Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Wasi wszystkie skradają serducho :)

niech się szybko goi :)

 

co racja to racja

 

ja  :P

 

serca nie masz! :p 

 

A ja składam rekalmację - Sisi ma za mało białego na brodzie. No jak ja ja pokażę na wystawie - medalu nie dostaniemy. I do tego paca mnie tymi długimi łapkami po głowie jak leżę.... :P

 

Reklamacji nie uwzględnia się :D 

Link to comment
Share on other sites

Sisi weźmiemy ufarbujemy brodę i medal będzie. A jak nie to mam tu w domu trochę. Poszukam to znajdę jakiś ;)

 

Maleństwo skradło serce nawet mojemu TZtowi :)  A to dość trudno w wykonaniu sznupa ;)  On za nimi nie przepada :P

Link to comment
Share on other sites

Kurcze biedna Tineczka.Antybiotyk by się przydał.

A może wymoczyć w wodzie z szarym mydłem,bo to ropsko wysuszy i ściągnie.

 

ale taki ogólny antybiotyk???? w tridermie jest - nawet trzy antybiotyki tam są więc mam nadzieję, że to miejscowo wystarczy

 

Edyta no niestety póki co uwiązana jestem

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że nie na temat, ale probuje znaleźć dom lub przynajmniej dom tymczasowy dla mixa bigla, suczka blaka się na osiedlu w pobliżu kielc. Dalam ogłoszenie na olx i fb, ale bez odzewu, wiec może ta droga ktoś się znajdzie. Na fb bigle-wycieli wydarzenie. Gdzie jeszcze można ja oglosic? Przepraszam, robie ogłoszenia pierwszy raz i dlatego proszę o pomoc. Mam zdjęcia, które mogę wyslac na maila. Blaka się jeszcze owczarek niemiecki może w typie. Próbowalam porozmawiać z wolontariuszka, ale ona nie ma pomysłu i mowi żeby do schonu-a ja się boje schronow...

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że nie na temat, ale probuje znaleźć dom lub przynajmniej dom tymczasowy dla mixa bigla, suczka blaka się na osiedlu w pobliżu kielc. Dalam ogłoszenie na olx i fb, ale bez odzewu, wiec może ta droga ktoś się znajdzie. Na fb bigle-wycieli wydarzenie. Gdzie jeszcze można ja oglosic? Przepraszam, robie ogłoszenia pierwszy raz i dlatego proszę o pomoc. Mam zdjęcia, które mogę wyslac na maila. Blaka się jeszcze owczarek niemiecki może w typie. Próbowalam porozmawiać z wolontariuszka, ale ona nie ma pomysłu i mowi żeby do schonu-a ja się boje schronow...

 

Jeżeli jesteś na FB to napisz do: Patrycja Hev. Ona jest wprawdzie z Gliwic ale jest "biglowata". Może ona coś doradzi :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem w szoku... byłam pewna, że Viki ma jakiś stan zapalny w pęcherzu bo jej mocz co któreś sikanie śmierdzi przeokropnie od niedawna! Byłam dziś z Luną na badaniu krwi i zawiozłam siki Vikusiowe i kurde nie ma bakterii, leukocytów, są nabłonki i wg pani doktor one są z pochwy - jedziemy więc jutro zaglądać i płukać. A w poniedziałek zabieram ją na USG czy co tam będzie potrzebne do Czech bo jadę z Maleństwem na kontrolę.

 

a Maleństwo łobuzuje, zdejmuje opatrunki, biega :o  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...