Jump to content
Dogomania

"JAK W KAGAŃCU " - Śliczna FIZIA nie otwiera pyszczka . Pomoc finansowa potrzebna !


togaa

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Fiziu z bazarku dla ciebie uzbierało się 315,85zł yahoo.gif

W tym poście będę edytować i rozliczać wpłatę na Fizię. Jak wykorzystam całość poproszę togaa o wstawienie do rozliczenia w 1 poście.

 

Zakupy Fizi:

- 145,00zł........karma Bosch,sklep VIPET, 11V

    45zł         -   zapas gryzaków na 3 miesiące

____________________________________________

190zł

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Napisany 09 maj 2015 - 23:58

b-b, w 06 Maj 2015 - 7:14 PM, powiedział:snapback.png

Fiziu z bazarku dla ciebie uzbierało się 315,85zł yahoo.gif

 

W tym poście będę edytować i rozliczać wpłatę na Fizię. Jak wykorzystam całość poproszę togaa o wstawienie do rozliczenia w 1 poście.

 

Zakupy Fizi:

- 145,00zł........karma Bosch,sklep VIPET, 11V

 

Basia nie wpisała w 1 poście bo nie wykorzystałam jeszcze całości pieniędzy z bazarku. A tamten minus jest. Togaa powiedziała, że to co dostałam mam wykorzystać na karmę. Ja dotąd rozliczałam tylko suchą, mokrą i gryzaczki już nie. Na razie będę edytować rozliczając post 764.

Link to comment
Share on other sites

 

Napisany 09 maj 2015 - 23:58

b-b, w 06 Maj 2015 - 7:14 PM, powiedział:snapback.png

 

 

Basia nie wpisała w 1 poście bo nie wykorzystałam jeszcze całości pieniędzy z bazarku. A tamten minus jest. Togaa powiedziała, że to co dostałam mam wykorzystać na karmę. Ja rozliczam tylko suchą, mokrą i gryzaczki już nie. Na razie będę edytować rozliczając post 764.

 

 

Zrobiłam bazarek - możliwe, ze to będzie ostatni dla Fizi...w najgorszym razie -  >TU<

 

Wpłaty będą szły do togaa . Zmniejszy się tam minusik i mam nadzieję coś jeszcze zostanie na plusie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...