Jump to content
Dogomania

FCEF Poznań: SOS dla bokserki-Bona już w domu:-)


MonikaP

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jest tyle bied potrzebuących, ze skoro Bońkowska tak się u nas wspaniale zaaklimatyzowała, a znalezienie nowego domku w tym przypadku wydaje się mało prawdopodobne (przynajmniej takiego który byśmy zaakceptowali z corleone:eviltong: ) i uwielbiają się z Burbikiem- tworzą świetną pare, nie pozostaje nic innego. Boniek jest juz po prostu warzechowski :loveu: tylko jeszcze musze donvito przekonać, żeby w trakcie moich wakacji pomieszkiwal z pieskami u nas - w razie czego zapewnicie mu jakąś rozrywke, żeby się nie nudził :evil_lol: ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caroolcia'] Boniek jest juz po prostu warzechowski :loveu: tylko jeszcze musze donvito przekonać, żeby w trakcie moich wakacji pomieszkiwal z pieskami u nas - w razie czego zapewnicie mu jakąś rozrywke, żeby się nie nudził :evil_lol: ??[/quote] Dla Warzechów wszystko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caroolcia']jest tyle bied potrzebuących, ze skoro Bońkowska tak się u nas wspaniale zaaklimatyzowała, a znalezienie nowego domku w tym przypadku wydaje się mało prawdopodobne (przynajmniej takiego który byśmy zaakceptowali z corleone:eviltong: ) i uwielbiają się z Burbikiem- tworzą świetną pare, nie pozostaje nic innego. Boniek jest juz po prostu warzechowski :loveu: tylko jeszcze musze donvito przekonać, żeby w trakcie moich wakacji pomieszkiwal z pieskami u nas - w razie czego zapewnicie mu jakąś rozrywke, żeby się nie nudził :evil_lol: ??[/quote]

To była powszechna tajemnica, ale nareszcie publicznie odkryta, suuuper!:loveu:
O Donvitova się nie martw...
Dostarczymy tematów...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaTerierka']To była powszechna tajemnica, ale nareszcie publicznie odkryta, suuuper!:loveu:
O Donvitova się nie martw...
Dostarczymy tematów...:evil_lol:[/quote]

Trzymam za słowo :eviltong:
oficjalnie i z udziałem świadków - muszę tylko Bonieczce i Burbikowi po pracy powiedzieć :razz: dzieciaczki jeszcze nie wiedzą:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Ach te dzieci. O mnie się nie martw, o mnie się nie martw jak pojedziesz na urlop ja sobie radę dam. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:. Przeczytaj moje pierwsze posty jak napaliłaś się na Bonę. One nie są o TYMCZASIE.[/quote]

Jesteś KAJETAN WIELKI!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Witam kolejną panienkę w rodzinie.Caroolcia jej pewnie nigdy nie odda a ja nie pojadę w maju na wczasy/ zrezerwowane- palmy, piramidy,o....ol inclusiv/ Mnie to nie przeszkadza ale żonie/ I tak coraz więcej ludzi się rozwodzi . Czas spróbować czegoś nowego. ale kto mnie weżmie.11 letnia Bokserka , dwie kocice z odzysku, rybki.
Czekam niecierpliwie piątku[/quote]


NO fakt :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Czy mała nadal szuka domku?
Nie czytałam całego wątku, więc jeśli ktoś byłby tak miły i mi odpowiedział, to byłabym wdzięczna...
Jak zachowuje się wobec ludzi, innych psów, kotów i mniejszych zwierząt?
Czy choruje/ chorowała?
Jeśli możecie, to wymieńcie jeszcze parę epitetów, które ją charakteryzują (hałaśliwa, łagodna, absorbująca, spokojna, żywiołowa itp.).
Jeśli są jakieś aktualne zdjęcia, to byłabym wdzięczna za podanie linków.
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dory']Czy mała nadal szuka domku?
Nie czytałam całego wątku, więc jeśli ktoś byłby tak miły i mi odpowiedział, to byłabym wdzięczna...
Jak zachowuje się wobec ludzi, innych psów, kotów i mniejszych zwierząt?
Czy choruje/ chorowała?
Jeśli możecie, to wymieńcie jeszcze parę epitetów, które ją charakteryzują (hałaśliwa, łagodna, absorbująca, spokojna, żywiołowa itp.).
Jeśli są jakieś aktualne zdjęcia, to byłabym wdzięczna za podanie linków.
Pozdrawiam :)[/quote]


Przepraszam, zgubiłam gdzieś ten wątek i nie zmieniłam tytułu. Bona jest już w swoim domu, a raczej - została w domu tymczasowym, chociaż ze 100%-ową pewnością powinna Ci odpowiedzieć jej właścicielka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dory']Czy mała nadal szuka domku?
Nie czytałam całego wątku, więc jeśli ktoś byłby tak miły i mi odpowiedział, to byłabym wdzięczna...
Jak zachowuje się wobec ludzi, innych psów, kotów i mniejszych zwierząt?
Czy choruje/ chorowała?
Jeśli możecie, to wymieńcie jeszcze parę epitetów, które ją charakteryzują (hałaśliwa, łagodna, absorbująca, spokojna, żywiołowa itp.).
Jeśli są jakieś aktualne zdjęcia, to byłabym wdzięczna za podanie linków.
Pozdrawiam :)[/quote]

Szukasz boksi?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...