wyłożyć, bo kołdra to zaraz będzie wilgotna.[/QUOTE]

Marta byloby cudownie , jeszcze ewa ma zapytac w pobliskiej stadninie czy by troche slomy nie dali.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Ewa, jakby trzeba było to mogę spróbować załatwić na początek worek słomy. Najlepiej chyba od razu Mu słomą wyłożyć, bo kołdra to zaraz będzie wilgotna.[/QUOTE]

Dzięi kochana! Możliwe, że się zgłoszę:-)

[quote name='Ellig']Marta byloby cudownie , jeszcze ewa ma zapytac w pobliskiej stadninie czy by troche slomy nie dali.[/QUOTE]

No właśnie... najpierw zapytam w stajni, którą mijam po drodze. jeśłi się uda, to łatwiejbędzie stamtąd zabrać. Chociaż oni mają takie paczki kwadratowe, nie wiem, czy takie się nadają?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...