Jump to content
Dogomania

Warszawa CACIB 7 - 8.07.2007


quadrupedium

Recommended Posts

Wszyscy się zgodzą, że na tej wystawie przede wszystkim nawaliła organizacja:angryy: Wystawa jest tak samo dla zwiedzających jak i wystawiających. Każdy ma prawo do zajęcia miejsca w celu ulokowania psa i zapewnienia mu ochrony ale najważniejsze to żeby można było dopchać się do ringu! Ja miałam problem wogóle z przedostaniem się do wejścia na ring. Musiałam z psiakiem przeciskać się między namiotami i kocykami, przejść przez ring i dopiero przy samym wejściu czekać na prezentację:mad: Całe szczęście,że startowaliśmy pierwsi.
Nigdy nie biorę namiotu, kocyka czy innych piknikowych sprzętów. Ostatnio psa nawet nie wyczesałam (fakt że ma krótka sierść to nie muszę). Ale spryskiwanie sierści różnymi preparatami upiękniającymi to gruba przesada:shake:
Jeszcze jedna sprawa, tyle się mówi o sprzataniu kupek po psach, chyba powinno się zacząć od wystaw. Jak można wymagać od ludzi żeby sprzątali po swoich kundelkach jak hodowcy na wystawie nie potrafią. Zgodzę się, że w Wawie nie było koszy i jest to argument, ale na wielu innych wystawach ludzie nie sprzątają nawet jak ich psy narobią na chodnik w przejściu:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 905
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Judit']Ja prosiłam :cool3:
Śliczna mordka tego gordona, ale widze tylko jednego a gdzie drugi? ;)
I wiesz moze co to za psy?[/QUOTE]

A drugi tiu :

[img]http://img129.imageshack.us/img129/6775/dsc0072ux7.jpg[/img]

Niestety nie mam pojęcia jak sie te psy nazywały i co za tytuły zdobyły :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja czekając z suką klientów na ocenę poszłam z nią na spacerek wzdłuż stoisk. Suka się załatwiła, nie miałam woreczka, więc go pożyczyłam od innych psiarzy. Sprzątnęłam po suce, po czym musiałam przejść pół stadionu do samego wyjścia gdzie stał kosz:angryy:
Na tej wystawie głównie biegałam od ringu do ringu, pilnując godzin wejść i tego, żeby każdy z psów wszedł wtedy, kiedy trzeba będąc już zrobionym i po spacerku. Więc ciasnota i słaba organizacja dały mi się we znaki bardzo. Brak lokat i tabliczek z tytułami to już szczyt:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Oooj to szkoda, żeśmy się nie poznały ;)

Na TYCH rzeczach się uwaliły może?

1. [url]http://img241.imageshack.us/img241/2230/dsc0242le0.jpg[/url]

2. [url]http://img502.imageshack.us/img502/4360/dsc0246br4.jpg[/url]

3. [url]http://img502.imageshack.us/img502/1621/dsc0250ho7.jpg[/url]

Charciki fenomenalne - urodzeni modele - taki lekceważąco wyniosły wzrok:lol: :loveu:[/quote]



Mysle ze jeszcze bedziemy okazje miały ...jak nie wiele okazji zeby sie poznac;))) a Charciki słodkie;) mi najbardziej do gustu przypadła Adelka;)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='strumyk']Taaak, od ogladajacych tez wymagalabym wiecej. Ja z tych co staraja sie miec krzeselko przy ringu. Na chwile sie odwrocilam, po czym znow wrocilam do ogladania psow, ale widok byl lekko przysloniety (zdjecie zrobione specjalnie)[/quote]

Ej nie ładnie tak kogoś wklejać :cool1: Każdemu się mogło zdarzyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest ustawienie krzeseł z jednej strony ringu po całej długości. Tak na przykład było w poznaniu i z reguły za krzesłami nikt nie się nie rozkładał.[/quote]


niekoniecznie krzesla, szczegolnie na stadionie ale ja jako wystawca nie widze potrzeby rozkladania swoich gratow przy samej tasmie ogradzajacej ring :roll: nawet wole rozlozyc sie dalej, psy maja swiety spokoj a ja w kazdej chwili moge wstac, podejsc do ringu i zobaczyc co tam sie dzieje, zwlaszcza posiadacze namiotow powinni stac w pewnej odleglosci od ringow
na kilku zagranicznych wystawach spotkalam sie z namiotami przyszykowanymi przez organizatorow i zaden z nich nie byl przy samym ringu tylko 2-3 m od niego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Byłam na warszawskiej wystawie po raz pierwszy...i szczerze wątpię,czy jeszcze kiedykolwiek się wybiorę (no,chyba,że będzie odpowiednie miejsce...)

Organizacja - kompletne DNO ! toż to jest przykład,jak NIE należy organizować CACIbówek....[/QUOTE]

Cockermanko, czy to nie Twoje psisko zgarnęło Najlepszego Psa w Rasie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatika'][COLOR=darkorange][SIZE=6]a nikt nie ma zdjec z wyborow [B]grupy 8????[/B][/SIZE][/COLOR]

[SIZE=5][COLOR=black]albo hiszpanskiego psa wodnego??? byla tylko jedna suczka[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4]moge nawet na maila prosic [/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=4][EMAIL="[email protected]"][email protected][/SIZE][/EMAIL][/EMAIL][/quote]

przypominam sie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']niekoniecznie krzesla, szczegolnie na stadionie ale ja jako wystawca nie widze potrzeby rozkladania swoich gratow przy samej tasmie ogradzajacej ring :roll: nawet wole rozlozyc sie dalej, psy maja swiety spokoj a ja w kazdej chwili moge wstac, podejsc do ringu i zobaczyc co tam sie dzieje, zwlaszcza posiadacze namiotow powinni stac w pewnej odleglosci od ringow
na kilku zagranicznych wystawach spotkalam sie z namiotami przyszykowanymi przez organizatorow i zaden z nich nie byl przy samym ringu tylko 2-3 m od niego[/quote]
Oczywiście, że tak jest najlepiej. Wtedy namioty/klatki/stoły nikomu nie przeszkadzają. Chodzi o to, że na Gwardii namiot stojący 2-3 metry od ringu musiałby stać na sąsiednim.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jefta']Oczywiście, że tak jest najlepiej. Wtedy namioty/klatki/stoły nikomu nie przeszkadzają. Chodzi o to, że na Gwardii namiot stojący 2-3 metry od ringu musiałby stać na sąsiednim.[/quote]

Na sąsiednim ringu, albo w pięknym błotku :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Baranowska']NIC ANI NIKT NIE POBIJE tego parkingu w kompletnym BŁOCIE za... 20zł:angryy:
To skandal po prostu...a zdarzało sie tak ze sie wjezdzało i nie było miejsca...na szczescie na drugi dzien udało nam sie zaparkować na gimnastycznej za friko:D[/QUOTE]

Błotny parking był wspaniały :) Musiałam przenieść psa od samochodu z parkingu az na stadion, bo inaczej utopiłby się w błocie, tak jak moje buty :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Baranowska']NIC ANI NIKT NIE POBIJE tego parkingu w kompletnym BŁOCIE za... 20zł:angryy:
To skandal po prostu...a zdarzało sie tak ze sie wjezdzało i nie było miejsca...na szczescie na drugi dzien udało nam sie zaparkować na gimnastycznej za friko:D[/quote]

Mnie zaciekawiło, że parkingowi pobierający opłaty stali na pobocznych uliczkach!! Nie wiem jakim prawem, w kazdym razie ja im nie zapłaciłam. Stanęłam tuz za zakretem od bramy wejsciowej ale to zdecydowanie nie był wystawowy parkimg. Sytuacja przypominała dojazd do Powazek 1 listopada, kiedy harcerze pobierają opłaty jakies 2 km przed sama nekropolią. Tylko , że tam sa wyłączone ulice z ruchu...
Ja postanowiłam po zeszłym roku nie zgłaszac psa na warszawskie wystawy (mimo, że to mój oddział) i póki co postanowienia sie trzymam. Wstyd!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grrrond']Zgadzam sie. Warunki były tragiczne...

Ringi ze zrywającą się folią, brak numerów ringów i (co mnie najbardziej wzburzyło) brak tabliczek z lokatami! W ogóle nie sposób było zaobserwować kto, które miejsce zajął :shake: . Chyba jednak się zastanowię nad zmianą oddziału, w którym jestem zapisana... wstyd mi naprawdę za Warszawę...

[B][COLOR=darkorchid]UWAGA! [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]Powysyłałam zdjęcia do następujących osób:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]gończe polskie - katarzyna.ladziska i bora_i_asia[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]nowofundlandy - okkiij147 i ewcia988[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]dogi niemieckie - pangea, monika, natalia_natalia[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]dalmatynczyki - varioo[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]mastino - aelk[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]basset hound - bozenabenek[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]berneńczyk - nugatika[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]chowy - przemas-ol[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]hovki - kaska.gie[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]ctr - kasimnocnyblysk[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]cane corso - fcr i last_rebel[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#9932cc](jeśli zdjęcia nie doszły, znaczy to, że skrzynka była zapchana, bo wszystkie maile mam zapisane w wysłanych!)[/COLOR][/B]

resztę proszę o cierpliwość[/quote]
A ja tez mogła bym prosic o fotki Gończych polskich na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] z góry serdecznie dziękuję ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...