Jump to content
Dogomania

"JAK W KAGAŃCU " - Śliczna FIZIA nie otwiera pyszczka . Pomoc finansowa potrzebna !


togaa

Recommended Posts

O 11.03.2016o18:58, b-b napisał:

Postaram się znowu poratować finanse małej i zrobić bazarek.

Nie wiem czy uda mi się to zrobić już w przyszłym tygodniu czy dopiero za dwa.

O bazarku pamiętam tylko niestety czasu brak.

Siedzę w pracy po 11 godzin i po powrocie do domu nie mam już na nic  sił :(

Może kwiecień będzie lżejszy i coś sklecę.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kochani, postanowiłam założyć wspólny wątek moich podopiecznych dla ułatwienia rozliczeń. Odtąd wszelkie informacje o Fizi będę zamieszczać na nim:

Rozliczenia robione na konto Braci mniejszych zostawiamy na tym wątku. Rozliczenia moje i wszelkie informacje będę zamieszczać na moim. Zapraszam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Jako że Tamara jakiś czas temu scaliła wszystkie wątki  podopiecznych ( w tym i tymczasowanej Fizi  ),tworząc z nich  wątek ‘prywatny”, nie kontynuowałam tutaj Fiziowej   historii , uważając że  takie dublowanie byłoby  bez sensu.

Jak wiadomo, Fizia w domu tamb ma opiekę najlepszą z możliwych  za co jesteśmy kochanej Tamarze niezmiernie wdzięczni, a  na naszej głowie były  jedynie  obowiązki ‘ alimentacyjne”, głównie związane z zakupem  karmy i leczeniem.

Na początku minionego roku  radziliśmy sobie jakoś  , aż do jesieni 2016 , kiedy to u Fizi zdiagnozowana została jaskra. Wtedy  posypały się konkretne wydatki;

konsultacje w krakowskiej Retinie blisko 400,00 zł,  zakup kropli do oka w kolejnych m-cach ; łącznie  ponad 300,00 zł , dwie wizyty weterynaryjne marcowe (170,00 i 80,00zł) no i do zapłacenia faktura za usunięcia oczka na którą  z przerażeniem czekamy a  wg. zapowiedzi będzie to co najmniej 700,00 zł…

Kochani, proszę, błagam Was o pomoc w spłacie długów Fizulca.

 Dawno nie mieliśmy tak dramatycznej sytuacji finansowej jak obecnie.

Na dzisiaj, mamy na ‘stanie’  co najmniej 50 zwierzaków, długi w Lecznicach na blisko 10 tyś. i wciąż  nowe zgłoszenia  o bezdomniakach .

A przecież jest nas garstka, na palcach jednej ręki można policzyć.. I to  dziewczyny  obarczone  pracą zawodową, dziećmi, życiem po prostu  itp..

Pomożcie  Fizi, pomóżcie nam…

Za każdy grosik będziemy niezmiernie wdzięczni !

Numer konta jest na 1-szej str. wątku.

 

4.thumb.JPG.06a0cfad32a05333ce1dc3541e917217.JPG

1.thumb.JPG.ec25ac488604f518485241948904505d.JPG

SAM_7639.thumb.JPG.89b38f78e5ed92bc71e1cae7c3aeb6e6.JPG

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.03.2017 o 17:45, memory napisał:

Biedna mała. Tyle w zyciu pod górkę, co za cholerny los :(

Poszedł przelew dla Fizi na konto Braciszków  - z mojego, ale od Wiktora, który znów zasilił moje konto z poleceniem pomocy pieskom.:)

200,00 zł  przyszło dla Fizi  (28.03.2017) r. na stowarzyszeniowe konto od  memory !!!!, Z całego serca  Tobie i Wiktorowi dziękujemy.  Zawsze można na Wasz duet  liczyć, gdy się wali i pali...;-)

 28.03.2017r. przyszedł również przelew 50,00 zł od dogomaniaczki proszącej o anonimowość. To było baaardzo miłe zaskoczenie ! Ogromnie dziękujemy.

No i buziaki wielgachne  dla naszej MikaAga za wpłatę 50,00 zł ( 29.03.2017 r.). Dziękujemy serdecznie i wielkie głaski dla Mikusi.

W sumie Fizia bogatsza aż o 300,00 zł !!!

Dziękuję...dziękuję...dziękuję...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

O rety, Nadziejko !!!!. Moje potwierdzenie zniknęło ????  ( Wydawało mi się  że to zrobiłam nocką 14 maja br.)

Przepraszam najmocniej .

Zatem pięknie Ci Nadziejko kochana dziękuję  i potwierdzam że 110,00 zł z tego bazarku sfrunęło na stowarzyszeniowe konto 9 maja 2017r. :-)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Długo mnie na dogo nie było i tutaj tak złe wieści o  Figulce :(

Mam nadzieję, że już czuje się dobrze?

Nie wiem jak to zrobię ale postaram się coś stworzyć aby choć trochę wspomóc ten minus na jej koncie.

 

Tamaro proszę podrzuć mi na priv swój adres - miałam ale gdzieś mi znowu wsiąkł - podeśle znowu  kilka ciuszków dla czworonogów. Pewnie się przydadzą :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.09.2017 o 21:12, togaa napisał:

Witaj b-b.  Jak to dobrze że wróciłaś ! ;-)

 

Dnia 17.09.2017 o 22:53, Anula napisał:

O rany jak ja się też ogromnie cieszę,że Bogda wróciła na Dogo.Przez ten cały czas myślałam co naszą b-b zatrzymało.

 

Dnia 17.09.2017 o 22:57, Poker napisał:

Ja też dołączam się do cieszących  z tego ,że b-busia wróciła. Mam nadzieję ,że na stałe.

Witam Kochane Dziewczyny :)

Niestety nie będzie mnie na dogo tak często jak przed moim zniknięciem ale postaram się być jak tylko czas mi na to pozwoli.

 

 

 

Powoli szykuję zdjęcia i opisy na bazarek dla Fizi.

Mam nadzieję, że do weekendu uda mi się z nim ruszyć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 10.10.2017 o 23:06, b-b napisał:

Z bazarku uzbieraliśmy 250zł

Wpłaciłam na konto fundacji 

 

Dziękujemy pięknie b-b w imieniu Fiziulca. 

250,00 zł które 11.10.2017  wpłynęło  na stowarzyszeniowe konto  , to spora sumka !!  :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 17.09.2017 o 12:46, b-b napisał:

Długo mnie na dogo nie było i tutaj tak złe wieści o  Figulce :(

Mam nadzieję, że już czuje się dobrze?

Nie wiem jak to zrobię ale postaram się coś stworzyć aby choć trochę wspomóc ten minus na jej koncie.

 

Tamaro proszę podrzuć mi na priv swój adres - miałam ale gdzieś mi znowu wsiąkł - podeśle znowu  kilka ciuszków dla czworonogów. Pewnie się przydadzą :)

 

Fizia już zapomniała o operacji. Patrzy jednym okiem i zachowuje się jak przed jaskrą. W czasie choroby oczko ją bolało. Ciuszki się przydają zawsze. Jak nie moim podopiecznym to zawsze jakiemuś innemu. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...