Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

Dzisiaj przewiozłam Miśkę do Ulki - cel - zapoznanie z Nalą boooooo w sobotę obie dziewczynki jadą do domu - RAZEM :D zamieszkają z Gasparkiem :D

 

jak widać na zdjęciach - nie było zadnegoproblemu między dziewczynkami - Miśka zszokowana początkowo nowymi psami, ale szybko weszła w stado i zaczęła już z nimi biegać, zaczepiać do zabawy - będą szaleć z Gasparkiem :D

 

kocham kocham kocham to tłuste dupsko :D 

[attachment=10948:DSC_5070.JPG]

 

i dziewczynki razem :D 

 

 

Link to comment
Share on other sites

super wiesci!

ale tak dla pewnosci... znaczy ze Nala zmieniła przydział prawda? Bo miała isc do swiskowych a oni nie mają gasparka mam racje?

Tak czy siak super super dla obu dziewczyn!

 

Było by jeszcze rewelacyjnie gdyby ta bomba w końcu wybuchała  :) moze swiskowi chcą Sabinkę?;)

Link to comment
Share on other sites

super wiesci!

ale tak dla pewnosci... znaczy ze Nala zmieniła przydział prawda? Bo miała isc do swiskowych a oni nie mają gasparka mam racje?

Tak czy siak super super dla obu dziewczyn!

 

Było by jeszcze rewelacyjnie gdyby ta bomba w końcu wybuchała  :) moze swiskowi chcą Sabinkę? ;)

 

 

nie masz racji :D bo to właśnie Swisskowi mają Gaspara i teraz biorą Nalę i Misię; rozważali Sabinkę, ale ona z Gasparem niekoniecznie i już wtedy nie mogliby wziąć Nali - Sabina jest zbyt.... zasadnicza nazwijmy to :/ 

Link to comment
Share on other sites

Czyżby u Swisskowych był już tylko Gaspar? (nic nie wiem, co z dziewczynami dużymi... Nie były młode, ale nie było wieści smutnych na ich temat. A może będą już w piątkę?)

 

Dziewczynki duże obie niestety za Tęczowym Mostem - pisałam o Birmusi na pewno, o Nowej nie wiem czy pisałam - odeszły w dość krótkim odstępie czasu - najpierw Birmutka, a miesiąc po niej Nowa; 

Link to comment
Share on other sites

Nowa była o rok starszą przyrodnią siostrą mojej Grace, zapewne przeoczyłam, że jest za TM, bo niesystematycznie zaglądam. A bardzo interesował mnie jej los.

 

Drżę o Grace moją pierworodną, kochaną uparciuchę, teraz po tej informacji jeszcze mocniej.

Link to comment
Share on other sites

Bazarek na sznupki i Spajka zakończony. Uzbierało się 188,60 zł, czyli dla sznupków pójdzie 94,30 zł :)

Poproszę numer konta na jaki mam wpłacić pieniądze, a poniżej podaję link do bazarku (rozliczenie w poście nr 2, pod zdjęciami)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/146065-bazarek-w-trakcie-rozliczania-prosz%C4%99-o-wp%C5%82aty/

Link to comment
Share on other sites

net pojawia mi się i znika... masakra jakaś dostanę szału i wywalę kompa przez okno... 

 

 

Gaspar to pies, z którym non stop od czasu adopcji chodzą na szkolenie - ma na koncie kilka ugryzień, szkoleniowcy i Państwo G ciężko nad nim pracują - póki co nikt nie chce ich odwiedzać bo jest Gaspar... ten pies nawet nie wie jak wielkie miał szczęście, że trafił do tych ludzi - gdyby trafił go kogos innego już dawno wróciłby do schroniska, albo został uśpiony z powodu agresji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...