Jump to content
Dogomania

Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)


kacha_wawa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak . krucholek jestzdrów jak rybka. ksiązkowy idealny model jesli chodzi o krew i mocz..;-)) ma tylko kalafiorka do wycięcia.. w pachwicie tylnej łapy. noi Włosy z uszu mu pani wetka powyrywała i ,żeby powitzre dochodziło.. bo grzybek sie zalął.. i oczeta masciujemy.. po ma czerwone spojówki i wyciek z oczków..;-)) ZARAZ MI WYŁACZA PRĄD!! WIEC NA 30 MIN. WIEC NAPUISZE ,ŻE KRUCH TO ZAJE...CIE MĄDRY CHOPINA!!! NAJIDEALNIEJSZY PIES JAKI PRZEWINAŁ SIE PRZEZE MNIE DO TEJ PORY!!!!

Link to comment
Share on other sites

Fusica -umówilam sie z panią ELĄ miedzy 18.00-18.30..jak bedzie wyjeżżąc z mężem z bemowa to da mi cynk;-)) tylko prosiła ,zeby nie mówić nic a nic przy mężu ,ze Kruszek ma 7 czy 8 lat!!!! ma 4 latka tylko staro wygląda bo go zycie zmęczylo:mad: :mad: oki??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo']Fusica -umówilam sie z panią ELĄ miedzy 18.00-18.30..jak bedzie wyjeżżąc z mężem z bemowa to da mi cynk;-)) tylko prosiła ,zeby nie mówić nic a nic przy mężu ,ze Kruszek ma 7 czy 8 lat!!!! ma 4 latka tylko staro wygląda bo go zycie zmęczylo:mad: :mad: oki??[/quote]
Tjaaaa, to stare babskie sposoby... Tak, tak, misiu te buciki kosztowały jedyne 70 złotych, a tą torebunie dostałam do nich w promocji...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Tak, tak miniu, musimy koniecznie do Zielonej Góry jechac po pieska, bo on biedaczysko jescze do schronu trafi i to mu złamie życie... zobacz jakie smutne ma oczka...:evil_lol:
Rozumiem, że zdradzi mężowi wiek Krucha, jak się chłop na amen zakocha ????

Link to comment
Share on other sites

Cholercia ten domek z bemowa odpada, maż Pani Eli sie nie zgodził...:-(
A to byłby idealny domek...
Czekamy na następny, równie dobry...
Kruch jest tak cudny, dziś łaziliśmy z godzinke i on był taki szczęśliwy... Uwielbiam go :loveu: :loveu: :loveu: , no jesteśmy z Elą w nim zakochane... I ten nochal... i To podawanie łapeczki... Dzisiaj Kruch dawał głos, mojej mamie przez telefon ;)
DOMKU, CZY NIE WIDZISZ, ŻE TO IDEALNY PSIAK ???

Link to comment
Share on other sites

Ale powiem Wam tak Cioteczki, że powraca do mnie trochę optymizmu...
My tak panikowałyśmy, że nikt się nie odezwie w sprawie Kruszka, a odzew jest...
Mam nadzieję, że nic nie zapeszę, ale mam jakieś takie babskie przeczucie, że już niedługo Kruch będzie doopkę wylegiwał w swoim własnym domku ;)
W Nim nie sposób jest się nie zakochać... On sam jest jedną wielką miłością...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Żeby nie było, że wybrzydzamy,ale na Ciotkach Elainfo i Fusicy dobrego wrażenia nie zrobiła, a ja im ufam bardziej niż sobie ;)
Domek dla Krucha musi być tym najlepsiejszym, do końca świata i jeden dzień dłużej...[/quote]

sprostowanie.. paniei zrobiła wrazenie dobre jak najbardziej .... ;-)) tylko pani wexmie najwieksza bide na swiecie -malo taki chludzi..

Link to comment
Share on other sites

tragedia tragedia!!!!!!! zostawiłam telefon przez roztargnienie home...!! o ja glupia!!!

dzwoniła do mnie wczoraj pani ,ktoraakurta przeglaał sobie Allegro.. i natknęla sie na krucha..... Kruch ja tak ujął,ze pod impulsem zadzwoniła do mniew czu jeszcze aktualne.. ona ma "kruszynkę" 4,5 letnia..;-)) sznaucerke olbrzymkę!! twierdzi ,ze niedługo przeprowadzaja sie do wiekszego mieszkania i porozmawia z mężem o Kruchu.. nie wiem czy cos z tegowyjdzie..bo ci faceci.. echhhh.. :shake: ale było by cudnie Kruch mialby swoja Kruszynke.. :loveu: tylko trzeba by mu jajak wyciąć .. bo kruszynka nie może byc wysterylizowana gdyz miała od małego problem z trzymaniem moczu.. i sterylka mogłaby pogorszyc ten stan..
no ale najgorsze jest to..,ze pani ma do mnie dzis oddzwonic z decyzja a ja telefon zostawiłam w domu!!:placz: :placz: :placz: moj Tz wziąl go ze soba .. ale on niezawsze moze odebrac.. no nic zobaczymy..w razie czego mozezadzwoni do Fusicy albo kachy wawy..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...