Jump to content
Dogomania

wicia_86

Members
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About wicia_86

 • Rank
  Member
 • Birthday 03/20/1986

Contact Methods

 • AIM
  4548185

Converted

 • Location
  Łódź/Kraków
 • Occupation
  student
 1. Jak to możliwe, że taki piesek tyle czasu w schornisku jest:shake: Nie wiem też, jak może byc spokrewniony z Appenzellerem jak w Polsce te psy są od niedawna i jest ich bardzo niewiele... Ale rzeczywiście nawet podobny Oby znalazł szybko dom!
 2. Trzymaj się Bidusiu!!! Wpłaciłam tylko parę groszy bo więcej nie mam:-( ale może grosik do grosza i coś się uzbiera. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje!!
 3. [quote name='sylwekw']Najlepszą reakcją byłby chyba całkowity bojkot najbliższej wystawy w Warszawie .... no ale to chyba nieosiągalne.[/quote] No to najlepsza reakcja, ale rzeczywiście nieosiągalna. Ja raczej nie pojadę w przyszłym roku, chociaż szkoda mi, bo super sędzia był, ale cóż warunki tragiczne.
 4. Zdecydowanie trzeba napisać zażalenie na tę wystawę, bo inaczej nic się nie zmieni. Ja niestety nie mam głowy do takich pism:-( ale chętnie podpiszę:evil_lol:
 5. Wszyscy się zgodzą, że na tej wystawie przede wszystkim nawaliła organizacja:angryy: Wystawa jest tak samo dla zwiedzających jak i wystawiających. Każdy ma prawo do zajęcia miejsca w celu ulokowania psa i zapewnienia mu ochrony ale najważniejsze to żeby można było dopchać się do ringu! Ja miałam problem wogóle z przedostaniem się do wejścia na ring. Musiałam z psiakiem przeciskać się między namiotami i kocykami, przejść przez ring i dopiero przy samym wejściu czekać na prezentację:mad: Całe szczęście,że startowaliśmy pierwsi. Nigdy nie biorę namiotu, kocyka czy innych piknikowych sprzętów. Ostatnio psa nawet nie wyczesałam (fakt że ma krótka sierść to nie muszę). Ale spryskiwanie sierści różnymi preparatami upiękniającymi to gruba przesada:shake: Jeszcze jedna sprawa, tyle się mówi o sprzataniu kupek po psach, chyba powinno się zacząć od wystaw. Jak można wymagać od ludzi żeby sprzątali po swoich kundelkach jak hodowcy na wystawie nie potrafią. Zgodzę się, że w Wawie nie było koszy i jest to argument, ale na wielu innych wystawach ludzie nie sprzątają nawet jak ich psy narobią na chodnik w przejściu:shake:
 6. Mój Bacuś dostał BOBa i Najlepszego jurniora, tym samym uzyskaliśmy Mł.Ch.Pl :multi: Dostaliśmy jeszcze CACIB (hehe troche dziwne, że w kl. młodzieży):cool3: :loveu: Wjeżdżaliśmy na parking ok 8.30 i zapłaciliśmy tylko za parking 20zl. Przy wejściu sprawdzali zaświadczenie o szczepieniu i aktualne świadectwo zdrowia psa, jak ktos nie miał to badanie na miejscu (nie wiem za ile). Bardzo mało miejsca, pies na psie, trudno przejść nie mówiąc o błotku i pogodzie. Nie podobało nam się :shake: GRATULACJE DLA WSZYSTKICH!!
 7. wicia_86

  Łódź 2007

  [URL="http://barwyzycia.bloog.pl/gal,265965"]http://barwyzycia.bloog.pl/gal,265965,.[/URL] teraz może będzie dobrze:evil_lol: cynio6tralalala:razz:mój Roki w Cardiganach 1-wsze w klasie otwartej:crazyeye::crazyeye:złoto i CWC:megagrin::megagrin::laugh2_2::laugh2_2: Gratulacje !!
 8. wicia_86

  Łódź 2007

  Mam pierwsze zdjęcia z wystawy, na stronie: [URL]http://barwyzycia.bloog.pl/gal,265965,title,wystawa-Lodz-2007[/URL][U],.[/U] Niestety szczeniaki i tak były sprzedawane w dodatku niedaleko wejścia, a tak się organizatorzy zarzekali, że dopilnują :angryy: A my z Bacusiem wystawiamy się jutro :evil_lol: ring 5 o godz 10:cool3: ale nie wypadnie najlepiej bo straszny urwis z Bacy:shake: ale za to jaki kochany;)
 9. Zastanawiam się czy jechać czy nie... Jaka jest wsytawa w Lesznie słyszałam, że fajna, to prawda?:lol: Nawet uwzględnili moją rasę w obsadzie sędziowskiej:razz: Chyba się wybiorę...
 10. wicia_86

  Łódź 2007

  My z moim Appenzellerkiem też będziemy:cool3:
 11. wicia_86

  Katowice 2007

  Byłam dziś z moim Appeznellerem Bacą, klasa szczeniąt no i w.ob.:razz: Niestety nie zostaliśmy na wyborze najlepszego szczenięcia bo musielibyśmy czekać 8 godz :-( Ale jesteśmy zadowoleni. Niestety nie umiem wrzucić zdjęć, są na str. [URL="http://barwyzycia.bloog.pl/gal,124984"]http://barwyzycia.bloog.pl/gal,124984,.[/URL]
 12. wicia_86

  Katowice 2007

  Na potwierdzeniu zgłoszenia jest napisane, że na każdego psa może za darmo wejść jedna osoba, czyli ja wnioskuję z tego, że jak dwa psy to dwie osoby :) My z Bacą (Appenzellerem) na wystawi będziemy, pierwszy raz:oops: i jeszcze w klasie szczeniąt :cool3:
 13. Benio jesteś taki piękny! Tylko gdzie twój domek. Kto pokocha Benia...
 14. wicia_86

  Pies Na Budowie

  Ja bym tam poszła i spróbowała podpytać robotników co to za pies. Może to jest pies któregoś z pracowników. Lepiej się jednak najpierw dowiedzieć co i jak i potem podejmować ewentualne kroki:roll:
×
×
 • Create New...