Jump to content
Dogomania

Waszkowe sznupy - sznupoza zaawansowana nieuleczalna - szukamy domów dla Sznaucerów w Potrzebie!!


Recommended Posts

nasz nowy podopieczny - Borys z Radyskiej mordowni... jest w DT w Cieszynie

 

 

10457793_859583707406572_862014113362318

 

 

10610717_859583784073231_374438436309646

 

1901214_859584007406542_1498350727617737

 

gluci się jak wściekły - to na szczęście tylko od infekcji silnej w gardle, migdałach, było podejrzenie nowotworu, ciała obcego, naderwania języka...

 

to miał być ten pies - no ale oczywistym jest, że to nie on - czy jest tam nadal - nie wiem, pewnie już nie zyje

10517474_824745144223762_159149251697162

Link to comment
Share on other sites

Zuziak smieszny a ten Sliniak biedny strasznie.

Waszku wyslalam Ci Telefon do tych ludzi co to suczysko znalezli a tu jest strona tej drugiej szkoly  www.dogteam.pl. Niech tam sprobuja.  A jakbys sie z nimi kontaktowala i chcieli by moze wsparcia duchowego, to ja moge do nich podjechac, pogadac, wyjasnic pare spraw i rzucic okiem na suke.

Link to comment
Share on other sites

O rany aż mi serce scinelo -mam nadzieję że żyje ten psiak, bo zanim poznałam mondiego to myślałam o nim :-( ale ten sliniak też biedak, że też istnieją takie straszne miejsca, dobrze że jest w DT bo długo to tam by już nie pozyl. Ile może mieć lat?

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam biedną Bisię w pierwszych dniach po zaopiekowaniu - wychudzona i wycieńczona, wyglądała wtedy na 20 lat. Na szczęście znalazła cudowny dom, mogła wylegiwać się na klombach z kwiatami, wygrzewać na słoneczku, zaprzyjaźnić się z innymi staruszkami. Szkoda, że nie mogła cieszyć się dłużej tym nowym życiem, ale przynajmniej za TM pobiegła z dobrymi wspomnieniami.

Link to comment
Share on other sites

w poniedziałek jadę z Silverem na badania - serduszko i USG brzuszka bo nie podobał mi się ostatnio - bardzo dyszał w nocy i kaszlał, poprawiło się dopiero po podaniu furosemidu więc obawiam się że serduszko coraz gorzej mimo leków, zobaczymy co tam się dzieje i co jeszcze można dla niego zrobić. Silver jest cudownym psem - spokojny, grzeczny - skarb prawdziwy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...