Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

no kurde sikanie raz na dobę to tak średnio jest... no ale one się dopiero przestawiają na normalne życie

 

 

byłam z dziewczynkami oddać krew i kurde muszę z Viki jeszcze raz jechać bo wyszła jej bardzo lipemiczna krew i to prawdopodobni przez to, że dałam jej leki rano - w odrobinie szynki - skrawek dosłownie, ale to podobno może już zafałszować wyniki :( muszę więc jechać o świcie :/ przed lekami bo leki o 10 muszą być

Link to comment
Share on other sites

nie ma..... jeszcze nikt na całym świecie nie wymyślił tak słodkiego imienia, żeby pasowało :o

 

 

z Vikusią jednak dzisiaj jadę na drugie pobranie krwi - ona odkąd wróciłyśmy od weta rano do teraz śpi... boję się o nią kurcze... może to taki dzień śpiący, ale nie jadła jeszcze śniadania bo śpi a zwykle jak jest głodna to nie śpi tak długo!

Link to comment
Share on other sites

nie fajny... sama to ona się już nasiedziała wystarczająco w życiu :p teraz ma mieć towarzystwo i lubi - dziś wyła wespół w zespół ze wszystkimi jak wróciłam do domu z Vikusią :D 

 

 

Tiny morfologia - beznadziejna... nadal duży stan zapalny - miała białych 31, teraz 27, a norma do 12 :( więc bardzo niewiele spadło mimo długiego brania antybiotyków... załamka... 

Vikusia nie chciała oddać krwi, ale się udało - wyniki jutro

Link to comment
Share on other sites

Kurcze no. Co ta Tina. Gdzieś coś nie tak. A jakiś wymaz? Antybiogram?


A Vikusia.... Dzisiaj cisnienie spadło. Zmorka tez mniej aktywna ( choć i tak aktywna jak na nią z wiadomego powodu ;) ) . Ale wstaje gorzej :(

A ta Twoja nowa bajaderka jest słodziutka :) Z tym sikaniem to może tak być ze nie miała wody to i nerki muszą sie rohulać. Ale myślę ze jej nic nie jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...