Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Psy są niesamowite! Nuria już w tydzień po usunięciu obu główek kości udowych w stawach biodrowych zasuwała z psami Nutusi - najpierw bawiła się jak królewna - ona na kanapie, a psy ją tam "odwiedzały". A potem już szalała z nimi jak ta fryga. Nie mogłam się nadziwić. Człowiek po takiej operacji pewnie parę miesięcy by chodził z balkonikiem.

Trzymam kciuki za rekonwalescentkę no i za ukojenie Twoich nerwów :)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że wszystko dobrze poszło. Myślałam o Was wczoraj, ale nie miałam chwili po południu, żeby zajrzeć na dogo. Widzę, że masz tak, jak ja - biorę książki ze sobą, ale jak się czymś denerwuję, to wolę pogadać, bo nawet jak czytam, to potem nie wiem o czym. :)

Niech wraca do zdrowia szybko królewna.

 

Lecę znów do okna, żeby spojrzeć na zaćmienie. Widać tam u was?

Link to comment
Share on other sites

To widzę byłyście przygotowane. Ja w ogóle nie wiedziałam, że ma być coś takiego. Traf chciał, że powiedziała mi koleżanka przy okazji służbowej rozmowy. W desperacji okopciłam dwa spodeczki. :) Pięknie widać z okna, więc tak biegam między kompem a słońcem. :)

Link to comment
Share on other sites

No mam - takie do szklanek do herbaty. Mój małżonek nie uznaje picia herbaty w kubkach czy filiżankach. W przeciwieństwie do mnie. :)

 

O oglądaniu zaćmienia przez okopcone szybki opowiadała mi kiedyś babcia i tak zapamiętałam.

Link to comment
Share on other sites

Na fb na stronie FOCUSa tej gazety piszą:

 

 

Uwaga, przypominamy: nie patrzcie na Słońce bez ochrony! Co działa? Filtr mylarowy, folia Baader ND 5.0, maska spawalnicza - TAK. Okulary przeciwsłoneczne, płyta CD, przydymione szkiełko itd. - NIE.

 

U mnie nie widać... zorzy tez nie było widać...

Link to comment
Share on other sites

Psy są niesamowite! Nuria już w tydzień po usunięciu obu główek kości udowych w stawach biodrowych zasuwała z psami Nutusi - najpierw bawiła się jak królewna - ona na kanapie, a psy ją tam "odwiedzały". A potem już szalała z nimi jak ta fryga. Nie mogłam się nadziwić. Człowiek po takiej operacji pewnie parę miesięcy by chodził z balkonikiem.

Trzymam kciuki za rekonwalescentkę no i za ukojenie Twoich nerwów :)

 

przegapiłam post :/ a Nuria miała obie na raz usuwane???? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...