Jump to content
Dogomania

Łódź- szkielet boksera...- już w NOWYM DOMU!!!


Moriaaa

Recommended Posts

Dziewczyny, chciałabym troszkę uściślić, psiak jest w kiepskim stanie, ale NIE JEST UMIERAJĄCY. W czwartek było zdecydownaie gorzej, nie mam pojęcia co miał robione, jakie ;leki podała Kamila, ale dzisiaj po telefonie do Julki okazało się że chłopak ma się zdecydowanie lepiej. Oczywiśćie bardzo pilnie potrzebujemy tymczasu dla pręguska, najlepiej od razu domku stałego.
Bunia oczywiście może pomóc bardzo wiele, ale dopóki nie Filip nie wyjdzie ze schronu niewiele można zdziałać. Psiak przebywa w boksie z małymi psiakami które zdominował, więc naprawdę nic mu nie grozi. Jutro podjadę do schronu, zobaczę jak się czuje chłopak.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak pisała Moriaaa bokserek jest w boksie z małymi psami, które zdominował - i tu pojawia się problem - tak nie będzie mogło być na dłuższą metę
jest w boksie z szajbami, które rzucają się na ludzi do krat z zębami i szczekiem (m.in. Gryzoń, którego zęby poznali już chyba wszyscy pracownicy schroniska i część wolontariuszy) i one go bardzo tym denerwują
jest od nich dużo większy i świetnie sobie z nimi radzi
na razie jest jeszcze nieco osłabiony, ale z dnia na dzień odzyskuje energię i myślę, że z coraz większym zapałem będzie pokazywał chłopakom, gdzie ich miejsce
i choć w przypadku Gryzonia ma moim zdaniem rację ;), to prędzej czy później będzie musiało się to skończyć przeniesieniem boksera do innego boksu, do większych psów

więc mimo, że nie ma tragedii, bokser ma się coraz lepiej, nie potrzeba wyciągać go alarmowo, to trzeba się poważnie rozglądać za domkiem, bo wkrótce może być jakaś alarmowa sytuacja...

co do karmienia - nie może dostawać nic innego niż inne psy, przykro mi
w schronisku w tej chwili zaczyna podchodzić pod 600 psów (niestety bijemy smutne rekordy schroniska, jeszcze nigdy tyle nie było), "szpitaliki" przepełnione, chyba nawet zniknął boks dożywiania, bo nie ma gdzie umieszczać innych chorych, wychudzone psy umieszcza się ze starszymi, słabszymi, mniejszymi, by na pewno zjadły i mogły ewentualnie dostać drugą porcję extra, by nie skutkowało to pogryzieniem z zazdrości przez inne

jeszcze jeden bokser szuka domu, młodziutki, wzięli go ludzie z filmówki na tymczas (akurat dzisiaj kręcili u nas i babka przyprowadziła)
może uda się jakieś namiary od nich wziąć i im pomóc, póki co szukają na własną rękę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...