Jump to content
Dogomania

"JAK W KAGAŃCU " - Śliczna FIZIA nie otwiera pyszczka . Pomoc finansowa potrzebna !


togaa

Recommended Posts

Wpłaciłam na Fundację 177zł z tego bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/144485-rozliczam-misz-masz-dla-fizi-i-marsa-do-1612-2000/

Jak zawsze po dotarciu proszę o potwierdzenie na bazarkowym wątku.

 

Widzę po rozliczeniu, że mała była już na minusie :(

 

Bardzo, bardzo dziekuję b-b i potwierdzam że na konto Stowarzyszenia, z przeznaczeniem 'dla Fizi" wpłynęło 22.XII.2014 aż 177,00 zł.

W sam raz będzie na zakup jedzonka.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jest cudnie. Wszędzie biało a nie ma mrozu. Psy na lotnisku (to takie miejsce w Bielsku-Białej, gdzie są rozległe przestrzenie otoczone górami) biegały, brodziły i tarzały się w zaspach. Były takie szczęśliwe. To dobra pora roku dla Fizi bo jak jest gorąco, nie chłodzi się. Nie może wtedy chodzić na spacery tylko do ogródka. A teraz biega jak szalona.

Link to comment
Share on other sites

Nawet na zdjęciach widać, że wszystko w sierści. Jak zwierzęta są w domu dosłownie wszędzie nie da się tego uniknąć. Ja już nad tym nie panuję. Są bardzo zadbane, zadowolone, wyspacerowane, ja zawodowo dużo pracuję (tylko w domu, bo inaczej by się nie dało). Ale sprawa porządku leży na całej linii. Jak zacznę sprzątać to sprawy zawodowe planowane na dany dzień położę albo nie pójdę ze psami na spacery. I to są te wybory. Aż wstyd zdjęcia wstawiać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...