Jump to content
Dogomania

Ula_czarnuszka

Members
 • Content Count

  782
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

2 Followers

About Ula_czarnuszka

 • Rank
  Advanced Member
 1. Sonia jest wysterylizowana, zna podstawowe komendy, jeździ bez kłopotów autem. Idealny pies do adopcji :loveu:
 2. Witaj [email protected] ! Tak, Sonia jest podpalana ;) A Dunia - ogoniasta :) Tu Sonia po zabiegach groomerskich: [IMG]http://i695.photobucket.com/albums/vv314/Mariblue_photo/Fundacja/a982efc2.jpg[/IMG] Dziewczyny są w DT, w okolicach Kluczborka.
 3. Witaj Hanno! Kwestię szczupłości bardzo ładnie wyłuszczyła Asia. :p [U]Nowe wieści:[/U] weterynarz oceniła, że dziewczyny są w bardzo dobrej kondycji. Odczytano numery chipów, zabezpieczono przeciwpchelnie, przeciwkleszczowo, pobrano krew do badań. Słowem - full serwis :cool3:
 4. A witamy w szczupłym gronie kibicujących [B]malawaszko[/B]! Jesteś wszak pierwotną siłą sprawczą zmiany ich losu :loveu:
 5. Moim zdaniem charaktery też mają co najmniej przyzwoite ;) Jeśli osoby widziane pierwszy raz w życiu, w całkiem nowym miejscu, bez żadnego wsparcia dotychczasowych opiekunów wyszły z całymi rękoma po ogoleniu TAKICH filców, to rewelacja. :loveu:
 6. Jakie śliczne suńki ! Wyglda na to, że pomimo zaniedbanej sierści są w niezłej kondycji :) Trzymam kciuki za wspaniałe domy!
 7. A czy ma ktoś może zdjęcia z BIS szczeniąt z niedzieli? Ładnie proszę :)
 8. [quote name='*Gajowa*'] W przyszłym tygodniu Dakar będzie kastrowany, a przy okazji zbadany przez ortopedę i o ile zajdzie potrzeba będzie miał zrobiony RTG bioder.[/quote] I jak wyniki RTG?
 9. Nie mogę uwierzyć w to co przeczytałam :-( Biedna Vi... [*] [*] Trzymajcie się ze Złociutkim :calus:
 10. Edytowany post #2 [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/ma-dom-mloda-suczka-luna-szuka-ds-140016/[/url]
 11. [quote name='Jagienka']O no nie moge, ale się upłakałam... i ze śmiechu nie tylko :oops: Kreski nie robie ale rzęsy to i owszem... i co ciekawe spłynęło mi tylko z tylnych :hmmmm:[/quote] I dlatego Joanny nie należy podczytywać w pracy ... :evil_lol:
 12. [quote name='ma_ruda']A ja reklamuję;): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f60/garet-fe-opowiesci-naszej-udreczonej-dogomaniaczki-144880/#post12837843[/URL][/quote] :ylsuper::ylsuper::ylsuper:
×
×
 • Create New...