Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

czy ja wiem czy sie udaje? no fakt, większość oburzona postawą Pysi względem sznupów, ale ja musze przyznać, że mam sznupa po przejściach, który zdecydowanie wpatrzony we mnie nie jest... no może troche dlatego, że tam oprócz sznupa chyba cosik jeszcze w genach sie czai ;)

a z drugiej strony moje pół-puli zaganiało mnie fachowo wykorzystując geny przodków owczarków, nigdy na więcej niż 3 i pół metra nie opuszczając :)

tak, że częściowo Pysi przyznam racje :P

Link to comment
Share on other sites

Sisi ogarnia się super - dzisiaj już była na spacerku i na popołudnie mają w planach spoacer po parku :D 

 

 

Ja Wam powiem, że już mam głowę kwadratową :o dziś pojechałam z Viki do neurolog, kolejne badania i wyszło, że Viki ma anaplazmozę :o chorobę odkleszczową! Nie wiem skąd bo kleszcza u niej w życiu nie widziałam a mało prawdopodobne żebym przeoczyła - niedawno ją goliłam, ciągle ją mam na kolanach, głaszczę, macam i nie widziałam kleszcza 

Pobrana też krew na tarczycę, pobraliśmy też wymaz z noska bo znowu jej się zakleja... no koszmar goni koszmar! Plus taki, że dzisiaj ona czuje się jakby lepiej, chociaż po założeniu stazy wpadła w taką histerię, że jeszcze tak nie było nigdy - przeczulona jest bardzo

Może temu wszystkiemu winna anaplazmoza? Pojęcia nie mam bo ten wynik teraz dostałam telefonicznie jak już wróciłam do domu bo pilnie Pani dr dzwoniła żeby zmienić antybiotyk.

Ma też zwiększoną dawkę luminalu, masę innych leków - błagam niech jej to pomoże!!! 

Link to comment
Share on other sites

W kwestii częstotliwości ataków padaczki Ci powiem jeszcze jedną rzecz, Wasia. Po powrocie skądś do domu zwracaj uwagę, czy gdzieś podłoga nie jest mokra. U mnie parę razy były mokre plamy, zwalałam to na sikanie, choć powinny być większe i bardziej mokre, później zdałam sobie sprawę z tego, że to musiały być ataki podczas mojej nieobecności.

Olek nigdy nie nabrudził w domu, no ale starzał się i bardzo niedomagał, więc dopuściłam możliwość, a to nie to, jestem pewna.

Link to comment
Share on other sites

W kwestii częstotliwości ataków padaczki Ci powiem jeszcze jedną rzecz, Wasia. Po powrocie skądś do domu zwracaj uwagę, czy gdzieś podłoga nie jest mokra. U mnie parę razy były mokre plamy, zwalałam to na sikanie, choć powinny być większe i bardziej mokre, później zdałam sobie sprawę z tego, że to musiały być ataki podczas mojej nieobecności.

Olek nigdy nie nabrudził w domu, no ale starzał się i bardzo niedomagał, więc dopuściłam możliwość, a to nie to, jestem pewna.

 

Viki bardzo bardzo rzadko zostaje sama - jak już musimy z Jarkiem gdzieś razzem jechać to wtedy Viki jest u mojej Mamy więc raczej nie przegapiamy ataków, no i też to, że ona się nie krępuje i leje w domu

 

 

Oby to była przyczyna.I żeby już wszystko było dobrze !

 

no

 

 

Brzmi dobrze, zeby to byla przyczyna, bo rozumiem do wyleczenia toto?

 

teoretycznie tak - antybotyk unidox co najmniej 4 tygodnie

Link to comment
Share on other sites

No i chyba mamy przyczynę nieprawidłowego płynu mózgowo-rdzeniowego.

 

Trzymamy mocno kciuki za poprawę zdrówka.

 

 

no własnie - oby to było to i oby poszło precz!!! Ja oczywiście puszczam wodze fantazji i marzę o tym, że Viki wyzdrowieje całkiem i będzie normalna :/

Link to comment
Share on other sites

no własnie - oby to było to i oby poszło precz!!! Ja oczywiście puszczam wodze fantazji i marzę o tym, że Viki wyzdrowieje całkiem i będzie normalna :/

Też tak uważam :). To jest pozytywne myślenie, a nie fantazja.

 

 

Pysia oddasz potem :P?

Link to comment
Share on other sites

Watacha- oddam. Nie stać mnie na takiego kucyka...

 

Dzisiaj zauważyłam ze nasz kucyk jest grubszy niż tydzień temu :) Dostawała dobre papu więc brzunio nieco okrąglejszy :) Nadal chuda, ale już nie aż tak. Wcina Acane Adult w ilosciach porazajacych hahaha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...